صفحه 2 از 145 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

شما چه گرایشی می خوایید اپلای کنید؟

و برای امسال دیگه درسته؟
    Before the Dawn

سلام
    امثال که اپلای زمانش گذشته
    نزدیک شهریور می خوام اپلای کنم (سال اینده ) واسه سال بعدش ،چون شنیدم ترم دوم خیلی بر نمی دارن و واسه یه سال بعد بر می دارن
    گرایش هم finance
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

سلام
    ببخشید دوباره می نویسم ، اگر مرداد همه کارام آماده بشه و اپلای کنم (مرداد سال بعد) به فرض پذیرش کی بایدبرم؟ یکی از دوستام گفت یک سال بعدش ،می دونم بستگی به دانشگاه هم داره اما روال معمولش می دونین چیه ؟
    البته خودم می دونم که هرچقدر که رزومه بهتری داشته باشی می تونی دانشگاه بهتری بری و امادگی منظورم همون شرایط اولیه بود. فقط گرایش finance می خوام و روی یه موضوع خاص هم می خوام کار بکنم ،ایران هم نمی خوام دکترا بخونم اگر اپلای نگیرم دکترای نمی خونم تحقیق می کنم همین جا بهتر از وقت تلف کردن دردانشگاه هست .
    البته دانشگاهش نمی خوام خیلی مطرح باشه ،جزو همون 500 تاباشه کافیه ،انشاالله fellowship می رم یه دانشگاه زیر 50،البته همین زیر 500 هم خیلی سخته واسه ما که فنی نیستیم و مدیریت ایران ضعیفه ،finance هم که پرطرفدار
    توکل به خدا
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

اکثر دانشگاه ها برای phd فقط ترم fall بر می دارن.شما می افتید برای 2010...نمره GMAT و تافلتون خوبه...FINANCE پرطرفداره اما شما اگه بتونید یکی-دو تا مقاله خارجی تا اون موقع SUBMIT کنید،مشکل معدل و دانشگاهتتون هم حل میشه...موفق باشید
    Before the Dawn

سلام
    من فارغ التحصیل MBA گرایش استراتژی با معدل 17.05 هستم. کارشناسی حسابداری خوندم با معدل 15.20 . 1 مقاله کنفرانس بین المللی داخلی دارم. 1 مقاله واسه 1 ژورنال خارجی علمی و پژوهشی فرستادم و 1 مقاله واسه یه ژورنال علمی و پژوهشی . می خوام واسه PHD تو آمریکا و ترجیحا گرایش human resource یا strategy پذیرش بگیرم . کسی هست آمار و background بده ؟؟ خواهشا هر کی اطلاعات داره زود راهنمایی کنه
    ممنون
    Hey you, don't tell me there's no hope at all…..
    …..Don't give in without a fight

نقل قول نوشته اصلی توسط a.mba
    سلام
    من فارغ التحصیل MBA گرایش استراتژی با معدل 17.05 هستم. کارشناسی حسابداری خوندم با معدل 15.20 . 1 مقاله کنفرانس بین المللی داخلی دارم. 1 مقاله واسه 1 ژورنال خارجی علمی و پژوهشی فرستادم و 1 مقاله واسه یه ژورنال علمی و پژوهشی . می خوام واسه PHD تو آمریکا و ترجیحا گرایش human resource یا strategy پذیرش بگیرم . کسی هست آمار و background بده ؟؟ خواهشا هر کی اطلاعات داره زود راهنمایی کنه
    ممنون
    شما معدل خوبی داری. اما علاوه بر اینها دانشگاه و نمرات تافل و GMAT بسیار مهم هستند. به نظرم اگر GMAT بالای 700 داشته باشید شانس زیادی دارید. این رو هم در نظر داشته باشید که الان تقریبا تمام ددلاینها مهلتش گذشته و شما باید خودتونو برا پاییز 2010 آماده کنید.

سلام
    اینکه گفتید GMAt بالای 700 یعنی کمتر از اون شانس رو خیلی کم می کنه ؟ آخه من از یکی شنیدم که اگه GMAT کمتر از این حرفها باشه اصلا فکرش رو هم نکن . در ضمن برای GMAT بالای 700 به نظرتون چقدر وقت برای یه نفر با زبان متوسط که تافل 105 داره لازم داره؟ سؤال دیگه این که اگه نتونم GMAT بدم واسه PHD مدیریت GRE هم قابل قبول حد نصاب مورد قبول با توجه به آمار چقدره
    ؟ در آخر هم می خوام بپرسم این که دوستمون گقته بود که اون طرف MBA رو به عنوان MS برای ادامه تحصیل واسه PHD قبول ندارن چقدر معتبره؟
    ببخشید که تعداد سؤالات زیاده .
    هر کی اطلاعات داره لطفا کمک کنه.
    ممنون
    Hey you, don't tell me there's no hope at all…..
    …..Don't give in without a fight

Junior Member

برای کسانی که از ایران اقدام می کنند GMAT خیلی مهمه. معدل بالای 15 تقریبا OK هست ولی خوب نیست. بهتره معدل بالای 17 باشه ولی اگه نبود می شه با GMAT پوشش داد. تازه از اون مهم تر research alignment با استادهایی هست که دارند توی او business school خاص کار می کنند. برای گرایشهایی مثل Marketing یا Finance یک مقدار مساله research interest مشخص تره و فقط نباید خیلی سوتی داد. ولی توی گرایشاتی مثل Strategy یا OB یه مقدار باید با دقت بیشتر اقدام کرد. در ضمن به غیر از رشته های Finance و Operations بقیه گرایشها خیلی زیاد به نمره verbal توی GMAT اهمیت می دن. حتما هم دقت کنید که SOP رو هم به صورت تولید انبوه نفرستید و با دقت برای هر دانشگاه customize کنید...

Junior Member

پیش فرض تحصیل میان رشته ای (نفت-مدیریت)

من لیسانس مهندسی نفت دارم و تا ترم آینده فوق نفت و یه لیسانس صنایع هم میگیرم ،همه معدلام بالای 17.5 میشه . می خوام Phd در زمینه ای بین این دو رشته بگیرم مثل مدیریت پروژه، یکسال هم سابقه کار مرتبط با پروژه های نفتی دارم، راهنماییم کنید چیکار کنم.( به کانادا هم علاقه خاصی دارم)

حتما باید واسه همه گرایشهای مدیریت GMAT امتحان بدیم؟ نمیشه GRE داد؟؟؟ من فکر میکردم فقط واسه MBA لازمه GMAT امتحان داده بشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)