صفحه 4 از 145 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mariyasadeghi نمایش پست ها
    می خواستم ببینم کسی اینجا می تونه لیست دانشگاه هایی که در انگلیس و آمریکا گرایش استراتژی در دوره دکترا دارند را اعلام کنه، مثل اینکه گرایش استراتژی خیلی کمه و اکثرا گرایش های دیگه هست
    در ضمن می خواستم ببینم کسی از دوستان هست که MBA خونده باشه (با پایان نامه) و از دانشگاه های انگلیس یا آمریکا پذیرش واسه دکترا مدیریت (PhD) گرفته باشه؟
    من هم دنبال اينطور رنكيگنگي بودم اما پيدا نكردم، ولي دانشگاه هاي آمريكا رو خودتون مي تونيد وبسايتشون رو سر بزنيد، اما خيلي ها گرايش استراتژي دارند.
    نمي دونم MBA با پايان نامه فرقي مي كنه با بدون پايان نامه؟ چون خيلي ها با پايان نامه رفتند آمريكا و خود من هم قصدم همينه، آمريكا يا كانادا و اروپا.
    inactive account

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

می خواستم ببینم کسی اینجا می تونه لیست دانشگاه هایی که در انگلیس و آمریکا گرایش استراتژی در دوره دکترا دارند را اعلام کنه، مثل اینکه گرایش استراتژی خیلی کمه و اکثرا گرایش های دیگه هست
    در ضمن می خواستم ببینم کسی از دوستان هست که MBA خونده باشه (با پایان نامه) و از دانشگاه های انگلیس یا آمریکا پذیرش واسه دکترا مدیریت (PhD) گرفته باشه؟
    در ۳ سال اخیر، تقریبا سالی ۶-۷ نفر از فارغ التحصیلان ام.بی.ای شریف با دفاع از پایان نامه هاشون، مدرک گرفته و از دانشگاه های امریکا و کانادا پذیرش میگیرند.
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

تنها دانشگاهی که تا این لحظه من دیدم ایرانیها دارند دکترای مدیریت می خونند، دانشگاه یورک هستش که 5-6 دانشجوی ایرانی داره، توی دانشگاه های دیگه ندیدم اسم دانشجوی ایرانی باشه، دوستان اگه اطلاعات بیشتری دارند ممنون می شم...

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

تنها دانشگاهی که تا این لحظه من دیدم ایرانیها دارند دکترای مدیریت می خونند، دانشگاه یورک هستش که 5-6 دانشجوی ایرانی داره، توی دانشگاه های دیگه ندیدم اسم دانشجوی ایرانی باشه، دوستان اگه اطلاعات بیشتری دارند ممنون می شم...
    خیر این طور نیست. دانشگاههای زیادی رو من میشناسم. از تگزاس بگیرین تا واشنگتون, یوتا, نیومکزیکو و ...
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

شما هم رشتتون مدیریت هستش؟

BiscuitPolo:
    لطفاً از فضای فروم به عنوان محلی برای مکالمه استفاده نکنید... سوالات اینچنینی رو میتونید از طریق پیام خصوصی بپرسید و یا اینکه در این مورد خاص با مطالعه نتایج پذیرش دوستان به پاسخ سوالتون برسید. ممنون
    ویرایش توسط biscuitpolo : May 10th, 2010 در ساعت 09:25 PM

Junior Member

با سلام و احترام و تشکر از زحمت زیادی که میکشید
    من الان با سایت شما اشنا شدم و برای اولین پست خودم خواستم اگه برای دوستان امکان داشته باشه در مورد انتخاب عنوان پروپزال برای دکتری کمکم کنند
    من امیر هستم و مدت 4 سال هست که در کشور هندوستان بااتفاق خانواده ام هستیم اولین فوق لیسانسم در کامرس و فوق دومم در رشته ام بی ای هست و الان خیلی برای عنوان پروپزالم به مشگل خوردم
    اگه برای دوستان امکان باشه عنوانهایی که پیشنهاد میکنن را برایمارسال نمایید

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط shoami نمایش پست ها
    با سلام و احترام و تشکر از زحمت زیادی که میکشید
    من الان با سایت شما اشنا شدم و برای اولین پست خودم خواستم اگه برای دوستان امکان داشته باشه در مورد انتخاب عنوان پروپزال برای دکتری کمکم کنند
    من امیر هستم و مدت 4 سال هست که در کشور هندوستان بااتفاق خانواده ام هستیم اولین فوق لیسانسم در کامرس و فوق دومم در رشته ام بی ای هست و الان خیلی برای عنوان پروپزالم به مشگل خوردم
    اگه برای دوستان امکان باشه عنوانهایی که پیشنهاد میکنن را برایمارسال نمایید
    dear friend:

I think if you want the best solution, it's better to ask your department professors or other phd or higher than phd people in management whom you know in your place. Otherwise, if you want to choose your title about Iran, you'd better to contact the management professors in Sharif, Tehran, Alame Tabatabaei or Shahid Beheshti universities to ask them your question because they are the most experienced academic people whom you need. BTW, I think we, the users of applyabroad from, as the people who are seeking for a Phd degree admission in management, are not the good people to professionally suggest you your appropriate title or something like this. Please let me know if you need more assistance.
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

Junior Member mhoseink آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business and Technology- TUT

پیش فرض دکترای مدیریت - همه رشته ها

من جایی خواندم:
    دوره دکترا در آمریکا یک دوره یکسره از لیسانس تا پایان دکترا ست. حتی اگر دانشجو در سال ورود از یک دانشگاه دیگر فوق لیسانس داشته باشد هم باید دوره را مانند همه از اول شروع کند. - به دلیل فشردگی دروس پایه و نظری در دوسال اول امکان ادغام دوره فوق لیسانس و دکتری وجود ندارد. خیلی از دانشگاه‌ها یا دوره فوق لیسانس اقتصاد ندارند ویا دوره‌های فوق لیسانس به کلی جدا از دوره دکترا هستند (معمولا هم این دوره‌ها اعتبار چندانی ندارند و بیشتر منبع پول‌سازی برای دانشکده ها هستند)

چقدر این حرفها صحت دارد؟
    دریای آرام ناخدای قهرمان نمی سازد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Excalibur نمایش پست ها
    حتما باید واسه همه گرایشهای مدیریت GMAT امتحان بدیم؟ نمیشه GRE داد؟؟؟ من فکر میکردم فقط واسه MBA لازمه GMAT امتحان داده بشه
    باید تو سایت دانشگاه مورد نظرتون search کنید. خیلی جاها GRE هم قبول میکنن. حتی اگه فقط به GMAT تو سایتشون اشاره شده بود می تونید ایمیل بزنید و بپرسید که نمره معادل GRE ندارن؟

Junior Member

من ارشد technology entrepreneurship management در دانشگاه تهران مي خونم . ميخواستم براي دكترا هم همين گرايش ادامه بدم و پذيرش بگيرم . از دوستان اگر اطلاعاتي در مورد دكترا كارآفريني و دانشگاههاي معتبر در اين حوزه دارند ممنون ميشم در اختيار بنده قرار بدن ؟ چطوري ميشه پذيرش و بورس گرفت ؟ كدوم دانشگاهها در اين گرايش قوي هستند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)