صفحه 69 از 145 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

سلام دوستان
    من دانشجوی ترم یک بازرگانی دانشگاه تهران هستم. لیسانسم مدیریت دانشگاه علوم اقتصادی و معدلم 18. زبانم نسبتا خوبه.
    هدفم اپلای دکترا تو یه دانشگاه متوسط به بالای اروپایی/امریکای شمالی/اقیانوسیه(به لحاظ فرهنگی کشورهای اسکاندیناوی برام ایدئال هستن) هست تو مدیریت یا روانشناسی. فوق هم حاظرم برم دوباره اگه رشته اش به کار منجر شه.
    فقط یه اقامت می خوام تا از این باتلاقی که توش زندگی می کنم خلاص شم.
    چه اقداماتی لازمه انجام بدم؟ میزان شانسم به طور کلی چقده برا هم با فاند و هم بی فاند؟
    سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

پیش فرض مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت مالی

سلام به همه ی دوستان
    من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم،کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت مالی قبول شدم،دانشگاه ازاد قبول شدم.
    دوستان کسی این گرایش را خونده،وضعیت ادامه تحصیلش چطوریه
    زبان همون داشتم مدرک gmat کافیه برای ادامه تحصیل
    من چون شاغل هستم باید از همین الان کم کم در کنار درس،بحث زبان را هم تکمیل کنم

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط alirz نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم،کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت مالی قبول شدم،دانشگاه ازاد قبول شدم.
    دوستان کسی این گرایش را خونده،وضعیت ادامه تحصیلش چطوریه
    زبان همون داشتم مدرک gmat کافیه برای ادامه تحصیل
    من چون شاغل هستم باید از همین الان کم کم در کنار درس،بحث زبان را هم تکمیل کنم
    والا من توصیه می کنم اگه امکان دارد گرایش خود را به بازاریابی یا صنعتی تغییر بدهی چون 100% پایانامه مالی بر می داری و برای دکتری اگر بخوای اپلای کنی مثلا بازاریابی از شما ایراد می گیرند که بگراندت فایننس هست اگر فایننس بخوای ادامه بدی میگن شما بازرگانی هستی همین مورد در مورد من صادق شد و مجبور شدم دکتری اصلا حسابداری بخونم تغییر دادم به لیسانسم!
    داشتن جی مت برای شما الزامی هست باید نمره عالی بگیری روی مقاله هم یکی یا دوتا بیشتر کار نکن چون همه می دونیم سطح علمی رشته ما در ایران چطور هست پس توقع نداشته باش از خودت
    شما نمره تافل 92 به بالا و یا ایلتس 6.5 به بالا را هم باید مد نظر داشته باشی و 100 البته بدون وقت گذاشتن اصلا امکانپذیر نیست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط argolpour نمایش پست ها
    سلام...
    من مهندسی کامپیوتر خوندم تو دانشگاه علم و فرهنگ تهران معدل لیسانسم 16.54 هستش
    الانم فوق mba میخونم دانشگاه امیر کبیر...
    میخوام برای دکترا مدیریت فاند بگیرم از امریکا یا کانادا...
    نمره زبانمم ایلس 7 ...
    مقاله فعلا ندارم....
    4 ساله نمایندگی بیمه ایران دارم نمیدونم ب عنوان سابقه کار محسوب میشه یا نه ؟
    میخواستم راهنماییم کنید با این شرایط امکان فاند گرفتن تو امریکا رو دارم ؟
    از چه دانشگاهایی میتونم فاند بگیرم؟...سطح بالا ؟ یا نه؟
    چ کارایی انجام بدم که بتونم فاند بگیرم از امریکا؟
    نمره زبانت خوب هست و تقریبا برای همه دانشگاههای آمریکا و کانادا کفایت میکند (خیلی از دانشگاههای آمریکا نمره 6.5 رو به عنوان مینیمم در نظر میگیرند). در مورد نمایندگی بیمه ایران نمیدونم به دردت میخوره یانه اما تمام تلاشت رو برای بالا بردن معدل ارشدت به کار بگیر ... در ضمن از همه مهمتر GRE یا GMAT هست که حتما حتما باید داشته باشی و بدون نمره اون اصلا نمیشه در مورد شانست صحبت کرد ... مقاله هم اگه بتونی داشته باشی خیلی خوبه اما فعلا رو معدل و GRE/GMAT تمرکز کن ... موفق باشی
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط VoidOceanA نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی ترم یک بازرگانی دانشگاه تهران هستم. لیسانسم مدیریت دانشگاه علوم اقتصادی و معدلم 18. زبانم نسبتا خوبه.
    هدفم اپلای دکترا تو یه دانشگاه متوسط به بالای اروپایی/امریکای شمالی/اقیانوسیه(به لحاظ فرهنگی کشورهای اسکاندیناوی برام ایدئال هستن) هست تو مدیریت یا روانشناسی. فوق هم حاظرم برم دوباره اگه رشته اش به کار منجر شه.
    فقط یه اقامت می خوام تا از این باتلاقی که توش زندگی می کنم خلاص شم.
    چه اقداماتی لازمه انجام بدم؟ میزان شانسم به طور کلی چقده برا هم با فاند و هم بی فاند؟
    سپاس
    دوست عزیز خیلی قضیه رو باز گذاشتی ... واقعیتش بدون نمره تافل/آیلتس و GRE/GMAT نمیشه در مورد شانست صحبت کرد ... اگه بتونی نمره بالای 90 تو تافل/یا حداقل 6.5 تو آیلتس و همچنین بلای 650 جیمت یا بالای 310 جی آرای بیاری با توجه ببه معدل خوبت شانس پذیرش برای دکتری مدیریت تو آمریکا و کانادا رو داری و البته به طریق اولی برای اروپا و استرالیا ... پس با توجه به نکات گفته شده رو آزمونهای زبانت وقت بذار ...
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    business administration

سلام یه سوال داشتم اگه جواب بدین خوشحال میشم!کسی هست که برای دکترا مدیریت از المان پذیرش گرفته باشه.من مدیریت اچرایی دانشگاه ازاد تهران میخونم و مشغول پایان نامه هستم.لیسانسم نامرتبط و مهندسی کشاورزی بوذ.نمیدونم چه گرایشی شانس بیشتری داره.؟!Gmatواسه المان هم خیلی مهمه؟من چون زبان المانی تا سطحB1بلدم المان رو انتخاب کردم.تافل دارم که فکر نمیکنم نمره88کافی باشه.مرسی

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط khatere88 نمایش پست ها
    سلام یه سوال داشتم اگه جواب بدین خوشحال میشم!کسی هست که برای دکترا مدیریت از المان پذیرش گرفته باشه.من مدیریت اچرایی دانشگاه ازاد تهران میخونم و مشغول پایان نامه هستم.لیسانسم نامرتبط و مهندسی کشاورزی بوذ.نمیدونم چه گرایشی شانس بیشتری داره.؟!Gmatواسه المان هم خیلی مهمه؟من چون زبان المانی تا سطحB1بلدم المان رو انتخاب کردم.تافل دارم که فکر نمیکنم نمره88کافی باشه.مرسی
    خیلی ساده نیست. من با فوق فاینانس برای دکتری فاینانس 4 تا دانشگاه آلمان اپلای کردم و هر 4 تا ریجکت کردن ، دلیلش هم مطمئنا نداشتن مقاله و نمره جیمت بود. میگن که نمره جیمت مهم نیست ولی اینقدر آدم با نمره جیمت خوب اپلای میکنه که عملا شانسی برای بدون جیمت ها باقی نمیمونه....
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

دوستان من يك سؤالي داشتم، من ليسانس مهندسي it دارم، فوق مديريت دولتي گرايش سيستمهاي اطلاعاتي دارم، براي دكتري ميتونم مديريت پروژه اپلاي كنم؟ پايان نامم سيستمهاي اطلاعاتي مديريت پروژه است و ٢ تا مقاله در زمينه مديريت پروژه دارم

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Shinta نمایش پست ها
    دوستان من يك سؤالي داشتم، من ليسانس مهندسي it دارم، فوق مديريت دولتي گرايش سيستمهاي اطلاعاتي دارم، براي دكتري ميتونم مديريت پروژه اپلاي كنم؟ پايان نامم سيستمهاي اطلاعاتي مديريت پروژه است و ٢ تا مقاله در زمينه مديريت پروژه دارم
    ببینین شما باید بتونین در قالب چندتا کاغذ و یه رزومه اثبات کنین که این قابلیت رو دارین. غالب دانشگاه های خوب دنیا بسیار پذیرای استعداد ها هستن ولی بستگی داره شما چطور میخواین این مسئله رو اثبات کنین که به درد این رشته میخورین؟ چطوری شد به این رشته علاقه پیدا کردین؟ چرا اون نه ، این آره !
    وقتی بتونین مدارک رو اینطوری تنظیم کنین 100% پذیرش میدن
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power Eng. AUT

سلام دوستان
    یک سوال خیلی مبهم دارم. کدامیک از گزینه های 1-مستر یا دکترا در رشته های اقتصاد ویا مدیریت،2- یا دکترا در رشته ی برق از نظر فاند، بازارکار و گرفتن پذیرش در دانشگاه های معتبر بهم پیشنهاد می کنین. سه عاملی که گفتم برام مهم هست.
    کارشناسی: برق- شیراز 16
    ارشد: برق-امیرکبیر 17
    تافل:95، GRE ندادم هنوز (می خوام با توجه به انتخابم برنامه ریزی برا امتحانای زبان کنم)
    1 IEEE Trans
    1 IEEE Conf.
    1 Taylor and Fransic submitt
    اگر راهنمائیم کنین ممنونتون می شم. در ضمن فاند آمریکا برای رشته های مدیریت و اقتصاد در چه رنجی است. بازم ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)