صفحه 51 از 145 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

ر
    2) من به مدیریتی علاقه دارم که مرتبط با بخش روانشناسی (مثل منابع انسانی و .. ) هستم یعنی کارهای تحقیقاتی و مشاوره ای رو دوست دارم(باتوجه به علاقه بنده و احتمال پذیرش در دکترا به نظر شما چه گرایشی رو بخونم )
    با تشکر

سلام

ممکنه consumer psychology همون رشته موردنظر شما باشه. البته این گرایش تا اونجاییکه من میدونم در ایران نیست و همونطور که دوستان گفتن می تونید برای اینکه دراین گرایش پذیرش بگیرید فوق لیسانس رو در گرایش روان شناسی صنعتی و سازمانی بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر بهتره مطالب لینکهای زیر رو مطالعه کنید:
    http://www.consumerpsychologist.com/
    http://www.apa.org/about/division/div23.aspx
    http://psychology.about.com/od/branc...psychology.htm

موفق باشید

Junior Member

بدون نمره GRE شانسی برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های اروپا هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط s_forough نمایش پست ها
    بدون نمره GRE شانسی برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های اروپا هست؟
    درود بر شما، بله دانشگاه هایی در اروپا هستند که نیازی به نمره GRE یا GMAT ندارند، .
    همین طور که می دونید اروپا متشکل از تعداد زیادی کشوره، به نسبت این تنوع دانشگاه های با برنامه های جذب متنوعی هستند، در انگلیس و ایرلند عموما نیازی به نمره این آزمون ها نیست(البته استثنا هم هست)، در ایتالیا هم همین طور، در سویس و آلمان هم دانشگاه هایی پیدا می شوند که نیازی به این امتحان ها ندارند(هر چند که برای خیلی از دانشگاه های این دو کشور نیاز به نمره این آزمون هاست)، در شرق اروپا هم که عموما نیازی به این امتحان ها نیست، به هر حال، به طور کلی ورود به دانشگاه ها و برنامه های خوب نیازمند این امتحانات هستند.
    Everything that is beautiful and noble is the product of reason and calculation

فرق بین universitY و Business school چیه؟ مدارک Business school نامعتبر یا کم ارزش تره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir8671758 نمایش پست ها
    فرق بین universitY و Business school چیه؟ مدارک Business school نامعتبر یا کم ارزش تره؟
    درود بر شما
    Business school در واقع همون دانشکده مدیریت یک University (دانشگاه) است، به عنوان مثالHaas School of Business،بیزینس اسکول دانشگاه برکلی است.
    Everything that is beautiful and noble is the product of reason and calculation

درود
    من لیسانسم مهندسی صنایع با معدل:14.94(دانشگاه دولتی) و فوق مدیریت اجرایی با معدل 17.56(دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات تهران) هستم می خواستم بدونم امکان گرفتن fund برای دکترای مدیریت از دانشگاه های اسپانیا هست یا خیر؟ همچنین می خواستم بدونم من میتونم واسه دکترای صنایع هم اپلای کنم یا خیر؟!ممنون

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط baharehtaheri نمایش پست ها
    درود
    من لیسانسم مهندسی صنایع با معدل:14.94(دانشگاه دولتی) و فوق مدیریت اجرایی با معدل 17.56(دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات تهران) هستم می خواستم بدونم امکان گرفتن fund برای دکترای مدیریت از دانشگاه های اسپانیا هست یا خیر؟ همچنین می خواستم بدونم من میتونم واسه دکترای صنایع هم اپلای کنم یا خیر؟!ممنون
    سلام دوست عزیز،
    دانشگاه های تاپ اسپانیا در رشته مدیریت (مثل IE، Esade و IESE) جزو برترین دانشگاه های دنیا هستند و برای پذیرش نیاز به نمره جیمت بالا و رزومه خیلی خوب دارید. اما برای دانشگاه های پایین تر احتمال بیشتری برای پذیرش هست به شرطی که دوره شون به زبون انگلیسی باشه. البته وضع اقتصادی اسپانیا کلاً خیلی خوب نیست از زمان بحران. شاید رو فاند تأثیر بذاره.
    برای دکتری صنایع هم می تونین اپلای کنین. به خصوص اگر گرایش فوق تون مدیریت تولید و عملیات بوده یاشه یا حوزه های تحقیقاتی تون به مباحث صنایعی مثل OR، مدیریت پروژه، SCM یا سایر فیلدهای مرتبط به صنایع نزدیک باشه.
    موفق باشید
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

سلام
    در مورد اسپانیا نمی دونم و حالا چرا اسپانیا؟ در مورد مهندسی صنایع می تونی و از این بابت نباید نگران باشی چون من خیلی ها رو دیدم مثلا شیمی خونده بعدش رفته صنایع کلا زیاد به این چیزا گیر نیستن یکی از مهمترین عوامل GRA یا GMAT هست شما این دوتا رو خوب بده بقیه اش حله. البته معدل لیسانستون هم جالب نیست ولی با یه نمره خوب زبان قابل جبران و جای نگرانی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط baharehtaheri نمایش پست ها
    درود

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidM نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    دانشگاه های تاپ اسپانیا در رشته مدیریت (مثل IE، Esade و IESE) جزو برترین دانشگاه های دنیا هستند و برای پذیرش نیاز به نمره جیمت بالا و رزومه خیلی خوب دارید. اما برای دانشگاه های پایین تر احتمال بیشتری برای پذیرش هست به شرطی که دوره شون به زبون انگلیسی باشه. البته وضع اقتصادی اسپانیا کلاً خیلی خوب نیست از زمان بحران. شاید رو فاند تأثیر بذاره.
    برای دکتری صنایع هم می تونین اپلای کنین. به خصوص اگر گرایش فوق تون مدیریت تولید و عملیات بوده یاشه یا حوزه های تحقیقاتی تون به مباحث صنایعی مثل OR، مدیریت پروژه، SCM یا سایر فیلدهای مرتبط به صنایع نزدیک باشه.
    موفق باشید
    ممنون از توضیحتون، راستش من حتما میخوام که فاند بگیرم امکان فاند از دانشگاه های دولتی این کشور هست؟یا خیر؟یا اینکه امتحان جی مت بدم و واسه دانشگا های بهتری که امکان گرفتن فاند ازشون بیشتره اپلای کنم؟یا واسه دکترای صنایع اقدام کنم؟!!!!ممنون از راهنماییتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط topnotch نمایش پست ها
    سلام
    در مورد اسپانیا نمی دونم و حالا چرا اسپانیا؟ در مورد مهندسی صنایع می تونی و از این بابت نباید نگران باشی چون من خیلی ها رو دیدم مثلا شیمی خونده بعدش رفته صنایع کلا زیاد به این چیزا گیر نیستن یکی از مهمترین عوامل GRA یا GMAT هست شما این دوتا رو خوب بده بقیه اش حله. البته معدل لیسانستون هم جالب نیست ولی با یه نمره خوب زبان قابل جبران و جای نگرانی نیست.
    اسپانیا چون به ایران نزدیکتره و کشورش و زبانشون رو دوست دارم و اینکه نیازی به مدرک زبان نداره، ولی خوب از اون طرف مطمئنا سطح دانشگاهاش باید پایین تر از کشورهای اروپایی دیگه باشه(البته مطمئن نیستم) واقعا موندم که سر فرصت امتحان جی مت بدم و واسه دانشگاه های سطح بالاتر اقدام کنم یا اینکه در کوتاه مدت واسه اسپانیا اقدام کنم و زیاد به رنک دانشگاه توجه نکنم و اینکه اصلا فاند میدن یا نه؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)