صفحه 30 از 145 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

سلام به همه کسایی که اینجا فعالیت می کنن و خسته نباشید

من لیسانس مهندسی IT از دانشگاه شیراز با معدل 13.90 و فوق لیسانس همین رشته گرایش تجارت الکترونیک از خواجه نصیر با معدل 18.40 هستم. آیلتس 7 و GRE: V=140,Q=163, w=3 و GMAT 520 هستم و قصد دارم تیر دوباره هر دو امتحان رو بدم. یک مقاله چاپ شده در یک ژورنال بین المللی و یکی قبول شده در یک کنفرانس ملی در زمینه زنجیره تامین و یک مقاله قبول شده در یک کنفرانس بین المللی ایرانی دارم که قراره در یک ISI چاپ بشه با موضوع سلامت الکترونیک و یکی دیگر در هین ارتباط در حال بررسی در یک ژورنالISI .

برای پذیرش در یک BS در دکترا با فاند در آمریکا یا کانادا به نظر دوستان شانسی دارم یا نه به فرض بهتر شدن نمره GMAT؟ مک مستر تنها BSی هست که دیدن در زمینه سلامت الکترونیک کار می کنه. خوشحال می شم جواب هاتون رو بشنوم . من واقعا به یک مشاوره حسابی احتیاج دارم.

با آرزوی موفقیت برای همه

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidesut نمایش پست ها
    سلام به همه کسایی که اینجا فعالیت می کنن و خسته نباشید

من لیسانس مهندسی IT از دانشگاه شیراز با معدل 13.90 و فوق لیسانس همین رشته گرایش تجارت الکترونیک از خواجه نصیر با معدل 18.40 هستم. آیلتس 7 و GRE: V=140,Q=163, w=3 و GMAT 520 هستم و قصد دارم تیر دوباره هر دو امتحان رو بدم. یک مقاله چاپ شده در یک ژورنال بین المللی و یکی قبول شده در یک کنفرانس ملی در زمینه زنجیره تامین و یک مقاله قبول شده در یک کنفرانس بین المللی ایرانی دارم که قراره در یک ISI چاپ بشه با موضوع سلامت الکترونیک و یکی دیگر در هین ارتباط در حال بررسی در یک ژورنالISI .

برای پذیرش در یک BS در دکترا با فاند در آمریکا یا کانادا به نظر دوستان شانسی دارم یا نه به فرض بهتر شدن نمره GMAT؟ مک مستر تنها BSی هست که دیدن در زمینه سلامت الکترونیک کار می کنه. خوشحال می شم جواب هاتون رو بشنوم . من واقعا به یک مشاوره حسابی احتیاج دارم.

با آرزوی موفقیت برای همه
    سلام
    اگر نمره GMAT حداقل 690 بگیرید شاید امید باشه چون کانادا روی معدل حساس است و معدل لیسانس شما از حداقل کمتر هست ولی در امریکا مهمترین ملاک نمره GMAT است و معدل فوق. پس شانس بیشتری دارید. روی GMAT کار کنید. اما مساله اینه شما اصلا یک واحد مدیریتی هم نخواندید. نمی دونم با توجه به این وضعیت به شما پذیرش می دهند چون تا انجایی که من دیده ام خیلی از دانشگاهها یکسری واحد را لیست می کنند که حتما متقاضی باید خوانده باشد تا بتواند اپلای کند. که معمولا واحدهای مدیریتی جز آنها هستند.

Banned

سلام
    شاید سوالم خیلی به درد این صفحه نخوره، ولی کسایی که اینجان خیلی می تونن به من کمک کنن. من می خوام دکترای مدیریت بازرگانی (یا اگه گرایش بهتری پیشنهاد بشه) بخونم، تو همین ایران!!!! لیسانس و فوق لیسانسم هم هیچکدوم مدیریت نبوده. کسی می تونه تو مراحل ثبت نام و منابع و بقیه چیزا کمکم کنه؟؟!!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط schazi نمایش پست ها
    سلام
    شاید سوالم خیلی به درد این صفحه نخوره، ولی کسایی که اینجان خیلی می تونن به من کمک کنن. من می خوام دکترای مدیریت بازرگانی (یا اگه گرایش بهتری پیشنهاد بشه) بخونم، تو همین ایران!!!! لیسانس و فوق لیسانسم هم هیچکدوم مدیریت نبوده. کسی می تونه تو مراحل ثبت نام و منابع و بقیه چیزا کمکم کنه؟؟!!
    سلام
    گرایش بهتر یا بدتر از چه لحاظ؟ ارزیابی یک گرایش از نظر خوبی و بدی به این بستگی داره که چه پارامترهایی مورد نظر شما باشه برای ارزیابی؟!
    شما می خواهید کنکور بدهید؟ می خواهید دانشگاه سراسری بخونید؟ در این صورت باید کنکور بدید البته این یک راهشه، شاید راه های دیگه ای برای دوره های پژوهش محور هم باشه. اگر بخواهید کنکور بدید شما چون گرایش فوقتون مرتبط نیست نمی توینید تو این گرایش ثبت نام کنید.
    من توصیه ام اینه که به سایت www.sanjesh.org بخش دکترا سر بزنید و دفترچه ثبت نام امسال را بخونید ببینید شرایط چی هست،
    این سایت هم اطلاعاتی داره در مورد دکترا آزاد، سراسری و ... www.modir.ir
    inactive account

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط schazi نمایش پست ها
    سلام
    با تو جه به چیزایی که دیدم 100% در مصاحبه رد می شوید چون یک واحد مدیریتی هم نخوندید. دوست من لیسانسش بازرگانی بود. فوق دولتی، دکتری که بازرگانی زده بود بای مصاحبه بهش گفتند تو که دولتی خوندی ، ردش کردند چه برسه به کسی که رشته اش اصلا مدیریت بنوده. تنها دانشگاهی که در این مورد سخت گیر نیست، دانشگاه علامه است اما فق بچه های شریف و مهندسی تهران رو دیدم اکی داده.

Member doublin2000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS -GIS- MBA

دوستان عزیز شانس ما جدا از گرون شدن جیمت داره آزمونش از جولای عوض هم می شه ما نسله سوخته ها هرجای دنیا هم که بریم به ما که می رسه می گن از امروز قانون عوض شده و همه چی سخت تر می شه منم بیخیال جیمت شدم و مسیر زندگیم رو از شرق آسیا بجای آمریکا به اروپا عوض کردم تا یک فاند دکترای مدیریتی چیزی گیر بیارم یا برم سوئد که دکترا حقوق می دن بعد شاید برای دکترای بعدی رفتم آمریکا وکلا اقامت ....
    خلاصه کنم دوستان از فاند دکترای مدیریت یا اقتصاد در اروپا و کلا شرایطش کسی خبر نداره؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط doublin2000 نمایش پست ها
    دوستان عزیز شانس ما جدا از گرون شدن جیمت داره آزمونش از جولای عوض هم می شه ما نسله سوخته ها هرجای دنیا هم که بریم به ما که می رسه می گن از امروز قانون عوض شده و همه چی سخت تر می شه منم بیخیال جیمت شدم و مسیر زندگیم رو از شرق آسیا بجای آمریکا به اروپا عوض کردم تا یک فاند دکترای مدیریتی چیزی گیر بیارم یا برم سوئد که دکترا حقوق می دن بعد شاید برای دکترای بعدی رفتم آمریکا وکلا اقامت ....
    خلاصه کنم دوستان از فاند دکترای مدیریت یا اقتصاد در اروپا و کلا شرایطش کسی خبر نداره؟
    عوض شدن امتحان لزوما به معنای بدتر شدنش نیست، حتی اگر سخت تر بشه شرایط برای همه داوطلبان یکسانه (مگر اینکه مثلا در مقایسه با آزمون قبلی و نمرات افراد قبلی به شما لجحاف بشه که این مورد هم بعیده که GMAC کنترل نکنه). مگر اینکه تغییرات به نحوی باشه که با توجه به توانایی ها و نقاط ضعف شما (یا یک داوطلب به صورت کلی) به ضررش تموم بشه (یا به نفعش). لذا از تغییر امتحان باکس نداشته باشید و اگر واقعا قصد داشتید که امتحان جیمت بدهید همچنان بر عزم خودتون بمونید.
    در مورد فاند دکترای اروپا اگر بدون جیمت می خواهید پذیرش بگیرید و فول فاند هم منظورتونه، باید بنیه پژوهشی خوبی داشته باشید، و چه بسا نیاز به research proposal هم هست. کلا زیاد آسون نیست پذیرش با فاند در این حالت از دانشگاه های اروپا تا جایی که من می دونم.
    inactive account

Member doublin2000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS -GIS- MBA

با تشکر از جوابت در ضمن من هنوز ایلتس ندادم من شنیدم چون مدرک ارشدم از دانشگاه انگلیس زبان و بزبان انگلیسیه برای گرفتن پذیرش دکترا به ایلتس یا تافل ممکنه نیازی نباشه درسته؟
    اگر اروپا هم آسون نیست یعنی همون آمریکا آسون تره با جیمت ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط doublin2000 نمایش پست ها
    با تشکر از جوابت در ضمن من هنوز ایلتس ندادم من شنیدم چون مدرک ارشدم از دانشگاه انگلیس زبان و بزبان انگلیسیه برای گرفتن پذیرش دکترا به ایلتس یا تافل ممکنه نیازی نباشه درسته؟
    اگر اروپا هم آسون نیست یعنی همون آمریکا آسون تره با جیمت ؟
    در مورد زبان سیاست دانشگاه های مختلف فکر می کنم متفاوت باشه. بعضی اگر در کشوری انگلیسی زبان درس خونده باشید شما را معاف از IELTS/TOEFL می کنند و بعضی هم با همین مدرک دانشگاه انگلیسی زبان. بعضی هم اگر از یکی از کشور های انگلیسی زبان باشید. باید به سایت دانشگاه های مورد نظرتون سری بزنید و ببینید چه سیاستی دارند.

در مورد قسمت دوم: نه خب! نمیشه که هر چی آسون نبود سر فرمون را بچرخونید و جهتتون را عوض کنید. کلا پذیرش گرفتن دکترا (با فاند) سخته. باید سابقه تحصیلی خوب و نمره Gmat/gre مناسب و زبان خوب و بعضا publication یا کار تحقیقاتی مناسب و ... داشته باشید. چه در اروپا چه آمریکا و کانادا. شما ببینید چی برای شما بهتره؟ آیا مقالات یا مقاله ISI داشتید؟ آیا براتون مشخص هست research interest هاتون و می تونید یک research proposal مناسب بنویسید؟ و ...
    همین که اروپا فاند های نسبتا خوبی برای دکترا داره خودش جذابیت این دوره ها را برای applicant ها زیاد می کنه ضمن اینکه بعضا application fee هم ندارند.
    inactive account

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها
    با تو جه به چیزایی که دیدم 100% در مصاحبه رد می شوید چون یک واحد مدیریتی هم نخوندید. دوست من لیسانسش بازرگانی بود. فوق دولتی، دکتری که بازرگانی زده بود بای مصاحبه بهش گفتند تو که دولتی خوندی ، ردش کردند چه برسه به کسی که رشته اش اصلا مدیریت بنوده. تنها دانشگاهی که در این مورد سخت گیر نیست، دانشگاه علامه است اما فق بچه های شریف و مهندسی تهران رو دیدم اکی داده.
    سلام مرسی که پاسخ دادین.....دوستان که گفتن تو کنکور نمی تونم شرکت کنم چون ارشدم مدیریت نیست؟؟؟؟ شما میگین می تونم؟؟؟
    درباره واحدهایی هم که میگین نگذروندم...من چند ساله که مرتبط با این رشته دارم کار می کنم ولی حق با شماست واحد تئوری دانشگاهی پاس نکردم، فکر میکنین سابقه کاریم تو مصاحبه تأثیری داشته باشه؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)