صفحه 15 از 145 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

سلام.در مورد دکتری مدیریت کارآفرینی اطلاعات میخوام.اگه ارشد کارآفرینی در ایران بخونیم میتونیم در خارج ادامه بدیم رشته هایی نزدیک به فوق یا حتی در همون زمینه ها رو؟

Junior Member

دوستان سلام
    من فوق مكانيك دارم و چند سال سابقه مديريت. آيا مي توانم با توجه به اينكه مدرك فوقم mba نيست، براي دكتراي مديريت در گرايش هاي مختلف اقدام كنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tondshop1 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من فوق مكانيك دارم و چند سال سابقه مديريت. آيا مي توانم با توجه به اينكه مدرك فوقم mba نيست، براي دكتراي مديريت در گرايش هاي مختلف اقدام كنم؟
    بله مشکلی نیست و داشتن MBA ضروری نیست. اگه سابقه کاری و پژوهش مرتبط دارید که چه بهتر. می تونید اقدام کنید ولی برای دکتری باید نمره GMAT خوب بیارید. (ترجیحا بالای 700)
    موفق باشید.
    Hey you, don't tell me there's no hope at all…..
    …..Don't give in without a fight

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a.mba نمایش پست ها
    بله مشکلی نیست و داشتن MBA ضروری نیست. اگه سابقه کاری و پژوهش مرتبط دارید که چه بهتر. می تونید اقدام کنید ولی برای دکتری باید نمره GMAT خوب بیارید. (ترجیحا بالای 700)
    موفق باشید.
    دوست عزيز سلام
    ضمن تشكر فراوان از پاسخ شما، اگه زحمتي نيست، ممكنه كمي بيشتر من را راهنمايي بفرمائيد. چه شاخه هايي براي دكترا محدوديت ارتباط فوق ليسانس با دكتراي كمتري دارند(يعني با فوق غير مرتبط هم راحت براي دكترا پذيرش مي دهند) و تو كدوم دانشگاه ها و كدوم كشور ها.
    پيشاپيش از راهنمايي مجدد شما سپاسگذارم.

دوست عزيز سلام
    ضمن تشكر فراوان از پاسخ شما، اگه زحمتي نيست، ممكنه كمي بيشتر من را راهنمايي بفرمائيد. چه شاخه هايي براي دكترا محدوديت ارتباط فوق ليسانس با دكتراي كمتري دارند(يعني با فوق غير مرتبط هم راحت براي دكترا پذيرش مي دهند) و تو كدوم دانشگاه ها و كدوم كشور ها.
    پيشاپيش از راهنمايي مجدد شما سپاسگذارم.
    ببینید بچه های زیادی از رشته های فنی می رن برای مدیریت. بنابراین توصیه من اینه که عدم ارتباطتتون رو با سابقه مرتبط و پژوهش در زمینه های مرتبط پر کنید. راجع به رشته و کشور خاصی نمی شه نظر کلی داد. ولی با توجه به اینکه مکانیک خوندید شاید بتونید با تکیه بر دانش ریاضیاتتون توی رشته هایی مثل operation research یا manufacturing management موفق تر باشید. البته توجه داشته باشید صرف نظر از اینکه چه رشته ای شانس بیشتری هست، این مهمه که شما به چه رشته ای علاقه دارید و در چه زمینه ای کار کردید. در مورد کشور هم همون طور که گفتم نمی شه گفت توی فلان کشور این موضوع مهمه و توی دیگری نه.
    موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a.mba نمایش پست ها
    ببینید بچه های زیادی از رشته های فنی می رن برای مدیریت. بنابراین توصیه من اینه که عدم ارتباطتتون رو با سابقه مرتبط و پژوهش در زمینه های مرتبط پر کنید. راجع به رشته و کشور خاصی نمی شه نظر کلی داد. ولی با توجه به اینکه مکانیک خوندید شاید بتونید با تکیه بر دانش ریاضیاتتون توی رشته هایی مثل operation research یا manufacturing management موفق تر باشید. البته توجه داشته باشید صرف نظر از اینکه چه رشته ای شانس بیشتری هست، این مهمه که شما به چه رشته ای علاقه دارید و در چه زمینه ای کار کردید. در مورد کشور هم همون طور که گفتم نمی شه گفت توی فلان کشور این موضوع مهمه و توی دیگری نه.
    موفق باشی
    ضمن تشكر مجدد از توضيحات شما، آيا شانسي براي HR وجود دارد؟

ضمن تشكر مجدد از توضيحات شما، آيا شانسي براي HR وجود دارد؟
    همونطور که عرض کردم در صورتی که توی این گرایش کار کردید و ریسرچ دارید و همچنین یه Plan هرچند کلی برای تحقیق که بتونید روش مانور کنید و استاد با research interest مشترک گیر بیارید، چرا شانس نباشه. دوباره شما رو به اهمیت نمره GMAT ارجاع می دم که بسیار تدثیر گذار می تونه باشه البته در کنار سایر عواملی که گفتم
    موفق باشید

Junior Member

دوستان من امسال به احتمال زیاد رشته مدیریت شهری دانشگاه تهران قبول می شوم از الان هم دارم GMAT می خونم می خواستم بدونم که برای دکترا صرفا در همین رشته باید ادامه بدم؟

Junior Member

دوستان من لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه آزاد با معدل 14 و ارشد مدیریت مالی علوم تحقیقات تهران با معدل 18.5 هستم.خیلی نگرانم می خوام بدونم می تونم برای دکترا اقدام کنم و جواب بگبرم؟چه رشته ای رو پیشنهاد می کنید برای دکترا؟من تمامی گرایش های کدیریت رو دوست دارم از جمله مالی،ریسک،بازاریابی،OR،صنع تی...حالا پیشنهادتون چیه؟مدرک زبان هم ندارم ولی دارم می خونم برای آیلس.کدوم کشور و کجا اقدام کنم بتونم راحت تر جواب بگیرم.دوست دارم زحماتم هدر ندره.مرسی ممنون.
    کسی که حفظ جان را مقدم بر آزادی بداند.....لیاقت آزادی ندارد

نقل قول نوشته اصلی توسط samanpuk نمایش پست ها
    دوستان من لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه آزاد با معدل 14 و ارشد مدیریت مالی علوم تحقیقات تهران با معدل 18.5 هستم.خیلی نگرانم می خوام بدونم می تونم برای دکترا اقدام کنم و جواب بگبرم؟چه رشته ای رو پیشنهاد می کنید برای دکترا؟من تمامی گرایش های کدیریت رو دوست دارم از جمله مالی،ریسک،بازاریابی،OR،صنع تی...حالا پیشنهادتون چیه؟مدرک زبان هم ندارم ولی دارم می خونم برای آیلس.کدوم کشور و کجا اقدام کنم بتونم راحت تر جواب بگیرم.دوست دارم زحماتم هدر ندره.مرسی ممنون.
    سلام
    این دایره ای که شما از علایقت ذکر کردی خیلی گسترده و غیر مرتبط هستش. بنابراین اولین رمز موفقیت تمرکز هستش. توثیه من اینه که همون مالی رو ادامه بدی که خیلی هم تغییر رشته نداده باشی. در مورد شانس هم اگه نمرات GMAT و تافلت خوب باشه و رزومه پژوهشی خوب داشته باشی همه جا شانس هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)