صفحه 10 از 145 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

سلام
    من لبسانسم ریاضی محض و فوق لیسانسم ریاضی کاربردیه.
    معدل هردودوره بالای ۱۶.
    برای دکترا خیلی علاقه دارم ریاضیات مالی بخونم.
    الان هم دوره های زبان میرم که واسه تافل آماده شم.آیا تا زمانی که تافل بگیرم میتونم یه مقاله بدم؟
    کسی می تونه به من بگه برا به دست آوردن اطلاعاتی در زمینه ریاضیات مالی از کجا شروع کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration, Ross School of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط nena نمایش پست ها
    سلام
    من لبسانسم ریاضی محض و فوق لیسانسم ریاضی کاربردیه.
    معدل هردودوره بالای ۱۶.
    برای دکترا خیلی علاقه دارم ریاضیات مالی بخونم.
    الان هم دوره های زبان میرم که واسه تافل آماده شم.آیا تا زمانی که تافل بگیرم میتونم یه مقاله بدم؟
    کسی می تونه به من بگه برا به دست آوردن اطلاعاتی در زمینه ریاضیات مالی از کجا شروع کنم؟
    برای آشنایی...

1) میتونی به سایت دانشگاه هایی که این رشته رو ارائه میدن بری و ببینی چه درسهایی رو ارائه میدن و اساتید توی چه موضعاتی در حال تحقیق هستند. من الان دوجا به ذهنم میرسه یکی بوستون که اگه اشتباه نکنم توی بیزینس اسکولش کرایش ریاضیات مالی داشت. یکی دیگه هم پرینستون که دپارتمان مهندسی مالی و او آر داره که جهتگیریشون خیلی ریاضیاتی است.

2) در مرحله اول میتونی به کتابهای این حوزه یه نگاهی بیندازی مثلا یه کتاب شلدون راس داره که فکر کنم یه نگاه به اون بیندازی خیلی کمک کنه که دید بگیری. بعدش هم میتونی یکسری مقاله دانلود کنی و اونها رو نگاه کنی.

Junior Member

سلام
    1. من تافل 99 دارم که دسامبر 2008 آزمون دادم و یک ماهی از اعتبارش گذشته، به نظرتون قابل استناده یا ملانقطه ای برخورد می کنند و به خاطر یکی-دو ماه این ور و اونور ردش می کنند؟
    2. با این تافل و جی آر ای 330-800-4 به نظرتون میشه به زندگی امید داشت؟ من لیسانسم مهندسی صنایع شریفه با معدل درخشان 14 و ارشد مدیریت اجرایی (که البته دارالترجمه MBA ترجمه ش کرده) دانشگاه علامه با معدل 18.7 هستم. دو مقاله کنفرانس داخلی دارم و البته سابقه کاری پر و پیمون (میدونم ربطی نداره!) و تعداد زیادی پروژه های مشاوره ای که همه رو یه جورایی به اسم ریسرچ قالب کرده م. sop تقریبا خوبی هم نوشته م و توصیه نامه های خوبی هم گرفته م. حوزه موردعلاقه م فقط استراتژیه (جوری که حتی جاهایی هم که 2 تا انتخاب میذارن فقط استراتژی رو می خوام بزنم). به نظرتون الف-امریکا، ب-کانادا و پ-اروپا (انگلیس،هلند،فرانسه و شاید ایتالیا) امیدی دارم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration, Ross School of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_khaan نمایش پست ها
    سلام
    1. من تافل 99 دارم که دسامبر 2008 آزمون دادم و یک ماهی از اعتبارش گذشته، به نظرتون قابل استناده یا ملانقطه ای برخورد می کنند و به خاطر یکی-دو ماه این ور و اونور ردش می کنند؟
    2. با این تافل و جی آر ای 330-800-4 به نظرتون میشه به زندگی امید داشت؟ من لیسانسم مهندسی صنایع شریفه با معدل درخشان 14 و ارشد مدیریت اجرایی (که البته دارالترجمه MBA ترجمه ش کرده) دانشگاه علامه با معدل 18.7 هستم. دو مقاله کنفرانس داخلی دارم و البته سابقه کاری پر و پیمون (میدونم ربطی نداره!) و تعداد زیادی پروژه های مشاوره ای که همه رو یه جورایی به اسم ریسرچ قالب کرده م. sop تقریبا خوبی هم نوشته م و توصیه نامه های خوبی هم گرفته م. حوزه موردعلاقه م فقط استراتژیه (جوری که حتی جاهایی هم که 2 تا انتخاب میذارن فقط استراتژی رو می خوام بزنم). به نظرتون الف-امریکا، ب-کانادا و پ-اروپا (انگلیس،هلند،فرانسه و شاید ایتالیا) امیدی دارم؟
    بعله امید هست توی فرانسه ESSEC رو بررسی کنید تا 15 ژانویه هم وقت داره. نمره جی آر ایتون هم بد نیست.... یکم وربالتون کمه که اون هم خودشون میدونن به کیفیت آکادمیک شما ربطی ندراه اما خوب عوضش رایتینگتون که نشون دهنده قدرت آنالیتیکال شما است خیلی نمره خوبیه در مقایسه با نمره هایی که بچه های ایران میگیرن.
    در ضمن مشکل تافلتون پابرجا است. تا جایی که من میدونم مشکل اینه که اصلا ای تی اس نمرتون رو ریپورت نمیکنه اگه دو سال ازش گذشته باشه.

Junior Member

ممنون که امید دادی بهروز جان

من تو فرانسه بیشتر به insead فکر می کردم (و البته اپلای کردم) و بعدش به essec
    تو هلند ERIM (Erasmus) و تو انگلیس هم LBS (که این یکی رو تقریبا مطمئنم عمراٌ به کسی با این رزومه ای که گفتم پذیرش نمی دن!!!) البته امروز از یه استادی در مورد Manchester Business School هم شنیدم که باید یه سرچی روش بکنم...
    نظرتون چیه در مورد این انتخاب ها؟

ضمناٌ سوالی که برام پیش اومد اینه که با این شرایطی که من دارم کدوم دانشگاه ها تو کانادا و یا احتمالاٌ امریکا احنمال پذیرش گرفتن دارم (فقط تو حوزه استراتژی)؟؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_khaan نمایش پست ها
    ممنون که امید دادی بهروز جان

من تو فرانسه بیشتر به insead فکر می کردم (و البته اپلای کردم) و بعدش به essec
    تو هلند ERIM (Erasmus) و تو انگلیس هم LBS (که این یکی رو تقریبا مطمئنم عمراٌ به کسی با این رزومه ای که گفتم پذیرش نمی دن!!!) البته امروز از یه استادی در مورد Manchester Business School هم شنیدم که باید یه سرچی روش بکنم...
    نظرتون چیه در مورد این انتخاب ها؟

ضمناٌ سوالی که برام پیش اومد اینه که با این شرایطی که من دارم کدوم دانشگاه ها تو کانادا و یا احتمالاٌ امریکا احنمال پذیرش گرفتن دارم (فقط تو حوزه استراتژی)؟؟
    دوست ندارم پست اینجوری بدم دوست من ولی نمره GRE شما برای ورود به یه بیزینس اسکول در سطح inseadو essec پایینه(insead اوریج جی مت 720 یعنی چیزی معادل GRE 1460 داره). اگر نمره زبانتون رو بگیرید(یعنی دوباره امتحان بدید) برای دانشگاههای tier3 امریکا می تونید شانس داشته باشید به نظر من.

Junior Member

ممنون از طاهای عزیز

به نظرم insead خیلی خوبه اگه بهم پذیرش بده، اگه! (البته inesad رو در حد essec پایین نیار دیگه!!)
    دانشگاه های tier3 امریکا منظورت چیه (ببخشید من خیلی گاگولم ظاهراٌ!!) مثل چه دانشگاه هایی؟؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه

Essec جز 5 بیزینس اسکول تاپ اروپا میتونه باشه و بسیار معتبر البته. معمولا رنک 70 به بالای لیست us news جز tier 3 امریکا هستش

Junior Member

بالقوه ممکنه باشه، اما با بودن LBS و INSEAD و HEC و IE و IMD و IESE و Esade و Imperial College Bocconi و...!؟

بگذریم!

پس باید برم لیست us news رو چک کنم برا اونایی که فکر می کنی به درد من میخوره. اگه لینکشو دم دسن داری بذار لطفا، اگه نه می سرچم!

کانادا چی به نظرت؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه

من بعید میدونم با این حجم رقابت تو کانادا شانسی داشته باشی به خصوص که زبانت رو هم کانادایی ها باهاش مشکل خواهند داشت. لینکهای مفید هم از جمله اون رنکینگ در ویکی مدیریت هست می تونی بهش سر بزنی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)