صفحه 5 از 145 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط star79 نمایش پست ها
    من ارشد technology entrepreneurship management در دانشگاه تهران مي خونم . ميخواستم براي دكترا هم همين گرايش ادامه بدم و پذيرش بگيرم . از دوستان اگر اطلاعاتي در مورد دكترا كارآفريني و دانشگاههاي معتبر در اين حوزه دارند ممنون ميشم در اختيار بنده قرار بدن ؟ چطوري ميشه پذيرش و بورس گرفت ؟ كدوم دانشگاهها در اين گرايش قوي هستند؟
    فکر کنم USNEWS رو چک کنید اطلاعاتی داره در مورد گرایش entrepreneurship ولی گرایش شما که technology هم داره ندانم.
    inactive account

Junior Member arashfrx آواتار ها

سلام بچه ها.
    من آرش هستم.لیسانس مکانیکم رو از دانشگاه سراسری با معدا حدود 13 گرفتم و الان ارشد مدیریت صنعتی تربیت مدرس میخونم.معدلم بالای 16.5 و تا قبل از فارغ التحصیلی چند تا مقاله میدم.چند تا سوال داشتم اگه بتونین کمکم کنین واقعا ممنون میشم.
    -در مورد ادامه تحصیل دکترا در استرالیا نظرتون چیه؟میشه به فاند امید داشت؟
    -من شنیدم گرفتن پذیزش تو مدیریت کار سختیه من هم فقط با فاند میتونم برم کجا شانس بیشتری برام هست؟
    بازم ممنون

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط arashfrx نمایش پست ها
    سلام بچه ها.
    من آرش هستم.لیسانس مکانیکم رو از دانشگاه سراسری با معدا حدود 13 گرفتم و الان ارشد مدیریت صنعتی تربیت مدرس میخونم.معدلم بالای 16.5 و تا قبل از فارغ التحصیلی چند تا مقاله میدم.چند تا سوال داشتم اگه بتونین کمکم کنین واقعا ممنون میشم.
    -در مورد ادامه تحصیل دکترا در استرالیا نظرتون چیه؟میشه به فاند امید داشت؟
    -من شنیدم گرفتن پذیزش تو مدیریت کار سختیه من هم فقط با فاند میتونم برم کجا شانس بیشتری برام هست؟
    بازم ممنون
    معمولا دکترای مدیریت در همه جا با فاند هست. یعنی اگه پذیرش بگیرین فاند هم گرفتین.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا منو راهنمايي كنيد.
    من ليسانس دانشگاه تهران مديريت بازرگاني با معدل 17.5 و ارشد بهشتي 17.5 بازم بازرگاني هستم. دبيرستانم تيزهوشان بودم. سه تا مقاله جورنال انگليسي دارم.1 پروژه ملي كار كردم. 4 سابقه مرتبط كار دارم. ترجمه كتاب داشتم. چند تا پروژه هم مديريت كردم. 1 ترم تدريس بازاريابي پيام نور. توصيه نامه هم 3 تا استادم كلي خوب نوشتن. تافل 101. مي خوام GRE بدم. لطفا به من بگيد كدوم دانشگاه هاي آمريكا و كانادا شانس پذيرش در بازاريابي يا استراتژي دارم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط star79 نمایش پست ها
    من ارشد technology entrepreneurship management در دانشگاه تهران مي خونم . ميخواستم براي دكترا هم همين گرايش ادامه بدم و پذيرش بگيرم . از دوستان اگر اطلاعاتي در مورد دكترا كارآفريني و دانشگاههاي معتبر در اين حوزه دارند ممنون ميشم در اختيار بنده قرار بدن ؟ چطوري ميشه پذيرش و بورس گرفت ؟ كدوم دانشگاهها در اين گرايش قوي هستند؟
    دانشگاههای خوب در Technoentrepreneurship چندتایی در آمریکا هستند، از جمله ام آی تی، کارنگی ملون، و دانشگاه واشنگتن. دانشگاههای دیگه ای هم هستند که کما بیش در این گرایش کار می کنند اما ممکنه گرایش به این اسم یا مشابه نداشته باشند، مثل دانشگاه مریلند، USC، میامی، تمپل، راتگرز و ... اما بدونید که ظرفیت این گرایش بسیار محدوده و نسبت تعداد متقاضی به ظرفیت بسیار بالاست، به همین دلیل پذیرش گرفتن در این گرایش از دانشگاههای خوب و حتی متوسط بسیار بسیار دشواره.

Senior Member

اگر به جای جی آر ای، جیمت امتحان بدید و نمره بالای 700 بیارید، در دانشگاههای متوسط کانادا و پایین تر از متوسط آمریکا شانس دارید. اگر نمره بالای 750 بیارید برای دانشگاههای خوب کانادا و متوسط آمریکا شانس خواهید داشت. جی آر ای امتحان دادن شانستون رو به شدت کاهش میده.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamun نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا منو راهنمايي كنيد.
    من ليسانس دانشگاه تهران مديريت بازرگاني با معدل 17.5 و ارشد بهشتي 17.5 بازم بازرگاني هستم. دبيرستانم تيزهوشان بودم. سه تا مقاله جورنال انگليسي دارم.1 پروژه ملي كار كردم. 4 سابقه مرتبط كار دارم. ترجمه كتاب داشتم. چند تا پروژه هم مديريت كردم. 1 ترم تدريس بازاريابي پيام نور. توصيه نامه هم 3 تا استادم كلي خوب نوشتن. تافل 101. مي خوام GRE بدم. لطفا به من بگيد كدوم دانشگاه هاي آمريكا و كانادا شانس پذيرش در بازاريابي يا استراتژي دارم.
    سلام

شما كه اينقدر پسر خوبي بوديد و اين همه كاراي خوب انجام داديد، چرا مي خوايد GRE بديد؟ مسلماً براي رشته هايي كه شما مي خوايد بريد، GMAT بهتره. اصلاً 90 درصد جاها GRE رو قبول نمي كنند.

ولي اكيداً توصيه مي كنم كه از دانشگاه هاي متوسط و حتي كمي بد هم در اپلاي استفاده كنيد. من مي شناسم كسي رو با GMAT 750 , Toefl 114 كه استراتژي فقط جاهاي خيلي خوب اپلاي كرده بود و پذيرش نگرفت.

موفق باشيد

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان
    لطفا منو راهنمايي كنيد.
    معدل شما به خصوص لیسانستون خیلی خوبه، مقاله هاتون اگر ISI باشند و مرتبط با رشته مد نظرتون که ردیفه!
    به هر حال شانستون تا حد زیادی به نمره GRE/GMAT بستگی داره. (خاطرم نیست که برای بازاریابی GRE رو قبول می کنند معمولا یا نه(در خصوص حرف saied)، ولی فکر کنم اکثر جاها قبول دارند ولی ترجیح معمولا با GMAT ه، این قسمت رو چک کنید خودتون از سایت دانشگاه ها). با نمره GMAT بالای 700 و پایین 750 فکر می کنم برای دانشگاه های 20 تا 50 شانس کم تا متوسط و برای دانشگاه های 50 تا 100 شانس متوسط تا بالا دارید در بازاریابی.
    رقابت در بازاریابی نسبت به استراتژِی برای ما ایرانی ها لااقل آسونتره و بهتر میشه پذیرش گرفت تا جایی که من دانست!
    inactive account

Junior Member

ممنون از جوابتون
    راستش من پارسال 30 تا دانشگاه اول آمریکا رو چک کردم تو بازاریابی 70% یا فقط جی آر ای می خواستن یا ترجیح می دادنش واسه همونم من خودمو واسه جی آر ای آماده کردم. و الن فکر کنم نرسم برای جی مت آماده شم (یعنی دیره). من مقاله هام جز یکی همشون بازاریابی و با یه نفر دیگه هم مقاله دادم که فکر کنم اونم اکسپت شه. راستش جورنالاش ISI نیست ولی یه ISI تحت داوری تو مجله سوم بازاریابی تو رنکینگ ISI دارم. با چند تا از داورا تو آمریکا تماس داشتم سر مقاله ها که از کارم راضی بودن. حالا باید چه کار کنم؟ فکر می کنین خوبه که جی آر ای رو بدم بعد برای ترم بهار جی مت بدم؟ یه سوال دیگه: ما هم باید مثل فنی ها با استادا تماس بگیریم؟

ApplyAbroad Hero

ممنون از جوابتون
    راستش من پارسال 30 تا دانشگاه اول آمریکا رو چک کردم تو بازاریابی 70% یا فقط جی آر ای می خواستن یا ترجیح می دادنش واسه همونم من خودمو واسه جی آر ای آماده کردم. و الن فکر کنم نرسم برای جی مت آماده شم (یعنی دیره). من مقاله هام جز یکی همشون بازاریابی و با یه نفر دیگه هم مقاله دادم که فکر کنم اونم اکسپت شه. راستش جورنالاش ISI نیست ولی یه ISI تحت داوری تو مجله سوم بازاریابی تو رنکینگ ISI دارم. با چند تا از داورا تو آمریکا تماس داشتم سر مقاله ها که از کارم راضی بودن. حالا باید چه کار کنم؟ فکر می کنین خوبه که جی آر ای رو بدم بعد برای ترم بهار جی مت بدم؟ یه سوال دیگه: ما هم باید مثل فنی ها با استادا تماس بگیریم؟
    سلام
    نه لازم اگر خودتون اطلاعاتش رو دارید همون gre رو امتحان بدید. من زیاد اطلاعاتی ندارم که پذیرش با gre یا gmat فرقی می کنه یا نه؟ و کدوم بهتره برای اپلی از لحاظ آسونی و سختی و ....و برای همین gmat رو گفتم.
    کلا گفته میشه که تصمیمات رو یه گروه متشکل از اساتید دانشکده ها میگیرند لذا تماس با یک نفر شاید چندان اثربخش نباشه مثل مهندسی. اما اگر زمینه تحقیقی شما مشخص باشه و با تقریب خوبی بدونید روی چی می خواهید کار کنید دنبال اساتید با علایق تحقیقی در حوزه مورد علاقه تون باشید و باهاشون تماس بگیرید (لااقل بی ضرره).

در مورد رنکینگ از financial times استفاده کردید (30 تای اول)؟ می تونید از usnews یا businessweek هم یه اطلاعاتی بگیرید. با توجه به نتایج پذیرش دوستان قبلی به خصوص بچه های شریف و .... بهتره در range های مختلف دانشگاه داشته باشید(به خصوص اینطور که می گن دارای دانشجوی ایرانی)، یعنی فقط به فکر رنکینگ های خیلی بالا نباشید،
    ویرایش توسط sysco : August 11th, 2010 در ساعت 05:21 PM
    inactive account

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)