صفحه 2 از 130 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

سلام بچه ها.
    من 2ترم دیگه ارشدم تموم میشه.به نظرتون میشه الان واسه دکترا اقدام کنم؟
    یعنی تو پروسه ی اپلای دانشگاه ها مدرک فوق لیسانس الان می خوان؟

سلام

بله بیشتر دانشگاهها قبول می کنن که در حال تحصیل برای دکترا اقدام کنین . البته شما باید مدارک زبان رو حتما داشته باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی

سلام
    من دانشجوی ارشد مدیریت صنعتی هستم
    میخواستم برای دکترا شانسم رو تو دانشگاههای کانادا امتحان کنم
    الان ساله اوله ارشدمه
    دانشگاهه سراسری درس میخونم معادلمم به احتماله زیاد بالای ۱۸ هستش
    زبانم هم خوبه و تا آخره امسال مدرکه زبانم رو میگیرم نمیخام وقت رو از دست بدم میخام بعد از این که دفاع کردم برم واسه دکتری
    لطفآ به شدت کمکم کنید در مورده مقاله و تعداد و درجه علمیش اینکه آی اس آی باشه فقط یا علمی پژوهشی هم خوبه
    ژورنال هایی که اونها بیشتر قبول دارن چیاست؟ ممنون اگه کمک کنید

Junior Member

Cool پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

thanks to you all for your useful information
    I have obtained my BSc degree in accounting in 2009 and MSc degree in Finance from Tehran University
    i was wondering if somebody could help me If I have more chance to get full fund if I apply for master of science in a related field of study for example Ms in Management once more or apply as a PHD student?

thank you in advance

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط atious نمایش پست ها
    thanks to you all for your useful information
    I have obtained my BSc degree in accounting in 2009 and MSc degree in Finance from Tehran University
    i was wondering if somebody could help me If I have more chance to get full fund if I apply for master of science in a related field of study for example Ms in Management once more or apply as a PHD student?

thank you in advance
    Generally PhD programs have far more financial resources for awarding scholarships or grants, compared to Master's programs. Moreover, not as a rule but often if you get addmision to doctoral programs (e.g. in US) you will automatically receive full funding, i.e. tuition fee waiver + monthly stipend

Good Luck
    inactive account

Junior Member

Unhappy پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    Generally PhD programs have far more financial resources for awarding scholarships or grants, compared to Master's programs. Moreover, not as a rule but often if you get addmision to doctoral programs (e.g. in US) you will automatically receive full funding, i.e. tuition fee waiver + monthly stipend

Good Luck
    Thanks a lot dear sysco
    as a matter of fact I'm getting disappointed more and more, since although I have a very powerful academic and professional background I havent got any answer yet

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط atious نمایش پست ها
    Thanks a lot dear sysco
    as a matter of fact I'm getting disappointed more and more, since although I have a very powerful academic and professional background I havent got any answer yet
    Do u mean u have written some emails to professors of some B-Schools and they have not yet responded ur emails? In General personal contact with faculty members is not a tradition as it is in other disciplines(engineering, etc). Of course it might help if you have some common research interests with some faculty memers but the decisions of admission are made by a board of admission which includes some of the faculty members of a B-School. So a professor does not have decisive role in admitting even if he/she is a member of board of admission. Also some professors might not have any role in admission decisions because they are not a member of board of admission.

Which countries do you intedntg to apply for? For success, you need high GPAs, GMAT/GRE and TOEFL?IELTS score plus fit between ur research ointerest and those of faculty members of a school. You should demonstarte ur high potential for becoming a reseracher and sufficient knowledge of a field(if you want to apply for PhD program of course) through well written SoP and/or ur previous .publications

But try to find schools that have faculty members which have similar reserach interets as those of urs.

Good Luck
    inactive account

Junior Member

سلام، لططفا جواب بدین
    لیسانس صنایع از دانشگاه تبریز با معدل 14.8 و فوق مدیریت صنعتی از دانشگاه تهران با معدل 17.7 البته هنوز یک سال از درسم مونده،سه تا سوال دارم:
    1)آیا برای گرفتن فاند برای دکترا از امریکا یا کانادا حتما باید مقاله داشته باشم؟آیا شانسی برای فول فاند دارم؟
    2)ایلتس یا تافل چند می خواد؟فرقی میکنه کدوم مدرک و بگیرم؟

3)مکاتبه با استادرو از کی باید شروع کنم،اصلن لازم هست؟،البته هنوز مدرک زبانم آماده نیست.

ممنونم

معمولا برای دکتری و به خصوص با فاند باید مقاله داشته باشین و نمرات بالای برای تافل و جی مت داشته باشید(تو رشته مدیریت). معمولا دانشکده های مدیریت فاند رو همراه با پذیرش می دن یعنی اگه شما اکسپت بشین همزمان بهتون فاند هم می دن. مینیمم نمرات امتحانات رو از تو سایت خود دانشگاه هایی که می خواین براشون اپلای کنین ببینین. زبان معمولا ۱۰۰ به بالا عالیه و جی مت هم ۶۰۰ یا ۶۵۰ به بالا اینجوری شانستون رو خیلی می برین بالا. معمولا فرقی برای تافل یا آیلتس نمی کنه اینم باز از سایتشون چک کنین.
    مکاتبات بستگی به موقعی داره که می خواین برین. اگه می خواین سال دیگه که درسستون تموم می شه برای سپتامبر ۲۰۱۳ دانشجو باشین باید از الان کارای اپلای رو شروع کنین و از الان که شروع ترم جدیده و استادا از تعطیلات تابستونی برگشتن می تونین شروع کنین. در مورد لزومش هم تو پست قبلی توضیح دادم. امتحان زبان رو هم می تونین بهشون بگین تو چه تاریخی می خواین بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmea نمایش پست ها
    سلام، لططفا جواب بدین
    لیسانس صنایع از دانشگاه تبریز با معدل 14.8 و فوق مدیریت صنعتی از دانشگاه تهران با معدل 17.7 البته هنوز یک سال از درسم مونده،سه تا سوال دارم:
    1)آیا برای گرفتن فاند برای دکترا از امریکا یا کانادا حتما باید مقاله داشته باشم؟آیا شانسی برای فول فاند دارم؟
    2)ایلتس یا تافل چند می خواد؟فرقی میکنه کدوم مدرک و بگیرم؟

3)مکاتبه با استادرو از کی باید شروع کنم،اصلن لازم هست؟،البته هنوز مدرک زبانم آماده نیست.

ممنونم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milo405 نمایش پست ها
    معمولا برای دکتری و به خصوص با فاند باید مقاله داشته باشین و نمرات بالای برای تافل و جی مت داشته باشید(تو رشته مدیریت). معمولا دانشکده های مدیریت فاند رو همراه با پذیرش می دن یعنی اگه شما اکسپت بشین همزمان بهتون فاند هم می دن. مینیمم نمرات امتحانات رو از تو سایت خود دانشگاه هایی که می خواین براشون اپلای کنین ببینین. زبان معمولا ۱۰۰ به بالا عالیه و جی مت هم ۶۰۰ یا ۶۵۰ به بالا اینجوری شانستون رو خیلی می برین بالا. معمولا فرقی برای تافل یا آیلتس نمی کنه اینم باز از سایتشون چک کنین.
    مکاتبات بستگی به موقعی داره که می خواین برین. اگه می خواین سال دیگه که درسستون تموم می شه برای سپتامبر ۲۰۱۳ دانشجو باشین باید از الان کارای اپلای رو شروع کنین و از الان که شروع ترم جدیده و استادا از تعطیلات تابستونی برگشتن می تونین شروع کنین. در مورد لزومش هم تو پست قبلی توضیح دادم. امتحان زبان رو هم می تونین بهشون بگین تو چه تاریخی می خواین بدین
    1) تعداد بسیار اندکی از کسانی که برای دکترا در رشته بیزینس یا مدیریت پذیرش (اعم از با فاند یا بدون فاند) حتی از بهترین دانشگاهها پذیرش می گیرن مقاله دارن. admission committee هم متوجه هست که در این رشته توقع مقاله داشتن از کسی که تازه برای دوره دکتر اپلای کرده توقع چندان به جایی نیست.
    2) در مورد تافل برای پذیرش دکترا، نمره 100 و کمی بالاتر در خیلی از دانشکده های بیزینس آمریکا و کانادا مینیمم قابل قبوله و نمره معمولی محسوب میشه. نمره 100 و کمی بالاتر کار رو کاملا راه میندازه اما توجه خاص مثبتی رو جلب نمی کنه. نمره بالای 110 خیلی خوب حساب میشه و در بعضی دانشگاهها امتیاز مثبت مهمی برای applicant به حساب میاد.
    3) برای پذیرش دکترا با جی مت 600 تقریبا هیچ شانسی برای پذیرش حتی در دانشگاه درجه 3 هم وجود نداره. 620 شانس اندکی داره و با بالا رفتن نمره طبیعتا شانس افزایش پیدا میکنه تا حدود670 که شانس متوسطی برای دانشگاهها درجه 2 داره و 700 که شانس خوبی داره، و بالاتر از 740 که به احتمال قریب به یقین حداقل از دانشگاه متوسط (اگر نه از دانشگاه خوب) پذیرش می گیره. با نمره بالاتر از 770 هم اگر کسی بقیه رزومه اش مشکلی نداشته باشه میتونه به گرفتن پذیرش در یکی از 30 دانشگاه اول آمریکا امیدوار باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)