صفحه 13 از 145 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط a.mba نمایش پست ها
    سلام
    ببینید در مورد تافل شنا نیاز دارید که یه مقدار کمی بالاتر از نمره min دانشگاه رو بیارید و برای IBT بالای 100 کافیه. ولی با توجه به تجربه من و اکثر دوستان GMAT خیلی می تونه تعیین کننده باشه. یه GMAT بالای 700 می تونه تا حدود زیادی شما رو به هدفتون نزدیک کنه. از این مباحث که بگذریم به نظر من یکی از مسائل خیلی مهم که گاها مهجور مونده research interest هستش . شما مخصوصا برای PhD باید تجربه تحقیق داشه باشید و یه research interest مشخص که می خواهید توی دوره دکتری روش کار کنید. اکثر قریب به اتفاق دانشگاهها در آخرین مرحله با شما مصاحبه خواهندکرد و توی اون مصاحبه اونها می بایست بتونن که research interest شما رو با اساتید خودشون جور کنند.

با سلام

پس به صورت کلی خیلی نگران معدل نباشید (کاری هم نمی تونید انجام بدید براش) و به جای اون یه gmat عالی بیارید و تا وقت دارید روی مقاله به خصوص در ژورنالهای خارجی و معتبر کار کنید.
    موفق باشید.

از پاسختون ممنونم ،یه خورده همسرم امیدوار شد ،همانطور که گفته بودید ،تمام تلاشمونو باید برای مقاله و امتحانات زبان متمرکز کنیم
    (همت بلند دار که مردان روزگار از همت بلند به جایی رسیده اند)

Junior Member

با سلام
    من لیسانس مهندسی شیمی با معدل 13.5 از دانشگاه اراک و MBA با معدل 18.5 از مالزی هستم. البته هنوز پایان نامه ام تکمیل نشده. آیلتس 6.5 و برای GMAT میخوام امتحان بدم. فعلا دو مقاله ژورنال و دو کنفرانس بین المللی در زمینه knowledge management دارم که علاقه اصلیم هم هست و می خوام دکترا برای همین گرایش اقدام کنم.
    1- فکر می کنید در مورد چه کشورهایی شانس داشته باشم؟
    2-آیا با توجه به معدل پایین لیسانس و ریسرچ نبودن فوقم شانسی برای فاند دارم؟
    3-نظرتون راجع به نیوزلند با توجه به پایین بودن هزینه دکترا چیه؟
    4-برای یه نمره خوب GMAT چقدر زمان لازمه و آیا احتیاجی به کلاس و معلم هست؟
    ببخشید که طولانی شد.

ApplyAbroad Hero

Post پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

اين فايل(البته صحت و سقم اطلاعاتش با نويسنده اش) می تونه ديد خوبی به افرادی بده که می خواهند برای دوره دکترای مديريت اقدام کنند و مطالب مرتبط و مهمی در مورد آينده شغلی و گرفتن پذيرش داره. به خواندنش می ارزه:
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    inactive account

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_b63 نمایش پست ها
    با سلام
    من لیسانس مهندسی شیمی با معدل 13.5 از دانشگاه اراک و MBA با معدل 18.5 از مالزی هستم. البته هنوز پایان نامه ام تکمیل نشده. آیلتس 6.5 و برای GMAT میخوام امتحان بدم. فعلا دو مقاله ژورنال و دو کنفرانس بین المللی در زمینه knowledge management دارم که علاقه اصلیم هم هست و می خوام دکترا برای همین گرایش اقدام کنم.
    1- فکر می کنید در مورد چه کشورهایی شانس داشته باشم؟
    2-آیا با توجه به معدل پایین لیسانس و ریسرچ نبودن فوقم شانسی برای فاند دارم؟
    3-نظرتون راجع به نیوزلند با توجه به پایین بودن هزینه دکترا چیه؟
    4-برای یه نمره خوب GMAT چقدر زمان لازمه و آیا احتیاجی به کلاس و معلم هست؟
    ببخشید که طولانی شد.
    سلام

معدل لیسانستون پايينه و معدل فوق شما خوب. نمره زبان شما هم اگر چه مينيمم بعضی دانشگاه ها را meet مي كنه ولي نمره اي كه براي شما بتونه مزيت رقابتي محسوب بشه نيست، بماند که خيلی دانشگاه ها نمره مينيمم 7 می خواهند. حالا ديگه طبعا بستگی داره به اعتبار دانشگاهی که MBA خونديد، اعتبار ژورنال هايي که مقاله چاپ کرديد و کيفيت مقالات شما، Recom هاي خوب و صىد البته نمره GMAT شما. به تناسب research interestهاي خودتون با اساتيد B-School هايي که انتخاب می کنید برای Apply توجه كنيد. اگر استادی ببينه که شما در راستای مطالعات او کار کرديد و مقاله داديد و علاقه من هستيد و آشنا با آن حوزه، شانس شما بالا میره.

1. بستگی داره به موراد بالا، نمیشه دقیق گفت،
    2. اطلاعی ندارمز
    3. به تاپيک مربوطه مراجعه کنيد. بستگی به شخص داره، بعضی 1 ماه، بعضی 2 اه، بعضی 6 ماه، و همينطور به سطح زبان شما(مهارت خواندن به خصوص). معلم می تونه خوب باشه اما زياد رسم نيست برای GMAT.
    inactive account

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    سلام

معدل لیسانستون پايينه و معدل فوق شما خوب. نمره زبان شما هم اگر چه مينيمم بعضی دانشگاه ها را meet مي كنه ولي نمره اي كه براي شما بتونه مزيت رقابتي محسوب بشه نيست، بماند که خيلی دانشگاه ها نمره مينيمم 7 می خواهند. حالا ديگه طبعا بستگی داره به اعتبار دانشگاهی که MBA خونديد، اعتبار ژورنال هايي که مقاله چاپ کرديد و کيفيت مقالات شما، Recom هاي خوب و صىد البته نمره GMAT شما. به تناسب research interestهاي خودتون با اساتيد B-School هايي که انتخاب می کنید برای Apply توجه كنيد. اگر استادی ببينه که شما در راستای مطالعات او کار کرديد و مقاله داديد و علاقه من هستيد و آشنا با آن حوزه، شانس شما بالا میره.

1. بستگی داره به موراد بالا، نمیشه دقیق گفت،
    2. اطلاعی ندارمز
    3. به تاپيک مربوطه مراجعه کنيد. بستگی به شخص داره، بعضی 1 ماه، بعضی 2 اه، بعضی 6 ماه، و همينطور به سطح زبان شما(مهارت خواندن به خصوص). معلم می تونه خوب باشه اما زياد رسم نيست برای GMAT.
    سلام
    منظورتون از ریسرچ نبودم فوق چیه؟ شما که گفتید دارید روی پایان نامه کار می کنید. اگه فوقتون پایان نامه داره پس نشون می ده که از این دوره های Professional نیست و همین کافیه سعی کنید از پایان نامه مقاله استخراج کنید در این صورت نکته منفی برای گرفتن فاند ندارید.
    Hey you, don't tell me there's no hope at all…..
    …..Don't give in without a fight

سلام بین دوستان کسی هست که اطلاعاتی در مورد دکتری در گرایشی مثل human resource managemet یا گرایش های مرتبط داشته باشه .خواهش میکنم اگه کسی از دوستان در مورد این گرایشی که گفتم و گرایش های مرتبط اطلاعاتی داره برای من بفرسته. و این که برای اپلای کردن تو این گرایش ها بهتره فوق رو تو چه گرایشی از مدیریت بخونم؟ممنون میشم اگه یکی از دوستان جواب بده

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    اين فايل(البته صحت و سقم اطلاعاتش با نويسنده اش) می تونه ديد خوبی به افرادی بده که می خواهند برای دوره دکترای مديريت اقدام کنند و مطالب مرتبط و مهمی در مورد آينده شغلی و گرفتن پذيرش داره. به خواندنش می ارزه:
    نويسنده اين متن يک بابايي به نظر می رسه که از MIT پذيرش گرفته،سال 2010 برای Strategy و هندي هم هست. از اين لحاظ ها می تونه بسیار مفيد باشه
    inactive account

Junior Member

سلام من میخوام بعد از ارشدم برای دکترا برای کشورهای اروپایی اقدام کنم میخوام بدونم کدوم کشور خوبه برای رشته های حسابداری و مدیریت فقط هم 50تومن میتونم بدم لطفا راهنمایی کنید.
    معدل16.70
    ایلتس 6.6
    سابقه کار 5سال
    سه تا مدرک حسابداری 1بین المللیه

Junior Member

سلام دوستان

میخواستم بدونم اصولا از بین گرایش های کارآفرینی در ایران کدومش در خارج از ایران ظرفیت بیشتری برای بورسیه دارند و اصولا میشه امیدوار بود که واسه دکتری خود مدیریت کارآفرینی اقدام کرد؟ و همچنین دانشگاه های برتر در دکترای مدیریت کارآفرینی کدامند؟فهرستی اگه ممکنه
    و کلا شما خودتون توصیه تون برای این رشته چیه؟
    با تشکر

سلام.الان مطلبي رو خوندم كه بي نهايت نكرانم كرد.من كارشناسي ارشد embaكرايش marketingاز دانشكاه ازاد تهران مركز دارم و قصد داشتم واسه سال ديكه براي دكتري marketing اقدام كنم و به يكي از اشنايان سفارش دادم كه كتاباي لازم براي gmat رو برام از خارج تهيه كنه.اما الان خوندم كه خارج از كشور فوق من رو براي ورود به phdقبول ندارن درسته؟بهم كفتن بايد براي دكتراي ٥ سالع اقدام كنم! اصلا اين نوع دكترا جي هست؟از كجا بايد راجع بهش اطلاع كسب كنم؟من ليسانس صنايع دارم،ميتونم واسه دكترا اين رشته رو بخونم؟نبايد رشته فوق و دكتري يكي باشن؟ببخشيد كه اين همه سوال كردم،يهو تمام برنامه اي كه داشتم به هم ريخت.حالا اصلا نميدونم بايد gmatبخونم يا gre.مرسي كه جوابمو ميدين و ارومم ميكنين.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)