صفحه 72 از 145 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration, Ross School of Business

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lollypop نمایش پست ها
    من لیسانس و و فوق لیسانس پلیمر دارم. دوره یکساله MBA موسسه آموزشی آزاد رفتم. سابقه کار اجرایی و مدیریتی هم کم ندارم. امکان فاند گرفتن تو امریکا واسه دکترا یا فوق مدیریت هست؟
    اینکه رشته دیگری خوندید مشکلی برای اپلای دکترای مدیریت ایجاد نخواهد کرد. اما مدرک ام بی ای شما شاید خیلی کمکی نکنه. در کل هیچکس به مدرک ام بی ای به عنوان یه مدرک علمی نگاه نمیکنه. و به نظر من اگه هدف دکترا هست برای دکترا اپلای کنید. برنامه های فوق در گرایش مدیریت در آمریکا به شما کمک چندانی برای ورود به دکترا نخواهد کرد. هدف گذاری اینگونه رشته ها امادگی برای بازار کار است.

Junior Member

سلام دوستان
    من شرايط زير رو دارم، ميخواستم ازتون بپرسم كه ايا احتمال گرفتن فاند ترجيحا براي مستر در بيزنس اسكول رو دارم يا نه:
    ١. ليسانس صنايع دانشگاه تهران معدل ١٥.٥
    ٢. فوق UofToledo صنايع معدل ٣.٧٣
    ٣. جي مت ٧١٠
    ٤. تافل ١١٥
    ٥. جي ار اي ١٣٢٠
    خودم علاقه دارم كه فاينانس يا operations بخونم و بعد از اين مستر دوم وارد بازار كار بشم. ميخواستم ببينم كه طبق تجربيات شما ايا اصلا اميدي براي گرفتن فاند براي مستر هست يا نه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط omid00087 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من شرايط زير رو دارم، ميخواستم ازتون بپرسم كه ايا احتمال گرفتن فاند ترجيحا براي مستر در بيزنس اسكول رو دارم يا نه:
    ١. ليسانس صنايع دانشگاه تهران معدل ١٥.٥
    ٢. فوق UofToledo صنايع معدل ٣.٧٣
    ٣. جي مت ٧١٠
    ٤. تافل ١١٥
    ٥. جي ار اي ١٣٢٠
    خودم علاقه دارم كه فاينانس يا operations بخونم و بعد از اين مستر دوم وارد بازار كار بشم. ميخواستم ببينم كه طبق تجربيات شما ايا اصلا اميدي براي گرفتن فاند براي مستر هست يا نه.
    سلام

شرایط شما برای گرفتن فاند برای دکتری خوبه اما تا انجایی که من می دونم و در سایت چندین دانشگاه دیدم، کسی که مدرک فوق دارد برای فوق دوم اصلا نمی تواند در خواست فاند بدهد، همونطور که کسی که دکتری دارد برای دکتری دوم به او فاند به هیچ وچه نمی دهند. برخی از کشورها هم اصلا ویزا تحصیلی برای رشته دوم در همان مقطع را نمی دهند چون اینطور برداشت می کنند که فرد مورد نظر درس براش اهمیتی نداره، در حقیقت درس می خواد بخونه تا به این بهانه ویزا بگیره .

سلام

دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران یه دوره 1ساله MBA برگزار میکنه، میخواستم بدون ارزش مدرک این دوره برای پذیرش گرفتن برای دکتری مورد قبوله؟ یعنی میشه ازش به عنوان مدرک ارشد استفاده کرد؟
    سازمان مدیریت صنعتی هم همچین دوره ای برگزار میکنه ولی مدت اون 2ساله ست. مدرک اون چطور؟
    کدومش بهتره؟ آیا جایی دیگه هم هست که مدرکش معتبر تر از اینا باشه؟
    برای استخدام در ایران چطوره؟ قبول میکنن یا باید آزمون بدیم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam_20i نمایش پست ها
    سلام

دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران یه دوره 1ساله MBA برگزار میکنه، میخواستم بدون ارزش مدرک این دوره برای پذیرش گرفتن برای دکتری مورد قبوله؟ یعنی میشه ازش به عنوان مدرک ارشد استفاده کرد؟
    سازمان مدیریت صنعتی هم همچین دوره ای برگزار میکنه ولی مدت اون 2ساله ست. مدرک اون چطور؟
    دوست گرامی
    بطور کلی این دوره ها برای مدیران سازمانها می باشد که سطح دانش خود را ارتقا بدهند و ارزش اکادمیک ندارد و جایگزین مدرک فوق لیسانس نمی شود
    در مورد دوره 2 ساله ای که فرمودین اگر مدرک فوق لیسانس رسمی می دهند تا انجا که به یاد دارم با یک دانشگاه سویدی قرار داد داشتند در اینصورت پس از ارزیابی توسط وزارت علوم به عنوان مدرک رسمی نه معادل هم در ایران و هم در خارج از کشور قابل قبول می باشد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam_20i نمایش پست ها
    سلام

سلام دوست عزیز. همانطور که سام عزیز نیز راهنمایی کردند این دوره به هیچ عنوان بعنوان ارشد نیست. من خودم دوره دکتری در دانشگاه تهران میگذرونم. مدرک مدیریت صنعتی هم همینطوره. شما از گزینه های دیگری مثل دانشگاه آزاد و یا پیام نور کمک بگیرید. چون الان 100% شرکن کنندگان در دوره های مدیریت دانشگاه آزاد طی چند سال قبول میشن. من کسی رو میشناسم 2 سال پیش شرکت کرده بود و امسال نامه ای اومد که بیا مدریت بازرگانی بین الملل بخون.

Junior Member rama221 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت/ دانشگاه تهران

من مدرک فوق لیسانسم از دانشگاه تهران گرفتم واسه اپلای چقدر تاثیر داره؟

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط rama221 نمایش پست ها
    من مدرک فوق لیسانسم از دانشگاه تهران گرفتم واسه اپلای چقدر تاثیر داره؟
    سلام هم دانشگاهی عزیز، ورودتون به فروم رو تبریک میگم!
    بنابر تجربه، نظر شخصی بنده اینه که صرفاً این فاکتور، یعنی اسم دانشگاه، هیچ تأثیری در فرایند اپلای نداره. این مسأله حداقل در رشته های مدیریتی صادقه چون در این زمینه ها حتی بهترین دانشگاه های ایران در هیچ کجای دنیا شناخته شده نیستن و انصافاً هیچ حرفی برای گفتن ندارن. هرچندکه در بعضی رشته های فنی شاید شریف و تهران در برخی از دانشگاه های دنیا اندکی شناخته شده باشن.
    اما دلیل اینکه چرا خیلی از بچه هایی که پذیرش می گیرن از تهران و شریف و امیرکبیر و اینا هستن، اسم دانشگاهشون نیست؛ بلکه یک دلیلش اینه که خیلی از کسانی که تصمیم اپلای کردن دارن اصولاً درسخون یا باپشتکار هستن و به همین دلیل در کنکور در دانشگاه های خوبی قبول شدند. یک دلیل دیگرش هم اینه که در این دانشگاها جو اپلای بیشتر از دانشگاهای دیگه هست.
    وگرنه تجربه نشون داده صِرف امیرکبیری یا تهرانی و همچنین شریفی و ... بودن هیچ تضمینی برای پذیرش ایجاد نمی کنه (و تنها کمکی که می کنه اینه که احتمالاً هم مسیرهای بیشتری برای paper و ریکام و خوندن آزمون ها و سایر فرایندهای اپلای پیدا می کنین). بلکه همونطور که apocalypse عزیز هم در چند پست پیش گفته بودن، سایر فاکتورهای رزومه و صد البته فاکتور "بخت" تعیین کننده هستند. case های زیادی هم برای این حرفم سراغ دارم که اگه خواستید میگم.
    موفق باشید
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

Junior Member

سلام دوستان.من لیسانس الکترونیک دارم و فوق مدیریت اجرایی EMBA از دانشگاه تهران با معدل 18.5.دو تا مقاله Accept شده و تافل 102.چقدر احتمال داره بتونم پذیرش بگیرم و یا حتی فاند از دانشگاههای آمریکا و یا کانادا؟ و اینکه مدرک یا کار دیگه ای هست که بشه انجام داد تا شرایط بهتر بشه؟ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط mohasher نمایش پست ها
    سلام دوستان.من لیسانس الکترونیک دارم و فوق مدیریت اجرایی EMBA از دانشگاه تهران با معدل 18.5.دو تا مقاله Accept شده و تافل 102.چقدر احتمال داره بتونم پذیرش بگیرم و یا حتی فاند از دانشگاههای آمریکا و یا کانادا؟ و اینکه مدرک یا کار دیگه ای هست که بشه انجام داد تا شرایط بهتر بشه؟ممنون
    سلام
    جی مت باید بگیرید. بدون جی مت پذیزش نمی گیرید فاند که جای خود دارد. با چی مت بالای 700 هم پذیرش می گیرید هم فاند شانس خوبی دارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)