صفحه 53 از 145 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

سلام . امیدوارم سوالم را در جای درست پرسیده باشم. من کارشناسی مهندسی IT دارم. امسال ارشد مدیریت IT ، شرکت کردم و البته با اینکه نخونده بودم مجاز شدم ولی روزانه قبول نمیشم و احتمالا پیام نور یا غیر انتفاعی قبول میشم. آزاد هم می دونم قبول میشم. ولی من می خوام بعد از ارشد برای دکتری کانادا یا آلمان با فاند اقدام کنم. به نظر شما آزاد یا پیام نور برم یا اینکه یکسال بخونم و ارشد رو دانشگاه سراسری روزانه بگیرم؟؟ برای پذیرش دکتری مدیریت، اعتبار دانشگاه چقدر مهمه؟ ارزشش رو داره یکسال صبر کنم؟ ممنم میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط zaza67 نمایش پست ها
    سلام . امیدوارم سوالم را در جای درست پرسیده باشم. من کارشناسی مهندسی IT دارم. امسال ارشد مدیریت IT ، شرکت کردم و البته با اینکه نخونده بودم مجاز شدم ولی روزانه قبول نمیشم و احتمالا پیام نور یا غیر انتفاعی قبول میشم. آزاد هم می دونم قبول میشم. ولی من می خوام بعد از ارشد برای دکتری کانادا یا آلمان با فاند اقدام کنم. به نظر شما آزاد یا پیام نور برم یا اینکه یکسال بخونم و ارشد رو دانشگاه سراسری روزانه بگیرم؟؟ برای پذیرش دکتری مدیریت، اعتبار دانشگاه چقدر مهمه؟ ارزشش رو داره یکسال صبر کنم؟ ممنم میشم راهنمایی کنید.
    دوست گرامی بورس تحصیلی گرفتن برای رشته های علوم انسانی چه شما فارغ التحصیل دانشگاه سراسری باشی چه آزاد بسیییییییییییار دشوار هست درسته دانشگاه تاثیر داره ولی معدل خیلی مهمتر هست فرض کن دانشگاه تهران ارشد بگیری با معدل 15 و پیام نور معدل 19 من میگم پیام نور بری!
    بنظر من هرچه زودتر تموم کنی با معدل بالا بهتره تا طول بکشه و دلار هم که معلوم نیست چی بشه!!!!!!!!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام.من ارشد حسابداری از دانشگاه ازاد دارم، میخواستم ببینم میتونم واسه تحصیل در دکترا برم رشته ی مدیریت و بورس بشم؟ و اینکه در حال حاضر کدوم کشور بیشتر مورد علاقه ی ایرانی ها ست در رشته ی مدیریت و پذیرش میکنه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط moles نمایش پست ها
    سلام.من ارشد حسابداری از دانشگاه ازاد دارم، میخواستم ببینم میتونم واسه تحصیل در دکترا برم رشته ی مدیریت و بورس بشم؟ و اینکه در حال حاضر کدوم کشور بیشتر مورد علاقه ی ایرانی ها ست در رشته ی مدیریت و پذیرش میکنه؟
    بنظر من همان حسابداری اقدام کنید مدیریت رقابت خیلی شدیده و بدون معدل بالا و نمره جی ار ای شانس زیادی وجود ندارد نمونش خودم هستم!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    بنظر من همان حسابداری اقدام کنید مدیریت رقابت خیلی شدیده و بدون معدل بالا و نمره جی ار ای شانس زیادی وجود ندارد نمونش خودم هستم!
    میشه بگین کجا بیشتر میتونم در این زمینه و کسایی که این کارو کردن تحقیق کنم؟ شرایطشون چطوریه مگه؟ اگه ممکنه ادرس fb یا yahoo تو بده بیشتر صحبت کنیم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط moles نمایش پست ها
    میشه بگین کجا بیشتر میتونم در این زمینه و کسایی که این کارو کردن تحقیق کنم؟ شرایطشون چطوریه مگه؟ اگه ممکنه ادرس fb یا yahoo تو بده بیشتر صحبت کنیم
    دوست خوب در انجمن قسمت حسابداری مداجعه و با دوستان در ان قسمت مکاتبه کنید

Junior Member

سلام دوستان
    من تازه اینجا عضو شدم و با توجه به محدود بودن زمان انتخاب رشته ی ارشد خواهش میکنم من و راهنمایی کنید
    من لیسانس کامپیوتر از یک داشگاه غیر انتفاعی دارم با معدل پایین !! امسال mba کنکور دادم و به احتمال زیاد الزهرا تهران یا امام خمینی قزوین رو میارم قصد دارم بعد از اتمام دوره کارشناسی ارشد برای اپلای دکترای مدیریت اقدام کنم می خوام ببینیم بین این دو دانشگاه تفاوتی هست؟؟ اگر الزهرا برم بعدا مشکل برام پیش نمیاد؟!!!
    در ضمن زبانم خوبه و فرصت دارم برای نمره تافل بهتر براش وقت بذارم و 2 ترم هم زبان فرانسوی خوندم به نظرتون اگر بخوام برای کانادا اقدام کنم زبان فرانسوی لازمه؟ ادامه بدم؟؟!! سابقه کار حسابداری 2 سال دارم و مدارک فنی حرفه ای هم دارم اینا امتیاز محسوب میشه؟!!!
    ببخشید که همه ی سوالام رو یک جا پرسیدم می خوام ببینیم تو این 2-3 سالی که وقت دارم برای اتمام دوره ارشد رو کدوما بیشتر سرمایه گذاری کنم!
    ممنون

Junior Member

رشته تجارت الکترونیک از گرایش های مدیریته یا کامپیوتر و آی تی؟ با فوق مدیریت میشه در مقطع دکترای این رشته تحصیل کرد؟

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط Eydis نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه اینجا عضو شدم و با توجه به محدود بودن زمان انتخاب رشته ی ارشد خواهش میکنم من و راهنمایی کنید
    من لیسانس کامپیوتر از یک داشگاه غیر انتفاعی دارم با معدل پایین !! امسال mba کنکور دادم و به احتمال زیاد الزهرا تهران یا امام خمینی قزوین رو میارم قصد دارم بعد از اتمام دوره کارشناسی ارشد برای اپلای دکترای مدیریت اقدام کنم می خوام ببینیم بین این دو دانشگاه تفاوتی هست؟؟ اگر الزهرا برم بعدا مشکل برام پیش نمیاد؟!!!
    ممنون
    سلام دوست عزیز،
    به فروم خوش آمدید. دوستان بنده که در دانشگاه بین المللی امام قزوین MBA خونده بودن خیلی راضی نبودن از شرایطش. حتی برای انتخاب استاد راهنمای تزشون اومده بودن تهران دنبال استاد می گشتن. با مدرک الزهرا چه مشکلی براتون پیش بیاد؟
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط s_forough نمایش پست ها
    رشته تجارت الکترونیک از گرایش های مدیریته یا کامپیوتر و آی تی؟ با فوق مدیریت میشه در مقطع دکترای این رشته تحصیل کرد؟
    هر دو! e-commerce چون یک رشته interdisciplinary هست در بعضی دانشگاه ها در دانشکده مدیریت یا BS و در برخی دانشگاه ها در دانشکده کامپیوتر یا IT ارائه میشه. در بعضی دانشگاه ها هم این رشته (یا رشته هایی مثل e-business و e-marketing) به طور مستقل وجود نداره و زیرشاخه ای از دپارتمان هایی مثل MIS هست. بودن بچه هایی که اینجا مدیریت IT خوندن و برای این گرایش ها اقدام کردن.
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)