صفحه 62 از 145 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sahelsoosoo نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز به خصوص اونایی (مثل آقا وحید و..) که برای راهنمایی بچه ها خیلی تلاش میکنن

سوالی داشتم که اگر من را راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم.

بنده قصد دارم که برای سال آینده در رشته مدیریت در یکی از دانشگاه های خارج کشور اپلای کنم. برای انتخاب کشور بسیار سردرگم هستم و نمیتوانم تصمیم بگیرم. نکته مهم اینکه بنده متاهل هستم و امنیت و راحتی زندگی در کشوری که انتخاب میکنم برای من بسیار مهم است. از طرف دیگر میزان فاند و هزینه زندگی نیز برایم بسیار اهمیت دارد. با توجه به شرایطم که در ادامه نوشته ام شما کدام کشورها را به بنده پیشنهاد میکنید. Business school های انگلیس به پای آمریکا میرسد و وضعیت فاند در انگلیس به چه شکل است؟

کارشناسی مهندسی برق با معدل 13.63
    کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی معدل 18.11
    دو مقاله ISI چاپ شده در جرنال های انتشارات اسپرینگر یکی با ضریب تاثیر 0.57 و دیگری 1.00
    1 مقاله انگلیسی چاپ شده در مجله بین المللی دانشگاه تهران
    9 مقاله فارسی چاپ شده در مجلات علمی-پژوهشی معتبر داخلی با نمایه ISC
    تالیف یک کتاب به زبان فارسی در زمینه آمار ناپارمتریک
    نمره زبان: هنوز شرکت نکردم ولی مطمئنم که با چندماه تلاش میتوانم نمره بالای 100 در تافل اینترنتی کسب کنم.
    دوست خوب دانشگاه های انگلستان متاسفانه اهمیت زیادی به معدل لیسانس قایل هستند من هم با شرایط مشابه شما فقط تونستم چند تا پذیرش بگیرم ولی در مورد امریکا شما تا جی ار ای یا جیمت بالا نگیری نمی تونی اقدام کنی برای اینکه فرمودی متاهلی من پیشنهاد می کنم دانمارک و فنلاند و سوید اپلای کنی که بیشترین حقوق را می دهند و امکان اقامت هم وجود دارد و خصوصا دانمارک بیشتر به معدل فوق اهمیت می دهد تا لیسانس
    نهاینا مدرسه بازرگانی اسلو و مدرسه بازرگانی کپنهاگ خیلی معتبر هستند
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام مجدد و تشکر از آقای سام به خاطر راهنمایی هایشان

پاسخ شما کمی بنده را دلسرد کرد. دوست داشتم که بتوانم در یکی از کشورهای مطرح ادامه تحصیل دهم. از طرف دیگر از یکی از اقوام که تجربه زندگی در نروژ و سوئد را داشت شنیدم که برخورد مردم در این کشورها با مهاجرها اصلا خوب نیست و برخورد و رفتار مردم بسیار سرد است.
    در رابطه با دانمارک نیز دانشگاه کپنهاک را که پیشنهاد داده اید چک کردم و دیدم که برای دریافت حقوق باید در یکی از جایگاه های خالی دکتری اپلای کنم که فعلا موقعیت خالی نبود.
    به نظر شما حتی با رزومه قوی نیز از معدل لیسانس چشم پوشی نمیکنند؟ نظرتان در رابطه با دانشگاه های کانادا چیست؟ شنیده ام که وضعیت فاند در آنجا اصلا خوب نیست و هزینه دانشگاه را از مبلغ فاند کم میکنند.

استرالیا نسبت به دانمارک و فنلاند ارجحیت ندارد؟ نظرتان در رابطه با دانشگاه های این کشور چیست؟

ApplyAbroad Superstar

پاسخ شما کمی بنده را دلسرد کرد. دوست داشتم که بتوانم در یکی از کشورهای مطرح ادامه تحصیل دهم. از طرف دیگر از یکی از اقوام که تجربه زندگی در نروژ و سوئد را داشت شنیدم که برخورد مردم در این کشورها با مهاجرها اصلا خوب نیست و برخورد و رفتار مردم بسیار سرد است.
    در رابطه با دانمارک نیز دانشگاه کپنهاک را که پیشنهاد داده اید چک کردم و دیدم که برای دریافت حقوق باید در یکی از جایگاه های خالی دکتری اپلای کنم که فعلا موقعیت خالی نبود.
    به نظر شما حتی با رزومه قوی نیز از معدل لیسانس چشم پوشی نمیکنند؟ نظرتان در رابطه با دانشگاه های کانادا چیست؟ شنیده ام که وضعیت فاند در آنجا اصلا خوب نیست و هزینه دانشگاه را از مبلغ فاند کم میکنند.

استرالیا نسبت به دانمارک و فنلاند ارجحیت ندارد؟ نظرتان در رابطه با دانشگاه های این کشور چیست؟
    دوست خوب در مورد استرالیا بیشتر دانشگاه ها معدل لیسانس را مبنا قرار می دهند البته اشکال عمده استرالیا نوشتن پروپوزال عالی هست که برای من شخصا حدود 9 ماه طول کشید تا موضوعی بروز و پروپوزالی عالی بنویسم. میتونی برای دانشگاه های گریفیث - جیمز کوک - چالرز استوارت اقدام کنی فقط بایدددد استاد پیدا کنی و پروپوزال عالی بنویسید. در مورد کانادا والا بچه ها امسال بسختی بورس گرفتن اوضاع مالی کانادا زیاد عالی نیست و البته بزرگترین مانع برای شما نمره بالا گرفتن در ازمون جی ار ای یا جیمت هست اگر بتونی نمره بالا بگیری در امریکا و کانادا کلی گزینه داری و البته شانس بسیار بالایی برای گرفتن بورس در امریکا با 2000 تا دانشگاه دارد.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

سلام
    در مورد استرالیا نکته مهم این هست که برای زندگی کشور فوق العاده ایی است. مردمش نژاد پرستی آنجنانی ندارند ، کاملا با مسلمونها کنار امدند، ادمهای محجبه در خیابان زیاد هست و رفتارهای کاملا نرمالی با انها دیدم حداقل در محل زندگی خودم. مثلا در تلویوزیون ملیشون ماه رمضون رو هم تبریک می گویند و ... همچنین میزان جرم و جنایت در استرالیا بسیار بسیار کم هست. شاید مثلا در سال 5 ؛ 6 مورد قتل در شهر های بزرگ روی بدهد . آن هم وقتی پلیس گرازش رو پخش می کنه معلوم میشه مقتول مثلا ساعت 3 صبح مست از بار تنها امده بیرون برای خودش قدم می زده!!

خدامت اجتماعی خیلی خیلی بالایی داره، برای دانشجوها کارت بیمه ایی که صادر می شه خیلی موارد رو پوشش می ده و عملا غیر از دندان پزشکی باقی موارد در بیمارستانهای دولتی و دانشگاه مجانی برای دانشچوها ست و در مراکز درمانی خصوصی هم اول پول می دهید و بعد 80% رو پس می دهند.
    امکانات و آب و هوای خیلی خوبی نسبت به خیلی از کشورهای اروپایی دارد، از همه مهمتر مورد امکان گرفتن اقامت دائم و citizen شدن را دارد.
    یازار کار نسبت به کشورهای اروپایی بهتر هست. استرالیا کلا 6 تا مرکز ایالت دارد که از این 6 تا، 5 تای ان در لیست 10 شهر اول دنیا برای زندگی هستند.
    دانشگاههای خیلی خوبی هم دارد.
    اما نکات منفی آن، خیلی خیلی گران هست، از تمام کشورهای دنیا برای زندگی گرانتر هست، همین هفته پیش گزارشش اعلام شد. یعنی اگر کار ثابت نداشته باشید یا مثلا بورس نداشته باشید عملا زندگی محال است، مگر اینکه یک حساب چند صد میلیون تومانی داشته باشید.

مورد دیگه اینکه از همه دنیا دور است، برای یک مسافرت باید کلی پول بلیط هواپیما بدهید. مسافرتهای داخلی هم هزینه بسیار بالای دارد چون فاصله شهرها از هم زیاد است.

و در آخر هم همون موردی که دوستمون سم گفت. باید استاد پیدا کنید و روپوزال بنویسید که کار ساده ایی نیست.

دلسرد نشید برای دانشگاه monash هم اقدام کنید، خیلی به داشتن مقاله ISI اهمیت می دهد، جزو 100 دانشگاه اول دنیاست و معمولا بچه هایی که معدل لیسانس کم دارند اما مقاله ISI داشته اند از این دانشگاه پذیرش گرفتند. بشرطی مه نمره ielts 7 داشته باشید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

عنوان این تاپیک دکترای مدیریت و من هم سوالم کاملا مرتبط و غیر تکراریه(به محتوای پست ها توجه کنید،پست هایی که جاهای دیگه گذاشتم یه سواله دیگه پرسیدم مدیر عزیز خواهشا چون سه تا کلمه شبیه دارند فکر نکنید پست تکراریه،حداقل بزارید دوستان جواب بدن بد حذف کنید خدا خیرتوووون بده)پس خواهشا مدیر ها گیر الکی ندن و همین یکی دو نفری که اینجا موندن و فراری ندن!
    پوزیشن خالی در دکترای مدیریت تو کدوم یکی از این رشته ها بیشتر گیر میاد(سوالم و یه جور دیگه می پرسم پذیرش گرفتن دکترای مدیریت تو کدوم یکی از رشته های زیر راحت تر است؟)
    1.مدیریت تکنولوژی 2.مدیریت بازاریابی 3.مدیریت استراتژیک البته منظورم در کشور های اسکاندیناوی و فنلاندو هلنده. خواهشا اورژانسی جواب بدید
    ویرایش توسط nazanin5555555 : September 12th, 2013 در ساعت 01:41 AM

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    میخواستم بپرسم برای دکترای مدیریت حداقل نمره جی مت قابل قبول برای آمریکا و کانادا چنده؟
    و اینکه آیا اگه وربال کم باشه و کیو بالا باشه‘ باز هم نمره کل مهمه یا میشه با بخشهای دیگر از پرونده جبرانش کرد؟
    سوال دیگرم اینکه بدون جی مت هم میشه از این دو کشور پذیرش با فاند گرفت؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط zadegan نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    میخواستم بپرسم برای دکترای مدیریت حداقل نمره جی مت قابل قبول برای آمریکا و کانادا چنده؟
    و اینکه آیا اگه وربال کم باشه و کیو بالا باشه‘ باز هم نمره کل مهمه یا میشه با بخشهای دیگر از پرونده جبرانش کرد؟
    سوال دیگرم اینکه بدون جی مت هم میشه از این دو کشور پذیرش با فاند گرفت؟
    سلام

میزان نمره کاملا بستگی به دانشگاه داره و اینجوری نیست که کشور ها مینیمم داشته باشن. معمولا کوانت مهمتر از ورباله و زیاد کاری به وربال ندارن. کل پرونده مهمه و بعضی چیزا بعضی چیزای دیگه رو جبران می کنن، ولی بعضی وقتا هم مینیمم ها رو نمیشه دور زد.
    اگه نداشته باشید خیلی آپشن ها کم میشه، ولی خوب غیر ممکن نیست

موفق باشی

Junior Member

سلام دوستان
    منم یه راهنمایی از شما میخواستم
    لیسانس من مدیریت بیمه اکو هست از دانشگاه علامه طباطبایی با معدل ۱۷.۳۰
    فوق لیسانس هم دانشجوی ترم ۳ مدیریت کارآفرینی گرایش بین الملل دانشگاه تهران هستم تا اینجا معدلم ۱۸.۱۱ هستش
    تصمیم دارم برای دکترای کارآفرینی تو دانشگاه های امریکا اقدام کنم اما شدیدا تردید دارم.
    من مشکل زبان ندارم. البته هنوز امتحان زبان و جی مت رو ندادم همچنین مقاله هم در دست کار دارم ولی مورد اصلیم اینه که من ۲۳ سالمه و اصلا سابقه ی کار ندارم.
    در حقیقت تمام مدت در زندگیم درس خوندم.
    سن من و نداشتن سابقه ی کار برای من در گرفتن ادمیشن چقدر مشکل سازه؟
    در حقیقت من موندم که یکی دو سال آتی رو تمرکز کنم روی زبان و مقالاتم یا برم سر کار و سابقه جمع کنم.
    ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید

به نظرم شما از شانس خوبی برخوردار هستی
    ققط GMAT و IBTرو هم بالا بگیری فکر نکنم مشکلی داشته باشی
    حالا اساتید دکترا باید بیان جواب بدن...

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط shiiivaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    منم یه راهنمایی از شما میخواستم
    لیسانس من مدیریت بیمه اکو هست از دانشگاه علامه طباطبایی با معدل ۱۷.۳۰
    فوق لیسانس هم دانشجوی ترم ۳ مدیریت کارآفرینی گرایش بین الملل دانشگاه تهران هستم تا اینجا معدلم ۱۸.۱۱ هستش
    تصمیم دارم برای دکترای کارآفرینی تو دانشگاه های امریکا اقدام کنم اما شدیدا تردید دارم.
    من مشکل زبان ندارم. البته هنوز امتحان زبان و جی مت رو ندادم همچنین مقاله هم در دست کار دارم ولی مورد اصلیم اینه که من ۲۳ سالمه و اصلا سابقه ی کار ندارم.
    در حقیقت تمام مدت در زندگیم درس خوندم.
    سن من و نداشتن سابقه ی کار برای من در گرفتن ادمیشن چقدر مشکل سازه؟
    در حقیقت من موندم که یکی دو سال آتی رو تمرکز کنم روی زبان و مقالاتم یا برم سر کار و سابقه جمع کنم.
    ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید
    سلام
    سایقه کار آخرین فاکتور و بی اهمیت ترین انها هست برای گرفتن اپلای. اصلا به مشکل بر نمی خورید مشروط بر اینکه نمره تافل بالای 100 و جی مت بالای 700 بگیرید، حتما پذیرش می گیرید اگر دانشگاهها را درست انتخاب کنید. اولین فاکتور هم نمرات زیان شماست. پیش بینی "به مشکل بر نمی خورم" شاید تا حدی اون هم نه کاملا برای تافل درست باشه اما native speaker ها هم با جی مت مشکل دارند، پس اول این امتحان رو بدید بعد تصمیم بگیرید کجا اپلای کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)