صفحه 75 از 145 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

سلام من کارشناسی صنایع امیرکبیر خوندم با معدل 16.70 و ارشدم رو هم در رشته مدیریت پروژه با گرایش نفت وگازتوی دانشگاه صنعت نفت تهران گذروندم .به نظر شما من حالا با این شرایط توی چه رشته ای میتونم واسه دکترام اقدام کنم؟
    خواهش میکنم پاسخ بدید

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_0708 نمایش پست ها
    سلام دوستان.... ممنون میشم من رو هم راهنمایی کنید...

من لیسانسمو از دانشگاه ازاد در رشته فیزیک گرفتم.... بعد MBA رو در هندوستان در یک دانشگاه معتبر گرفتم....فکر میکنم مدرک فوق من کاملا معتبره.... یه دوره دو ساله بود که هر سال سه ترم بود....با 100 واحد درسی.... با معدل B

هنوز برای gmat یا تافل اقدام نکردم... تصمیم دارم هم زمان با اقدام و بعد از تصمیم گیری برای آزمونها آماده بشم...

بالای 6 سال هم سابقه کاری مرتبط دارم...

چند تا سوال دارم...

فکر میکنید میتونم برای DBA اقدام کنم.... اگر کسی رو از دوستان سایت میشناسید که DBA خونده ممنون میشم راهنمایی کنید...

اگر برای DBA موفق نشدم به نظرتون برای ادامه تحصیل در آمریکا در رشته مدیریت باید از کجا شروع کنم.... گرفتن هم فاند برام ضروریه....

تا جایی که متوجه شدم بهتره دکتری بخونم و دوباره فوق نخونم.....
    دوست عزیز من دقیقا نمیدونم معدل B که گفتین چند میشه و کجا مدرک MBA گرفتین اما پذیرش دکتری در آمریکا بدون نمره جیمت/جی آرای و نمره تافل اصلا امکان نداره و باید حتما این دو نمره رو داشته باشید ... در ضمن داشتن مقاله هم خوبه و شانستون رو بیشتر میکنه و توصیه نامه های مناسب که خوب شما رو ساپورت کنه! شما هم برای DBA و هم PhD میتونید اقدام کنید و مشکلی نداره .. در ضمن معدل لیسانستون رو هم نگفتین چنده که اگه زیر 16 باشه به نظرم باید تلاش کنید نمره خوبی تو جیمت/جی آرای بیارین تا ضعف معدلتون رو پوشش بده ... همچنین تقریبا تمام دانشکده های مدیریت دانشگاههای آمریکا که Business School بهشون میگن برای دانشجویان دکتری به صورت تضمینی فاند میده و شما پذیرش بگیرید دیگه نگران فاند نباشید ...
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط sadafam نمایش پست ها
    سلام من کارشناسی صنایع امیرکبیر خوندم با معدل 16.70 و ارشدم رو هم در رشته مدیریت پروژه با گرایش نفت وگازتوی دانشگاه صنعت نفت تهران گذروندم .به نظر شما من حالا با این شرایط توی چه رشته ای میتونم واسه دکترام اقدام کنم؟
    خواهش میکنم پاسخ بدید
    دوست عزیز business schoolها – آمریکا، کانادا، اروپا و استرالیا- تو مقطع دکتری ندیدم که رشته ای تحت عنوان کنترل پروژه داشته باشن فقط ممکنه برخی یزرشاخه های مالی یا عملیات مثل مدیریت ریسک داشته باشن که برای اونها اپلای کنید ... البته فرآیند پذیرش business schoolها در آمریکا، کانادا با اروپا و استرالیا فرق داره چون اولی خیلی استاد محور نیست و رقابت توش خیلی مهمه اما دومی استادمحورتره و بستگی به زمینه کاری استادی که میخوای کار کنی داره .. در مورد شما هم به نظرم بستگی به موضوع پایان نامه ارشدتون داره که چی میخواین کار کنین مثلا میتونین تو همون مدیریت ریسک و اینحور حوزه ها برین یا حتی با حوزه های منابع انسانی و استراتژی و حتی مدیریت عملیات ارتباطش بدین ... البته این توضیحات برای business schoolه هست اما اگه بخواین صنایع اپلای کنین استاد تو حوزه مدیریت پروژه بیشتر میتونید پیدا کنید یا حتی تو دپارتمان های construction management یا engineering management هم سرچ کنید تو حوزه کنترل پروژه میتونید استاد پیدا کنید ...
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sadafam نمایش پست ها
    خواهش میکنم پاسخ بدید
    سلام
    به دانشگاههای المان یه سری بزنید دانشگاههای تاپشون رشته مالی انرژِی دارند بنظرم برای شما عالی هست!
    بعضی از دانشگاههای امریکا رنکای پایین یه سری رشته های ترکیبی که مرتبط باشن به رشته ارشد شما رو دارند! که مثل همون دانگاههای المانه!!!

Junior Member

سلام دوستان
    لیسانس کامپیوتر ( سخت افزار - معدل 14 - دانشگاه آزاد )
    فوق لیسانس ( مدیریت امور شهری - معدل 18 - دانشگاه دولتی علامه طباطبایی )
    یک مقاله داخلی
    آیلتس 6.5

برای دکترا قصد دارم مدیریت شهری یا مدیریت فرهنگی یا مدیریت بین المللی بخونم . حتما به فاند هم نیاز دارم .
    با این شرایط شما چه دانشگاه هایی پیشنهاد میدید ( ترجیحا اروپا ) ؟ و آیا من شانس گرفتن فاند رو دارم ؟

ممنونم

سلام دوستان شرایط من یه کم خاصه لطفا راهنمایی کنید
    سوال اصلی من اینه که آیا محدودیت سنی هست !!؟ شرابط من اینه
    کارشناسی مهندسی صنایع از تهران جنوب با معدل ۱۴.۵ کارشناسی ارشد مدیریت شهری از علامه با معدل ۱۷.۷
    یه مقاله کنفرانس بین المللی در خوزه مدیریت استراتژیک
    پنج تا مقاله علمی پژوهشی در حوزه های مدلسازی توسعه منطقه ای / مدلسازی سیستم ترافیک شهری / بررسی حقوقی برخی قوانین در حوزه مدیریت شهری / مدیریت عملکرد / برنامه ریزی استراتژیک شهری
    در حال تهیه دو مقاله خارجی هستم که موضوعاتشون خیلی عالی هستش
    یه مقاله همایش دانشجویی هم دارم در مورد fdi.

دوره های مهندسی شبکه رو مجتمع فنی و مهندسی مالی cfa رو آریانا گذروندم
    تافلم در حد ۹۰ هستش که درام تقویتش می کنم
    نزدیک ده سال سابقه کار دارم حدود ۳۵ سالمه و قصد دارم برای public admin امریکا اقدام کنم.
    البته از اتمام ارشدم زمان زیادی نمی گذره. کسی تجربه ای داره!؟ به نظرم سنم از بچه های فروم بین ۷ تا ۸ سال بیشتره. این موضوع مشکل سازی میشه چه توی پذیرش چه در ویزا؟ در ضمن توی این رشته gre مهمتر از gmat هستش.
    ضمنا ارشدم بدون پایان نامه بوده ولی هر دو درس سمینار رو که جایگزین اون شدن با نمره های بیست و هیجده و نیم پاس کردم.
    منتظر جواب شما هستم.

سلام sara432
    به نظرم برای شما که مثل من مدیریت شهری از علامه دارید رشته هایی مثل publi admin یا public policy یا city management and affair خوبه ولی بسته به سابقه تحقیقاتی شما داره. البته این رشته ها توی اروپا خیلی محدودن ولی آمریکای شمالی دانشگاه های متنوعی این رشته ها رو دارن. یه کم در مورد سوابقتون توضیح بدین.

Junior Member

کسی میدونه رجع به دکترای مدیریت دانش نظرشون چیه اونوریا؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member maryafrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی دانشگاه یزد

سلام
    من کارشناسی مدیریت بازرگانی هستم
    می خواستم ارشد بخونم
    و برای دکترا برای آمریکا یا اروپا اپلای کنم
    می خواستم بدونم برای ارشد بهتره mba بخونم یا بازرگانی؟
    بازار کار کدوم تو خارج بهتره؟
    آخه میگن اگه رشته ی کارشناسی و ارشد یکی نباشه ،پذیرش نمیدن
    لطفا جواب بدین
    مدیریت هم رو اعصابه

نقل قول نوشته اصلی توسط maryafrang نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی مدیریت بازرگانی هستم
    می خواستم ارشد بخونم
    و برای دکترا برای آمریکا یا اروپا اپلای کنم
    می خواستم بدونم برای ارشد بهتره mba بخونم یا بازرگانی؟
    بازار کار کدوم تو خارج بهتره؟
    آخه میگن اگه رشته ی کارشناسی و ارشد یکی نباشه ،پذیرش نمیدن
    لطفا جواب بدین
    مدیریت هم رو اعصابه
    mba یک مدرک حرفه ای هست نه علمی-تحقیقی و برای کسی که هدفش دکتری هست توصیه نمیشه. من به اون صورت برای دکتری تحقیق نکردم ولی دیدم بعضی جاها که برای دکتری پیش نیاز فوق دارن صریحا گفتن mba قبول نیست. بازار کارش خوبه ولی پروسه و نیازهای پذیرشش با مسترهای دیگه تفاوت داره. در ضمن هزینه بر هست و فاند هم خیلی کم داره.

من نمیدونم فوق مدریت بازرگانی که قصد دارید بخونید در خارج دقیقا بهش چی میگن ولی اگر business administration هست که مسترش همون MBA میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)