نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

راستش نمي دونم ولي فكر كنم هر دوتاش خوب باشه. يكي از دوستام مي گفت بهتره به استادا ايميل بزنم ممكنه رزومم براشون جذاب باشه، از طرفي شايد استاداي ايراني وضعيت دانشگاه هاي ايران رو بدونن(بعيد مي دونم فارغ التحصيل شدن از دانشگاه تهران تو مديريت براي استاداي اونا جذاب باشه، چون به هر حال ما تو مديريت ضعيفيم). داشتن دانشجوي ايرانيم ممكنه رو نگاهشون به ما اثر داشته باشه، شايد تو پذيرشم اثر بذاره. دوستان من خيلي گيج شدم اگه نمره GRE ام خيلي خوب نشه بايد دانشگاه هاي خوب رو فراموش كنم؟

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط hamun نمایش پست ها
    راستش نمي دونم ولي فكر كنم هر دوتاش خوب باشه. يكي از دوستام مي گفت بهتره به استادا ايميل بزنم ممكنه رزومم براشون جذاب باشه، از طرفي شايد استاداي ايراني وضعيت دانشگاه هاي ايران رو بدونن(بعيد مي دونم فارغ التحصيل شدن از دانشگاه تهران تو مديريت براي استاداي اونا جذاب باشه، چون به هر حال ما تو مديريت ضعيفيم). داشتن دانشجوي ايرانيم ممكنه رو نگاهشون به ما اثر داشته باشه، شايد تو پذيرشم اثر بذاره. دوستان من خيلي گيج شدم اگه نمره GRE ام خيلي خوب نشه بايد دانشگاه هاي خوب رو فراموش كنم؟
    دوست عزیز
    ایمیل زدن به دانشجوها و اساتید در رشته مدیریت هیچ کمکی و تاثیری روی پروسه پذیرش شما نداره.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

سلام

من یه کم مخالفم. با اینکه خودم از ایمیل زدن نتیجه نگرفتم اما حداقل میشه گفت تیری است در تاریکی. اگه نتیجه مثبت نداشته باشه، نتیجه منفی هم نداره.
    پس ایمیل بزنید، نهایتاً می گن نه دیگه!

اما hamun عزیز، من تقریباً 100% مطمئنم که شما اشتباه می کنید. برای بازاریابی نهایتاً 40% دانشگاه ها gre قبول می کنند و اونها هم ترجیحشون GMAT هست. دانشگاهی که تو این رشته gre رو ترجیح بده خیلی خیلی کمه.
    درضمن، دانشگاه هایی که هر دو رو قبول می کنند، نمره ها رو با هم مقایسه می کنند. این در حالی است که جزء 80% اول شدن تو GMAT بسیار راحت تره تا تو gre.
    در هر حال اگه وقت ندارید اشکال نداره، بودند کسایی که با gre هم پذیرش گرفتند. ولی GMAT شانس شما رو حتماً افزایش میده. GMAT هم خیلی سخت نیست، 2 ماه بخونید یه نمره خوب می گیرید. چون نتیجه gmat زود میاد (یک هفته ای)، اگه اواسط دسامبر هم بدید، مشکل نداره.

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)