صفحه 54 از 145 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

سلام و خسته نباشید؛
    کامنت شما نظر من رو جلب کرد
    من لیسانس
    IT و ارشد IT با گرایش e-commerce دارم و برای دکترا خیلی گشتم در دانشگاه های آمریکا
    به نظرم خیلی سخته پیدا کردن دانشگاه مناسب واسه ما مخصوصا اگه زمینه تحقیقاتی مثل من سلامت الکترونیک باشه و پیدا کردن استادی که توی مباحث مدیریتی این موضوع کار کرده باشه خیلی خیلی سخته. من حتی به مدیکال انفورماتیک هم فکر کردم اما اونم خیلی رقابتیه و تعداد خیلی کمی دانشگاه توی آمریکا پی اچ دی می گیرن!!
    گفتم شاید شما بدونید یا نظر خاصی داشته باشید که به من یه ایده بده.
    خوشحال می شم کمک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidM نمایش پست ها
    هر دو! e-commerce چون یک رشته interdisciplinary هست در بعضی دانشگاه ها در دانشکده مدیریت یا BS و در برخی دانشگاه ها در دانشکده کامپیوتر یا IT ارائه میشه. در بعضی دانشگاه ها هم این رشته (یا رشته هایی مثل e-business و e-marketing) به طور مستقل وجود نداره و زیرشاخه ای از دپارتمان هایی مثل MIS هست. بودن بچه هایی که اینجا مدیریت IT خوندن و برای این گرایش ها اقدام کردن.

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidesut نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید؛
    کامنت شما نظر من رو جلب کرد
    من لیسانس
    IT و ارشد IT با گرایش e-commerce دارم و برای دکترا خیلی گشتم در دانشگاه های آمریکا
    به نظرم خیلی سخته پیدا کردن دانشگاه مناسب واسه ما مخصوصا اگه زمینه تحقیقاتی مثل من سلامت الکترونیک باشه و پیدا کردن استادی که توی مباحث مدیریتی این موضوع کار کرده باشه خیلی خیلی سخته. من حتی به مدیکال انفورماتیک هم فکر کردم اما اونم خیلی رقابتیه و تعداد خیلی کمی دانشگاه توی آمریکا پی اچ دی می گیرن!!
    گفتم شاید شما بدونید یا نظر خاصی داشته باشید که به من یه ایده بده.
    خوشحال می شم کمک کنید
    سلام دوست عزیز،
    رشته بنده IT نیست و بهتره در این زمینه دوستان این رشته نظر بدن. یا اینکه در این تاپیک بپرسین. فیلد شما خیلی تخصصی هست و قطعاً باید سرچ کنید در حوزه های تحقیقاتی استادها تا پیدا کنید. انتظار هم نباید داشته باشین که تمام دانشگاه ها این فیلد رو داشته باشن. بعضی حوزه ها هست که در کل دنیا 10 دانشگاه هم روشون کار نمی کنن. طبیعیه که عرضه اش رقابتی میشه، هر چند که خب متقاضیش هم کمتر هست. بنده در حوزه شما سرچ نکردم و اطلاعاتی ندارم (گرچه دیدم اساتیدی که روی application of IT in healthcare یا روی مباجث امنیت اطلاعات کار می کنن، نمی دونم مربوط میشن یا نه)، اما در سرچ های خودم زیاد دیدم دانشگاه ها و اساتیدی که به طور کلی در حوزه e-commerce کار می کنن در BS ها. چند نمونه اش اینا هستن:
    Center for E-Commerce, Goizueta Business School at Emory University
    BI Norwegian Business School
    University of Phoenix
    Walden University
    Kenan Flagler Business School, University of North Carolina
    University of East Carolina (مثلاً دکتر Huigang Liang)
    دکتر محسن بیاتی در BS دانشگاه استنفورد
    ِDublin City University

و بسیاری دیگر در اروپا، استرالیا و آمریکا.
    موفق باشید
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد سرامیک علم و صنعت ایران

سلام دوستان
    برادر من با این رزومه:
    لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه امیرکبیر با معدل 12/93
    ارشد مدیریت کارآفرینی دانشگاه تهران با معدل 17/6
    5 مقاله چاپ شده خارجی و 2 مقاله ISI + سوابق تدریسی و پژوهشی و کاری متعدد مرتبط با رشته مدیریت کارآفرینی چقدر شانس ادامه تحصیل برای مقطع دکترا در رشته مدیریت، تو دانشگاههای آلمان رو داره؟
    ممنون میشم جواب بدید
    ویرایش توسط misha_q : May 24th, 2013 در ساعت 02:11 PM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط misha_q نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برادر من با این رزومه:
    لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه امیرکبیر با معدل 12/93
    ارشد مدیریت کارآفرینی دانشگاه تهران با معدل 17/6
    5 مقاله چاپ شده خارجی و 2 مقاله ISI + سوابق تدریسی و پژوهشی و کاری متعدد مرتبط با رشته مدیریت کارآفرینی چقدر شانس ادامه تحصیل برای مقطع دکترا در رشته مدیریت، تو دانشگاههای آلمان رو داره؟
    ممنون میشم جواب بدید
    دوست گرامی
    برای رشته مدیرت ایشان در آلمان شانس بدی ندارند ولی شرایط بدین صورت هست که باید استاد راهنما پیدا کنند و پیشنهاد می کنم امتحان زبان تافل یا آیلتس شرکت و نمره مناسبی بگیریند

و چون معدل کمی دارند جی ار ای هم بدهند خیلی کمک خواهد کرد در هر صورت باید زیاد تلاش کنند چون رقابت امسال بسیار شدید می باشد

Junior Member

کارشناسی مترجمی زبان دانشگاه ازاد معدل 13.28
    کارشناسی ارشد MBA دانشگاه گرینویچ لندن با اعتبار Merit پایان نامه با اعتبار Distinction
    مقاله ندارم.
    ایلتس 6.5
    سابقه کار 4 سال مرتبط با طز دکترای پیشنهادی

از چه رنکینکی از دانشگا ههای المان بدون فاند می تونم پذیرش بگیرم در رشته مدیریت؟ ترجیحا در برلین و هامبورگ؟
    ممنون از راهنما ییتون.

Junior Member

یعنی از امسال رقابت شدیدتره؟ چرا این فکرو می کنین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی
    برای رشته مدیرت ایشان در آلمان شانس بدی ندارند ولی شرایط بدین صورت هست که باید استاد راهنما پیدا کنند و پیشنهاد می کنم امتحان زبان تافل یا آیلتس شرکت و نمره مناسبی بگیریند

و چون معدل کمی دارند جی ار ای هم بدهند خیلی کمک خواهد کرد در هر صورت باید زیاد تلاش کنند چون رقابت امسال بسیار شدید می باشد

ApplyAbroad Superstar

یعنی از امسال رقابت شدیدتره؟ چرا این فکرو می کنین؟
    برای اینکه اولا بیشتر دانشگاه ها من تا شرت لیست رفتم ولی یا ذخیره شدم یا بخاظر تحریم ریجکت شدم و یا در بعضی از دانشکاه ها 600 نفر برای 1 پوزیشن اپلای کرده بودند!

رزومه من هم که مستحضرید؟ http://www.applyabroad.org/forum/sho...6%D8%AF/page17
    ویرایش توسط Saaaaam : June 4th, 2013 در ساعت 09:48 PM
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

برای اینکه اولا بیشتر دانشگاه ها من تا شرت لیست رفتم ولی یا ذخیره شدم یا بخاظر تحریم ریجکت شدم و یا در بعضی از دانشکاه ها 600 نفر برای 1 پوزیشن اپلای کرده بودند!

سلام
    من رزومه شما رو دیدم، دو مورد رو که به تجربه شحصی من مربوط می شه فکر می کنم مفید باشه بگم.

معدل لیسانس و نمره های جی مت با جی ار ایی مهم ترین چیزی هست که در اپلای بهش امتیاز می دهند چون نماد پایه علمی دانشجو هست. معمولا هم نمره پایین در این امتحانات یا معدل رو نمی شه با مقاله جبران کرد.
    برای افرادی که معدل پایین اما مقالات خوبی دارند بهترین کشورها برای اپلای انگلیس و استرالیا هستند چون این کشورها مقاله محورند هرچند معدل لیسانس باز هم براشون خیلی خیلی مهم هست.

مورد بعدی اینکه در ایران ای اس ای بودن خیلی مهم هست. برای دانشگاههای خارج از کشور رنکینگ مجلات مهم هست و دو رنکینگ معتبر وجود دارد که بر مبنای انها اعتبار مقالات را تغیین می کنند.برای مقال مچله African business یک مجله ای اس ای بود هرچند الان 1 ساله که دیگه نیست اما همین مجله وقتی ای اس ای بود در یکی از این رنکینگها رتبه بسیار بسیار پایینی داشت و در دیگری هم اصلا نبود.

موفق باشید.

Junior Member

یه سوال
    چجوری متوجه می شید که مثلا 600 نفر برای 1 پوزیشن اپلای کردن؟ کسی گفته یا جایی خوندین؟ اطلاعات مفیدی هست واسه اپلای کردن

ApplyAbroad Superstar

یه سوال
    چجوری متوجه می شید که مثلا 600 نفر برای 1 پوزیشن اپلای کردن؟ کسی گفته یا جایی خوندین؟ اطلاعات مفیدی هست واسه اپلای کردن
    دوست عزیز اکثر دانشگاه های اروپا که اپلای کنید نتایج را بصورت رتبه بندی اعلام می کنند و مثلا میگن 30 نفر اول پذیرفته شدن برای مصاحبه مرحله دو دانشگاه میدلکس انگلستان که من اپلای کرده بودم متاسفانه 600 نفر برای بورس اپلای کردخ بودند که دوستم دعوت به مصاحبه شد از بین 600 نفر البته لیسانس 18.5 شاگرد اول الزهرا و فوق هم معدل 17 ازاد بود
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)