صفحه 145 از 145 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,447 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

سلام دوست عزیز

فقط سوالم اینجاس که به نظرتون چه رشته ای برای دکترا بخونم بهتره ؟؟؟؟؟؟

من فکر میکنم هیچکس به غیر از شما نمیتواند به این سوال جواب بدهد و ان جواب قابل اعتماد و صحیح باشد. این سوال به بسیاری از عوامل بستگی دارد که اگر شما ندانید کس دیگری هم قطغا نمیداند. از علایق و توانمندی گرفته تا مسیر شغلی و زندگی که تا به حال داشته اید و بعداز این میخواهید ادامه بدهید. واقعا بسیار متنوع میتواند باشد.

و من واقعا نمیدونم چه دانشگاهایی از کانادا برای ادامه رشته من وجود داره؟؟؟؟؟؟

برای دکتری اگر مد نظر شماست به نظرم نقطه شروع بعد از نگاه به وب سایت دانشگاهها شناسایی اساتیدی است که با برنامه درس دکتری شما سنخیت دارند. در عمده موارد شما نیاز دارید که حمایت استادی را قبل از ارسال اپلیکشن کسب کرده باشید و در غیر این صورت احتمال پذیرش شدن ضعیف است. خوشبختانه الان تمام دانشگاهها وب سایتهای قوی دارند که باید همت بفرمایید و دست به زانو بگیرید و جستجو بفرمایید.

وقتی دانشگاه و رشته روشن شد دوستان اینجا هستند و بسیار عالی هم هستند و میتوانند کمک کنند در خصوص جزییات بیشتر.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahasaa نمایش پست ها
    با سلام.لطفا راهنماییم کنین
    من ۳۰سالمه، رشته مدیریت دولتی، دانشگاه علامه طباطبایی با
    کارشناسی سال 90 با معدل14(برق دانشگاه سجاد مشهد قبلا غیرانتفاعی بود الان دانشگاه شده)
    کارشناسی ارشد سال 94 با معدل 18.5 (گرایش تشکیلات و روشها)
    نمره ایتلسم 7 که همگی بالای 6.5 هست
    شروع به خوندن GRE کردم و برای شهریور سال 99 میخوام اپلای کنم برای دانشگاه های کانادا
    فقط سوالم اینجاس که به نظرتون چه رشته ای برای دکترا بخونم بهتره ؟؟؟؟؟؟
    و اینکه میتونم با همین شرایط مستر finance بخونم؟؟؟؟
    من لیسانسم برق بوده از دانشگاه سجاد مشهد
    و من واقعا نمیدونم چه دانشگاهایی از کانادا برای ادامه رشته من وجود داره؟؟؟؟؟؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط asemaniha نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر.
    اگر امکانش هست راجع به پرونده من نظرتون رو بفرمایید که آیا شانس برای پذیرش دکتری کانادا همراه با فاند در رشته های مدیریت زنجیره تامین و ام آی اس دارم یا خیر؟اگرنه برای چه گرایش های دیگه ای شانسم بیشتره؟ یا بهتره فنی اپلای کنم؟
    کارشناسی مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) دانشگاه شهیدبهشتی، معدل 15.27
    کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات، دانشگاه تهران، معدل 18.67 (رتبه تک رقمی)
    نمره آیلتس 7
    نمره جی آر ای 316 (153وربال، 163 کوانت). به نظرتون یک بار دیگه امتحان بدم که نمره م بالاتر بره؟
    حدود 4سال سابقه کار در یکی از مراکز تحقیاتی برجسته ایران
    یک مقاله چاپ شده خارجی (اسکوپوس)

سن 30 سال
    سپاس.
    شانس که همیشه هست.
    شما باید خودتون ببینید ملاک تون برای اپلای چیه. به چی علاقه دارید.کدوم دانشگاه رو بیشتر می‌پسندید. بازار کار کدوم رشته برای شما بهتره. تمام این سوالا رو خودتون باید از قبل مشخص کنید. از سایت دانشگاه های کانادا شروع کنید. بزنید Canada universities list توی گوگل. بعد رشته ی مدنظر خودتون رو سرچ کنید تو گوگل به انگلیسی. بعدش که دانشگاه و رشته رو مشخص کردید برید داخل سایت دپارتمان مشخص. لیست اساتید رو ببینید. تک تک استادا رو بگردید و ببیند کدوم پروژه داره،کدوم با علایق شما همخوانی داره. کدوم دانشجو میخاد. اینا رو میگم چون به جز خودتون کسی از شرایط شما خبر نداره. به امید خبرای خوش از شما
    I am still here. I am alive.

Junior Member

سلام ممنونم از راهنماییتون
    واقعیت اینه که من خودم علاقه بسیار زیادی به رشته finance دارم و باتوجه به تحقیقاتی که کردم خوندن این رشته در مقطع مستر بسیار ساده تر از دکترا است . سوال من اینجاست که برای گرفتن فاند کامل شانس من در کدوم یکی بیشتره و یا حتی آینده مالی در کدوم یکی بهتره؟ یا اگه بخوام علایقم در نظر نگیرم قصد دارم دکترای رفتار سازمانی و منابع انسانی بخونم.
    حالا میخوام بدونم باتوجه به شرایطم در کدوم یکی از این سه مورد(دکترای مالیو ارشد مالی و دکترای رفتار سازمانی و منابع انسانی) شانسم برای دریافت پذیرش و فاند کامل بیشتره؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

در مجموع منابع مالی برای ارشد خیلی کم هستند و برای رشته های بیزنس و مدیریت حتی بیشتر کم هستند.

برای دکتری هم پذیرش شدن و فاند گرفتن مسیر راحتی نیست ولی البته با پشتکار و پیگیری مثل بیشتر بچه های انجمن یا غیر انجمن ما که موفق بوده اند کاملا میسر است.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahasaa نمایش پست ها
    سلام ممنونم از راهنماییتون
    واقعیت اینه که من خودم علاقه بسیار زیادی به رشته finance دارم و باتوجه به تحقیقاتی که کردم خوندن این رشته در مقطع مستر بسیار ساده تر از دکترا است . سوال من اینجاست که برای گرفتن فاند کامل شانس من در کدوم یکی بیشتره و یا حتی آینده مالی در کدوم یکی بهتره؟ یا اگه بخوام علایقم در نظر نگیرم قصد دارم دکترای رفتار سازمانی و منابع انسانی بخونم.
    حالا میخوام بدونم باتوجه به شرایطم در کدوم یکی از این سه مورد(دکترای مالیو ارشد مالی و دکترای رفتار سازمانی و منابع انسانی) شانسم برای دریافت پذیرش و فاند کامل بیشتره؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان
    برای پذیرش دکترا مدیریت بازرگانی در اروپا (بیشتر هلند)، علاوه بر معدل و مقاله و نمره زبان، نیاز به نمره جی مت یا جی آر ای هست حتما؟ کسی اطلاعی داره در زمینه دکترا مدیریت بازرگانی در هلند؟

ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shakiiiiba نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای پذیرش دکترا مدیریت بازرگانی در اروپا (بیشتر هلند)، علاوه بر معدل و مقاله و نمره زبان، نیاز به نمره جی مت یا جی آر ای هست حتما؟ کسی اطلاعی داره در زمینه دکترا مدیریت بازرگانی در هلند؟

ممنون
    سلام دوست عزیز

عموما احتیاجی نیست. ولی ممکن است در طراحی پوزیشنی داشتن انرا نکته مثبت بدانند که در ان صورت در آگهی پوزیشن درج میکنند

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

عموما احتیاجی نیست. ولی ممکن است در طراحی پوزیشنی داشتن انرا نکته مثبت بدانند که در ان صورت در آگهی پوزیشن درج میکنند

پایدار باشید

ممونم ازتون. شما کسی رو میشناسید که از هلند در این رشته برای دکترا پذیرش گرفته باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)