صفحه 131 از 145 نخستنخست ... 3181121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط negar31688 نمایش پست ها
    سلام
    وقتتون بخیر
    کسی میتونه منو در مورد دوره DBA در دانشگاه های آمریکا راهنمایی کنه لطفا؟
    دکترا محسوب میشه یا نه؟ چون تو ایران فقط دوره آزادش وجود داره
    دوره ش چند ساله ست؟ مثل بقیه دکتراها چهارساله ست یا مثل دوره های آزاد ایران یک دوساله ست؟
    گرایش داره یا نه؟
    اگر کسی از تجربیاتش یا اطلاعاتش مطالب دیگری هم داره خییییلی ممنون میشم کمکم کنه
    تقریبا" هیچ تفاوتی با پی اچ دی ندارە.

Member FARSHAD_CANADA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام. ببخشید که من این مطلب رو اینجا میذارم. چون اولین تاپیک بود براتون اینجا مینویسم.اگر صلاح میدانید اون رو به جای مناسب انتقال بدید.
    شرکت HEINKEN که یک شرکت معتبر بین المللی هست داره online application میگیره برای یک دوره کارآموزی سه ساله که یکسری رشته میخواهد که به نظرم بی ارتباط با تحصیلات شما عزیزان نیست. سه سال کارآموزی در سه کشور مختلف خواهید داشت. شروع دوره از شهر آمستردام خواهد بود. هم مصاحبه تصویری خواهید داشت و هم حضوری. کشور ما هم جز کشورهای مجاز برای شرکت در این برنامه هست. منتها deadline فقط تا 9 فوریه هست. لینکش رو براتون میذارم. استدعا دارم با من تماس نگیرید چون من هیچ اطلاع بیشتری ندارم. خودتون پیگیر باشید. ضمنا" من خیلی خیلی کم به اینجا سر میزنم و اصلا" رشته تحصیلی من ربطی به اقتصاد و finance نداره.
    https://www.heysuccess.com/opportuni...mme-2018-12114

Junior Member

سلام وقت بخير
    ممنون از سايت خوبتون
    ممنون ميشم نظرتون رو بگين
    من ليسانس فيزيك از دانشگاه رازي با معدل ١٣/٣٠ و فوق ليسانس مديريت بازرگاني گرايش مالي از دانشگاه آزاد تهران مركز با معدل ١٨/٠٩
    يك مقاله داخلي از پايان نامه ام دارم
    زبانم خوب و در حد آيلتس٧ است
    من براي اپلاي دكتري مديريت چه كار بايد كنم؟
    اصلا شانس دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع، صنعتی شریف

با سلام
    من کارشناسی و ارشد مهندسی صنایع از شریف دارم کارشناسی معدل 14 و ارشد 15.7
    راستش زیاد به فکر اپلای نبوددم برا همین معدلم مهم نبود و به تازگی مهم شده که کلا یک هفته فرصت خوندن برا GRE داشتم و یک ماه برای تافل
    تافل 92 شدم و Q(169)V(144)W(2.5) GRE
    ولی برای GMAT دارم میخونم و فک میکنم نمره بالای 720 بگیرم.
    مقاله هم ندارم و 3 سال سابقه کار دارم
    قصدم اپلای در رشته MIS در مقطع ارشد یا دکترا هستش. لطفا راهنماییم کنید که برای گرفتن فول فاند کجاها بهتره اپلای کنم؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

سلام دوستان وقت بخیر
    من لیسانس صنایع از الزهرا دارم و ارشد MBA از علم و فرهنگ، معدلم در هر دو مقطع بالای 17 بوده. آیلتس 7.5 دارم . دو تا مقاله کنفرانس بین الملیی پرزنت داشتم.
    سابقه کاری 7 سال دارم و مرتبط در زمینه برنامه ریزی و کسب و کار.
    با توجه به اینکه اکثر جاهایی که اپلای کردم، پذیرش بدون فاند گرفتم، کدوم کشورها شانس بالاتری برای فول فاند دارم؟
    من تا الان برای دانشگاه هایی تو استرالیا و انپلیس اقدام کردم و از دو تاشون موفق به دریافت پذیرش البته بدون فاند و یا با تخفیف در شهریه شدم.
    البته GRE ندارم و میدونم برای امریکا نمیتونم اقدام کنم

ممنونم از راهنمایی تون

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط sahaar نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من لیسانس صنایع از الزهرا دارم و ارشد MBA از علم و فرهنگ، معدلم در هر دو مقطع بالای 17 بوده. آیلتس 7.5 دارم . دو تا مقاله کنفرانس بین الملیی پرزنت داشتم.
    سابقه کاری 7 سال دارم و مرتبط در زمینه برنامه ریزی و کسب و کار.
    با توجه به اینکه اکثر جاهایی که اپلای کردم، پذیرش بدون فاند گرفتم، کدوم کشورها شانس بالاتری برای فول فاند دارم؟
    من تا الان برای دانشگاه هایی تو استرالیا و انپلیس اقدام کردم و از دو تاشون موفق به دریافت پذیرش البته بدون فاند و یا با تخفیف در شهریه شدم.
    البته GRE ندارم و میدونم برای امریکا نمیتونم اقدام کنم

ممنونم از راهنمایی تون
    اکثر دانشگاه های متوسط رو به بالا در دنیا نمره
    GMAT لازم دارن برای دکتری مدیریت که بعضا نمره GRE رو هم قبول میکنن

بدون این نمره انتظار پذیرش و بورس از یه دانشگاه معقول به نظر من صحیح نیست
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر . میخواستم راجبه اینده رشته اقتصاد بپرسم . وضعیت بازارکارش خوبه ؟ چه گرایش هایی بیشتر بازارکار دارن و درکل بیشتر تو چه جاهایی مشغول میشن ؟؟ ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام سوالتان خیلی کلی است. مثلا بازار در چه کشوری؟ یا در چه بخشی؟ با اینحال اگر بخواهیم به همان شکل کلی سوال شما جواب بدهیم میشود گفت که گرایشهایی که کار سنجی یا کمی سنگین دارند در مجموع بازار کار بهتری در محافل آکادمیک دارند. سازمانهای بین المللی هم به این فارغ التحصیلان روی خوش بیشتری نشان میدهند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط meeraha نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر . میخواستم راجبه اینده رشته اقتصاد بپرسم . وضعیت بازارکارش خوبه ؟ چه گرایش هایی بیشتر بازارکار دارن و درکل بیشتر تو چه جاهایی مشغول میشن ؟؟ ممنون

Junior Member

سلام. بیشتر در کشورهای امریکای شمالی و اروپا . سوالم تقریبا در همین مورده . چه بخشی بازارکار بهتری داره ؟ شما خودتون چه گرایشی رو توصیه میکنید ؟
    برای رشته های کمی و سنجشی اینکه لیسانس و ارشد از اقتصاد باشه مشکلی نیست؟ چون معمولا مهندسی ها این رشته ها پذیرش میگیرن
    سپاس دوست عزیز

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

دوستان من خاستم، یه توصیه ای به خیلی کسایی ک تو این سایت میان و بخصوص علاقه فوق شدیدی به دکتری مالی یا اقتصاد دارن بکنم.
    دوستان گرامی،
    ورود به دانشگاه مورد نظرتون
    با
    خارج شدن با مدرک دکتری

دو دنیای متفاوت هستن. دوره دکتری یه فشار بسیار بسیار شدید داره تو رشته یی ک بنده دارم میخونم.
    و هرچقدر هم رنک دانشگاهتون بالا تر باشه، این بحث شدید و شدیدتر میشه!
    فکر نکنید، هرچی رنک دانشگاهتون بالاتر باشه و اسم بزرگتری داشته باشه، بهتره!
    خیلی ساده رخ میده ک شما سال 4 دکتری، به حد انفجار میرسی از درس و واقعا تموم میشه هر علاقه و توانی ک داشتید! و یه سال به پایان دکتری انصراف میدید! (نمونه میبینم ک میگم!)

هرچقدرم ادم بیشتر زمین بخوره بلند شه، مثل یه ماشین تصادف کرده، ضعیف و ضعیف تر میشه.

دوره دکتری، واقعا با تمام چیزایی ک تا الان خوندید فرق داره.
    این حرفا سر تجربه ست. دکتری شوخی نیست و فشارش خیلیها رو از پا درمیاره!
    بچه های کشورای جهان اولی، اکثرا رشته های با کلاس و سافت رو میخونن و تا جاییم ک داشته باشه ادامه میدن، حقوق، سیاست، برنامه ریزی، تاریخ و ...
    ولی رشته های کوانت مثل ریاضی، فیزیک، مالی، اقتصاد ک اگر بگم دکتری مالی سختتر از ریاضی نباشه اسون تر نیست، رو بچه های جهان سومی مثل هند، چین، روسیه، ایران بیشتر دنبالش میرن.
    دکتری مالی یا اقتصاد خارج از ایران، ریاضی محضه! و فشار زیاد تو زمان کم، باعث میشه خیلا دووم نمیارن!
    ریاضیم ک بهتون تدریس میکنن، از مباحث ریاضیاتی ک عرفه و اشنایی دارید، 50 درصد متفاوته! درکشون سخت نیست، ولی حجم محاسباتی بسیار بسیار زیادی داره.

مثلا شما بخاید، طی 4 سال یک ملیون آجر رو با دستتون روی هم بچینید تا برید روش بایستید و چیزی رو رصد کنید! این علم دکترا ست!
    باید این اجرها رو با دقت، با روش مناسب، روی زمین مناسب بگذارید تا بتونید برید روش بایستید.

ممکنه بعد از گذاشتم اون میزان آجر هیچی رو رصد نکنید، بعلاوه تا به نتیجه نهایی نرسید، هیچ چیزی بدست نیاوردید.
    خیلی از دانشگاهها، سیاست سوئیچ به فوق رو برداشتن بنابراین برای از بین نرفتن زندگیتون، درست برنامه ریزی کنید!
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)