صفحه 45 از 145 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara19 نمایش پست ها
    اینجا کسی نیست منو راهنمایی کنه؟
    راستی باید بگم که دانشگاه ازاد درس می خونم.
    سلام دوست عزیز،
    خیر، تفاوت رشته لیسانس و ارشد هیج مشکلی برای پذیرش دکترای شما ایجاد نمی کنه. در واقع خیلی از کسانی که تحصیلات تکمیلی مدیریتی می خونن بک گراند غیر مدیریتی دارن. حتی شما می تونین این مسأله رو تبدیل به یک فرصت کنین، به این صورت که با توجه به بک گراند مهندسی تون برید سراغ گرایش های کمّی تر.
    موفق باشید
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

سلام دوستان کارشناسی مدیریت 17.69 ارشد بازاریابی 16.95 یه مقاله scopus سه مقاله پژوهشی داخلی یه کتاب زبان هنو اقدام نکردم شانسی دارم اگه نمره زبان بگیرم یا نه ممنون

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

سلام، کسی لطف میکنه بگه برای پذیرش در رشته مدیریت چقدر مهمه که متقاضی زمینه قبلیش مرتبط با مدیریت باشه؟ مثلا اگر کسی از دانشکده اقتصاد و مدیریت در رشته اقتصاد بین الملل فارغ التحصیل شده باشه باید برای کدوم گرایش دکترای مدیریت اپلای بکنه؟ و شانسش در مقایسه با کسی با بگراند مدیریت چقدره؟
    پیشاپیش ممنون از محبتتون
    قوانین سایت را رعایت کنیم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط salehifar نمایش پست ها
    سلام، کسی لطف میکنه بگه برای پذیرش در رشته مدیریت چقدر مهمه که متقاضی زمینه قبلیش مرتبط با مدیریت باشه؟ مثلا اگر کسی از دانشکده اقتصاد و مدیریت در رشته اقتصاد بین الملل فارغ التحصیل شده باشه باید برای کدوم گرایش دکترای مدیریت اپلای بکنه؟ و شانسش در مقایسه با کسی با بگراند مدیریت چقدره؟
    پیشاپیش ممنون از محبتتون
    سلام
    تا انجایی که می دونم. اسم رشته انقدر ملاک نیست که transcripts هست. معمولا در خود دپارتمانها اعلام می کنند که برای پذیرش باید چه درسهایی را خونده باشید. یکی از بچه های گروه اقتصاد که می خواست به مدیریت انتقال بده در دانشکده ما، اجازه بهش نداند. چون به صراحت در سایت گروه ما هم گفته شده باید management theory and principles رو خونده باشند applicant ها. دانشگاه به دانشگاه و گروه به گروه هم فرق می کنه.

شما چون بین الملل خوندید. فکر کنم باید با international business -school/ department o وضعبتتون رو چک کنید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط ghollamzadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان کارشناسی مدیریت 17.69 ارشد بازاریابی 16.95 یه مقاله scopus سه مقاله پژوهشی داخلی یه کتاب زبان هنو اقدام نکردم شانسی دارم اگه نمره زبان بگیرم یا نه ممنون
    سلام
    اون 3 تا مقاله داخلی تون به هیچ دردی نمی خوره. اگر می تونید انگلیسی بکنید و بدید برای چاپ. اما کلا اگر نمره زبانتون تافل 100 و یا ابلتس 7 بشه. در دانشگاههایی که gmat و gre نمی خواهند. شانس خوبی دارید. بخاطر اون مقاله scopUs.بخصوص اگر اون ژورنال دررنکینگ ERA هم باشه.

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط salehifar نمایش پست ها
    پیشاپیش ممنون از محبتتون
    سلام دوست عزیز،
    به عنوان مثال به این لینک از بهترین BS استرالیا نگاه کنید. نوشته:

The notion of a related discipline can be interpreted broadly. The table below lists the types of non-business disciplinary backgrounds which may be suitable for admission to selected programs. This list is not exhaustive and interested applicants with backgrounds other than those listed may be considered on a case-by-case basis

Eligible to apply for PhD/MPhil in
    Background
    • Marketing
    • Management
    Anthropology and Sociology
    • Information Systems
    Computer Science, Software Engineering and Manufacturing
    • Banking and Finance
    Engineering and Physics
    • Management
    Geography and History
    • Business Law & Taxation
    • Management
    Law
    • Actuarial Studies
    • Banking and Finance
    • Economics
    • Marketing
    Mathematics and Statistics
    • Marketing
    • Management
    Psychology
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

سلام دوستان-من دانشجوی ترم آخرکارشناسی ارشدمدیریت صنعتی گرایش تولیدازدانشگاه آزادهستم تاکنون معدلم17.92 است-البته پروپزالم آماده است -رشته کارشناسیم کامپیوترگرایش نرم افزاربامعدل 14.92 ازدانشگاه آزاداست-به دنبال اخذبورسیه برای مقطع دکترادررشته مدیریت باهمین گرایش هستم-درحال تکمیل کردن زبانم هستم وتاآخراین ماه یک مقاله اماده می کنم( ISI).کشوری خاصی مدنظرم نیست فقط به دنبال اخذبورس کامل هستم-درضمن نمی خوام امتحان GMAT بدم به دنبال دانشگاه هایی هستم که نیازی به این نمره ندارند.ممنون می شم راهنماییم کنیدببینم امیدی هست

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط userfariba نمایش پست ها
    سلام دوستان-من دانشجوی ترم آخرکارشناسی ارشدمدیریت صنعتی گرایش تولیدازدانشگاه آزادهستم تاکنون معدلم17.92 است-البته پروپزالم آماده است -رشته کارشناسیم کامپیوترگرایش نرم افزاربامعدل 14.92 ازدانشگاه آزاداست-به دنبال اخذبورسیه برای مقطع دکترادررشته مدیریت باهمین گرایش هستم-درحال تکمیل کردن زبانم هستم وتاآخراین ماه یک مقاله اماده می کنم( ISI).کشوری خاصی مدنظرم نیست فقط به دنبال اخذبورس کامل هستم-درضمن نمی خوام امتحان GMAT بدم به دنبال دانشگاه هایی هستم که نیازی به این نمره ندارند.ممنون می شم راهنماییم کنیدببینم امیدی هست
    سلام
    برخی دانشگاههای استرالیا gmat و gre نمی خواهند . همینطور هم برخی در اروپا. سطح دانشگاههای اروپایی که حی مت نمی خواهند رو نمی دونم اما در استرالیا از 10 تا دانشگاه اول در مدیریت فقط 3 تاشون gmat اجباری هست. یعنی می تونید در دانشگاههای خیلی خوب در مدیریت بدون داشتن gmat شانسون رو امتحان کتید.

در استرالیا رشته مدیریت صنعتی نداریم. باید ببینید گرایشتون چی هست و به کدوم رشته مربوطه اینجا. مثلا یکی از دوستام که ایران مدیریت ضنعتی خونده بوده و زمینه کاریش supply chain بوده. اینجا داره argi-business- supply chain می خونه. چون این رشته بهش می خورد. مدیریت کشاورزی-زنجیره عرضه.. خوده supply chain اینجا رشته است اما مدیریت محسوب نمی سه در دانشگاه مهندسی IT است. یعنی دکتریتون می شه مهنتدسی IT,
    باید پیدا کنید به چی نزدیک هست PRODUCTION. اما خودم از نردیک بچه ایی که تولیدی باشه ندیدم . پس فکر می کنم این رشته هم مال یک دانشکده مهندسی باشه. این رو گفتم که اگر در BUSINESS SCHOOL یک وقتی سرچ کردید ندید. برید سراغ مکانیک یا صنایع.

تعریف رشته ها اینجا با ایران خیلی فرق می کنه.

خيلي ممنون ازراهنمايي شما-فقط من چطوري مي تونم به ليست اين دانشگاههادسترسي پيداكنم؟؟يه سوال ديگه چطورمشخص كنم چه رشته اي مرتبط مي شه به رشته اينجام ومي تونم درجاي ديگه بخونم؟

Member artash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance , University of Tehran

با سلام
    من با شرایط زیر چقدر برای بورس شانس دارم .برای اروپا -اسکاندیناوی
    لیسانس مدیریت صنعتی با معدل 14.70 /دو سال اخر 16 از پیام نور ارومیه
    فوق لیسانس مدیریت مالی با معدل 16 (بدون پایان نامه) از دانشگاه تهران
    مقاله 3 تا ISI در زمینه مدیریت مالی با ایمپکت خوب
    یک ترم سابقه تدریس در دانشگاه پیام نور .
    یکسال سابقه کار در زمینه مرتبط .
    تافل میگیرم حدود 90
    دیگر مدارک معتبر رو هم دارم مثل ISI

خیلش ممنون از جوابتون farve جان فقط یه سوال دیگه میخواستن بپرسم :
    فقط ابهتره من یه ترم دیگه بخونم و معدل رو 17 کنم یا با همین 16 بازم شانسم خوبه .
    راستش خیلی دو ذلم چون از این طرف 17 میشم ولی از این طرفم وقتم هدر میره .
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)