صفحه 135 از 145 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

Senior Member

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط paymansniper88 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز منظورم پروپوزال ارشد بود
    و سوالم هم اینکه من اگه بخام تو حوزه ای متفاوت با پایان نامم کار کنم بر حسب علاقه
    و باتوجه به تاثیری که موضوع پایان نامه ارشد میتونه تو تصمیم گیری دپارتمان و استاد در هنگام اپلای داشته باشه
    اینکه من تو حوزه متفاوت از موضوع پایان نامه ام بخام کار کنم مشکلی پیش نمیاد؟
    اگه برای آمریکا و کانادا اقدام کنید نه مشکلی پیش نمیاد، اشکالی نداره که فیلد تحقیقاتی خودتون رو عوض کنید،همین جور که خیلی ها اینکار رو می کنند، بالاخره علاقه آدم به جهتهای مختلف میره، یه زمانی هم یک موضوعاتی خاصی تبدیل به موضوعات داغ تحقیقاتی روز میشن. خیلی ها که توی آمریکای شمالی وارد دوره دکتری گرایشهای مختلف بیزینس از جمله مارکتینگ میشن، اصلا مستر ندارن، ام بی ای خوندن و پایان نامه هم نداشتن! یعنی حتی اگه دوره هم بدون پایان نامه بود مشکلی پیش نمی اومد. در مورد بقیه کشورها من نمیدونم، من اونجاها نبودم و اطلاع ندارم.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

ApplyAbroad Superstar

سلام اطلاعتتان اگر کاملتر باشد بهتر میشود پاسخ داد. مثلا کشور و دانشگاهتان و اینکه شما دانشجوی ارشد تحقیقاتی(master by research) هستید یا ارشد معمولی با کلاس درس و مشق
    (taught master )

با فرض اینکه میخواهید سال اینده شروع کنید یا در حال تحصیل یک ارشد معمولی هستید ودر انگلستان یا بیشتر کشورهای مشترک المنافع هم هستید پروژه پایان نامه را به هر شکلی میتوانید تغییر دهید

)
    نقل قول نوشته اصلی توسط paymansniper88 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز منظورم پروپوزال ارشد بود
    و سوالم هم اینکه من اگه بخام تو حوزه ای متفاوت با پایان نامم کار کنم بر حسب علاقه
    و باتوجه به تاثیری که موضوع پایان نامه ارشد میتونه تو تصمیم گیری دپارتمان و استاد در هنگام اپلای داشته باشه
    اینکه من تو حوزه متفاوت از موضوع پایان نامه ام بخام کار کنم مشکلی پیش نمیاد؟

Junior Member itmmit آواتار ها

دوستان چند تا سوال درمورد گرایش مدیریت عملیات (Operations Management) داشتم. یکی اینکه این گرایش برای پذیرش مثل فاینانس رقابت توش شدید هست یا نه و اینکه کسی که فارغ التحصیل دکترای OM باشه توی صنعت براش کار وجود داره یا فقط کار آکادمیک میتونه انجام بده.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط itmmit نمایش پست ها
    دوستان چند تا سوال درمورد گرایش مدیریت عملیات (Operations Management) داشتم. یکی اینکه این گرایش برای پذیرش مثل فاینانس رقابت توش شدید هست یا نه و اینکه کسی که فارغ التحصیل دکترای OM باشه توی صنعت براش کار وجود داره یا فقط کار آکادمیک میتونه انجام بده.
    سلام.
    نمیشه گفت رقابت توش نیست. کلا رشته های بیزنس همه شون رقابتی هستن. ولی بله درصد رقابت توش پایین تر هستش.
    اینو به قطع بهتون میگم، موقعی ک دانشگاههای مختلف رو میگشتم، دوتا دپارتمان یادم میاد زیاد میدیدم ک توش ایرانی باشه یا هر از گاهی پر ایرانی باشه،
    یکی MIS بود یکی OM.
    اگر ک شما فوق لیسانس رشته تون رو داشت باشید، اره کارتون احتمال داره متفاوت باشه از بچه های مالی،
    ولی با دکتری رشته های کوانت محور بیزنس اسکولها، معمولا قشر عظیمی data expert میشن اگر ک بخان برن سراغ کار حرفه ای.
    این data expert/ data scientist ها هم همه جا استخدام میشن، از آمازون و مایکروسافت، شرکتهای سرمایه گذاری/ صندوقها بگیرید،
    تا شرکتهای داروسازی مثل Amgen و/یا بیمارستانها و مراکز سلامت/پزشکی پیشرفته، شرکتهای نفتی و صنعت خودروسازی و ... .
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    سلام.
    نمیشه گفت رقابت توش نیست. کلا رشته های بیزنس همه شون رقابتی هستن. ولی بله درصد رقابت توش پایین تر هستش.
    اینو به قطع بهتون میگم، موقعی ک دانشگاههای مختلف رو میگشتم، دوتا دپارتمان یادم میاد زیاد میدیدم ک توش ایرانی باشه یا هر از گاهی پر ایرانی باشه،
    یکی MIS بود یکی OM.
    اگر ک شما فوق لیسانس رشته تون رو داشت باشید، اره کارتون احتمال داره متفاوت باشه از بچه های مالی،
    ولی با دکتری رشته های کوانت محور بیزنس اسکولها، معمولا قشر عظیمی data expert میشن اگر ک بخان برن سراغ کار حرفه ای.
    این data expert/ data scientist ها هم همه جا استخدام میشن، از آمازون و مایکروسافت، شرکتهای سرمایه گذاری/ صندوقها بگیرید،
    تا شرکتهای داروسازی مثل Amgen و/یا بیمارستانها و مراکز سلامت/پزشکی پیشرفته، شرکتهای نفتی و صنعت خودروسازی و ... .
    سلام ممنون از جوابت. راستش من ارشد مدیریت IT هستم و تز ارشدم هم مرتبط با ماشین لرنینگ و پردازش سیگنال با استفاده از روش های داده کاوی بود. متاسفانه چون لیسانسم مهندسی نبوده فقط میتونم بیزنس اسکول ها و کلا دپارتمانهای مدیریتی اپلای کنم که نزدیک ترین گرایش به حوزه تحقیقاتی من مدیریت عملیات و تا حدودی Information Systems بود.

سلام ممنون از جوابت. راستش من ارشد مدیریت IT هستم و تز ارشدم هم مرتبط با ماشین لرنینگ و پردازش سیگنال با استفاده از روش های داده کاوی بود. متاسفانه چون لیسانسم مهندسی نبوده فقط میتونم بیزنس اسکول ها و کلا دپارتمانهای مدیریتی اپلای کنم که نزدیک ترین گرایش به حوزه تحقیقاتی من مدیریت عملیات و تا حدودی Information Systems بود.
    مهندسی صنایع میتونی اپلای کنی!
    البته خیلی رشته ش تو خارج مثل ایران تعریف شده نیست، ولی میدونم وجود داره ...

ApplyAbroad Superstar

سلام اینها را هم ببینید شاید دقیقتر کمک کند
    ۱- production Engineering
    ۲-Manufacturing Engineering
    ۳-Industrial Engineering
    ۴- Production Management Engineering
    ۵- Product Development Engineering
    ۶- Production Process Engineering
    ۷- Design and Manufacturing
    ۸-Production System Engineering

مهندسی صنایع میتونی اپلای کنی!
    البته خیلی رشته ش تو خارج مثل ایران تعریف شده نیست، ولی میدونم وجود داره ...

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام اینها را هم ببینید شاید دقیقتر کمک کند
    ۱- production Engineering
    ۲-Manufacturing Engineering
    ۳-Industrial Engineering
    ۴- Production Management Engineering
    ۵- Product Development Engineering
    ۶- Production Process Engineering
    ۷- Design and Manufacturing
    ۸-Production System Engineering
    سلام. اتفاقا رشته های مهندسی صنایع و مهندسی سیستم دانشگاه های امریکای شمالی رو چک کردم تا حدودی بعضیاشون لیسانس مهندسی یا ریاضی میخوان بعضیاشون چیزی از رشته لیسانس نگفته بودن. حالا با پیدا کردن استاد و مقاله هایی که از تزم درمیاد و همینطور جی آر ای سابجکت ریاضی، امیدوارم بهم پذیرش بدن.

سلام. اتفاقا رشته های مهندسی صنایع و مهندسی سیستم دانشگاه های امریکای شمالی رو چک کردم تا حدودی بعضیاشون لیسانس مهندسی یا ریاضی میخوان بعضیاشون چیزی از رشته لیسانس نگفته بودن. حالا با پیدا کردن استاد و مقاله هایی که از تزم درمیاد و همینطور جی آر ای سابجکت ریاضی، امیدوارم بهم پذیرش بدن.
    اصلا جی ار ای سابجکت نده.
    همون معمولی بسه، خودتو به دردسر ننداز.
    به نظرم یه نگاهیم به رشته های خدمات درمانی بنداز، رشته هایی هستن ک خیلی پر درامد و کم دردسر هستن.
    یکیش تو دانشگاهی تو تگزاس بود ; baylor university
    alabama university
    این دوتا جزو خوبا بودن من قدیم نگاه میکردم.
    البته texas A&M هم هستش.
    این سه تا دانشگاه رو به نظرم برای رشته ی healthcare management حتما اپلای کن.
    GRE ت خیلی لازم نیست بالا باشه. اگر رزومه تون مشکل چندانی نداشته باشه.

Junior Member

اصلا جی ار ای سابجکت نده.
    همون معمولی بسه، خودتو به دردسر ننداز.
    به نظرم یه نگاهیم به رشته های خدمات درمانی بنداز، رشته هایی هستن ک خیلی پر درامد و کم دردسر هستن.
    یکیش تو دانشگاهی تو تگزاس بود ; baylor university
    alabama university
    این دوتا جزو خوبا بودن من قدیم نگاه میکردم.
    البته texas A&M هم هستش.
    این سه تا دانشگاه رو به نظرم برای رشته ی healthcare management حتما اپلای کن.
    GRE ت خیلی لازم نیست بالا باشه. اگر رزومه تون مشکل چندانی نداشته باشه.
    سلام . شما در مورد این رشته تو اروپا اطلاعاتی دارید؟
    واقعا درامد خوبی دارن؟
    پیش زمینه ی ویژه ای لازم دارن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)