صفحه 11 از 145 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

راستی این ماجرای session 1 و session 2 توی essec چیه؟ این دو تا در واقع یک گروه میشن یا دو تا گروه مختلف با ترم های مختلف؟
    اگه یگی هستن یعنی در واقع essec اول یه سری رو گزینش می کنه بعد اگه اونا رفتن یه دانشگاه های دیگه یه سری دیگه رو دوباره جایگزینشون می کنند؟
    اگه اینجوری باشه بهتره آدم تو بخش دوم که زمانشم ماه می هست اقدام کنه، چون -با توجه به اینکه نمیشه تو هر دو بخش اپلای کرد- احتمالاٌ گروه دومی ها سطحشون پایین تر از گروه اولیا است و در نتیجه آدم با رقبای سطح پایین تری مقایسه میشه. این درسته؟

Junior Member

دوستان هیچ کس ماجرای این first session و second session که تو بعضی از دانشگاه ها هست رو میدونه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration, Ross School of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط tahahavakhor نمایش پست ها
    Essec جز 5 بیزینس اسکول تاپ اروپا میتونه باشه و بسیار معتبر البته. معمولا رنک 70 به بالای لیست us news جز tier 3 امریکا هستش
    بدون شک ESSEC یه بیزینس اسکول خوبه.... من خودم هم اپلای کردم.... اما با INSEAD تفاوتش کم هم نیست و نمیشه گفت تو یه کلاس هستن....

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration, Ross School of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_khaan نمایش پست ها
    راستی این ماجرای session 1 و session 2 توی essec چیه؟ این دو تا در واقع یک گروه میشن یا دو تا گروه مختلف با ترم های مختلف؟
    اگه یگی هستن یعنی در واقع essec اول یه سری رو گزینش می کنه بعد اگه اونا رفتن یه دانشگاه های دیگه یه سری دیگه رو دوباره جایگزینشون می کنند؟
    اگه اینجوری باشه بهتره آدم تو بخش دوم که زمانشم ماه می هست اقدام کنه، چون -با توجه به اینکه نمیشه تو هر دو بخش اپلای کرد- احتمالاٌ گروه دومی ها سطحشون پایین تر از گروه اولیا است و در نتیجه آدم با رقبای سطح پایین تری مقایسه میشه. این درسته؟
    به همون نسبت هم منابع مالی برای فاند کمتره

Junior Member

سلام این اولین پست من هست تو این فروم. سئوالی که داشتم اینه که با داشتن مدرک کارشناسی مهندسی برق (معدل 13.5) و کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی (معدل18) دانشگاه ازاد اگر بتونم یک نمره خوب انگلیسی و gmat یا gre کسب کنم شانس گرفتن پذیرش دکترای مدیریت برای اروپا و کانادا دارم یا اینکه فقط برای جاهایی مثل مالزی یا ترکیه اپلای کنم ؟

Junior Member

سلام.من لیسانس مدیریت صنعتی از دانشگاه مازندران گرفتم و الانم دارم ارشد مدیریت صنعتی گرایش تولید در دانشگاه ازاد میخونم.می خواستم بدونم واسه دکتری چه دانشگاههایی در سوئد گرایشم رو داره؟و شرایط دوره دکتری و هزینه وایا بورسی یا حقوقی میدن؟البته اگه مقاله isi بدم و نمره تافلمم خوب باشه.مرسی از راهنمایی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Science in Engineering Management

سلام به همه دوستان.
    من لیسانس مهندسی صنایع دارم از دانشگاه آزاد کرج با معدل ۱۷/۲۰ . و فوقه لیسانس مدیریت مهندسی از دانشگاه فیلیپین با معدل %90.
    (Master's Thesis Topic: Multi Criteria Decision Making in Supply Chain Management)
    میخواستم در زمنیه مدیرت عملیات و مدیریت زنجیری تامین مقاله بنویسم، اطلاعات زیادی در رابطه با مراحله نوشتنه مقاله ندارم.
    اگر کسی علاقمنده به همکاریه و یا میتونه کمکم کنه لطفآ پیغام بده.
    tnx

پاسخ : گرایشهای مختلف مدیریت
    سلام ببخشید من این سوال رو توی یک تاپیک دیگه هم گذاشتم جواب نگرفتم، لطفا اگه میشه راهنمایی کنید»

من لیسانس ادبیات انگلیسی دارم با معدل 17.03 با تقریبا ً7 سال سابقه کار کارشناس بازرگانی. آیلتس 7
    1- الان برای فوق Intenational Marketing از دانشگاه Newcastle/UK پذیرش گرفتم. به نظر شما با توجه به اینکه مستر انگلیس 12 (9 ماه نیست و 120 credit پاس می کنید)ماه است نه 2 سال و اینکه من سابقه پژوهشی ندارم بعد از گرفتن مستر شانسی برای PHD همین گرایش با فاند از آمریکا یا کانادا خواهم داشت؟ فرض رو بر این بزارید که طی این مدت GMAT امتحان بدم و نهایتاً بتونم 1 مقاله بین المللی داشته باشم. (فکر نمی کنم توی یکسال کار بیشتری بشه کرد)
    اینجا Modules این مستر رو می گذارم:

Principles of Marketing
    International Marketing
    Market Analysis
    International Brand Management
    International Marketing Communications Management
    International Business Environment
    Managing Across Cultures
    Research Methods in Business and Management
    Strategic Perspectives of Human Resource Management in the Global Context
    Analysis of Company Accounts
    Dissertation in Marketing
    Students must select a further 10 credits from the following list of optional modules:-

International Business Strategy
    Managing HR for International Advantage
    Customer Relations Management
    Managing Design and Product Development
    2- اگر مستر یکساله خوب نیست، به نظر شما یک مستر 2 ساله از مالزی می تونه جایگزین بهتری باشه برای پذیرش PHD؟
    3- در ضمن من یه پذیرش برای MBA برنامه مشترک مولتی مدیا مالزی-شریف کیش دارم که هر چند نیمه حضوری هست ودر برنامه on-line ذکر شده، به من گفتند که در مدرک هیچی از انلاین و با نیمه حضوری بودن ذکر نمیشه. که دو سال طول می کشه و میتونه برای تحقیق زمان مناسبی اشه.

ممکنه به من بگید کدام یکی از موارد بالا برای background پذیرش phd منااسبتره؟ تمایل خودم به newcastle هست.

در ضمن ما یک پرونده مهاجرتی کانادا داریم که اگر همزمان با تمام شده مستر به نتیجه برسه برای PHD خیلی کمک می کنه.

ممنون از اینکه راهنمایی می کنید.
    NOC: 9212** تاریخ رسیدن مدارک به سیدنی: May 5, 2010 ** فایل نامبر اول: October 28, 2010** ارسال اسناد به دمشق: January 10, 2011 **رسیدن اسناد به دمشق: January 12, 2011 ** فایل نامبر دوم: March 06, 2011 ** ارسال به آنکارا: احتمالاً 3 اپریل**

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

با سلام

من لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه الزهرا با معدل 80/17 و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی (گرایش مالی) از دانشگاه آزاد تهران مرکز با معدل 50/17 دارم ،یک مقاله علمی پژوهشی دارم و برای آزمون تافل اقدام کرده ام که احتمالا خوب می شود با این رزومه به فرض اینکه نمره تافلم خوب شود آیا شانس گرفتن پذیرش همراه با فاند برای دکترا در آمریکا را دارم یا خیر ،کدام دانشگاهها؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط marzy نمایش پست ها
    با سلام

من لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه الزهرا با معدل 80/17 و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی (گرایش مالی) از دانشگاه آزاد تهران مرکز با معدل 50/17 دارم ،یک مقاله علمی پژوهشی دارم و برای آزمون تافل اقدام کرده ام که احتمالا خوب می شود با این رزومه به فرض اینکه نمره تافلم خوب شود آیا شانس گرفتن پذیرش همراه با فاند برای دکترا در آمریکا را دارم یا خیر ،کدام دانشگاهها؟
    Hi
    what you mean by good garde in TOEFL? over 100 or over 110?
    Your GPAs are very good, but admission of PhD in Business also heavily depends on GMAT/GRE score, and also in my opinion, publications in international journals, or atleast, proving that you have enough knowledge of your research interests, through a well-written SoP. Do not neglect the fit between your research interests and those of faculty memebres of a B-School.

If you get a GMAT score of 700 or so, I think you have high chances of admisson to a top 100 B-school in US, or even better ones,
    Btw, Getting admission in Finance PhD is highly competitive compared to other specializations,
    inactive account

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)