صفحه 80 از 145 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687888990130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

Senior Member

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

سلام دوستان
    همونطور که می دونید دانشگاه های آمریکای شمالی برای پذیرش در دکتری مدیریت، از شما تافل و جیمت/ جی آر ای می خوان ولی پروپوزال نمی خوان و به همون SOP و رزومه بسنده می کنند. می خواستم بدون چه دانشگاههایی در اروپا (مثل
    HEC , ESSEC) رو می شناسید که دقیقا به همین شیوه عمل می کنند؟
    در مورد استرالیا و نیوزیلند که فکر نمی کنم دانشگاهایی باشند که کاملا به شیوه دانشگاه های آمریکای شمالی عمل کنند و پروپوزال نخوان.
    ممنون
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member Jj_hh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت دولتی (مدیریت تحول) - علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    سلامت دوست عزیز. برای ادامه تحصیل در آمریکا یا انگلستان اولین آیتم مهم برای شما نمره تافل/آیلتس هست که برای بیزینس معمولا نمره 7 آیلتس یا 100 تافل نمره مناسبی هست که باید داشته باشید. فقط یه نکته رو مد نظرتون باشه که دانشگاههای انگلستان دیگه نمره تافل رو قبول ندارند و باید فقط آیلتس بدین!!! برای آمریکا شما علاوه بر تافل باید نمره جی آرای/جیمت داشته باشید که معمولا نمره بالای 650 جیمت و 315 جی آرای نمره به نسبت خوبی هست. در ضمن چون معدل لیسانستون خیلی پایینه و مقاله هم ندارین باید سعی کنید نمره خیلی خوبی تو جیمت (حدود 700) یا جی آرای (320) کسب کنید... من سطح زبانتون رو نمیدونم اما گرفتن نمرات فوق در جیمت/جی آرای حداقل 6 ماه تمام و قت زمان میخواد و تافل هم حداقل 4-5 ماه باید بخونید ... در ضمن خیلی از دانشگاههای انگلیس نمره جی ارای/جیمت از شما نمیخوان و این میتونه برای شما نکته مثبتی باشه هر چچند تو انگلیس داشتن مقاله خیلی مهم میشه ... دیگه بستگی به خودتون داره چطور میخواین برنامه ریزی کنید . موفق باشید.

با تشکر از راهنماییتون، به نظر شما با توجه به مجموع شرایطم شانسم برای انگلستان بیشتره یا امریکا؟ (البته تمایل خودم به امریکا بیشتره.)

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همونطور که می دونید دانشگاه های آمریکای شمالی برای پذیرش در دکتری مدیریت، از شما تافل و جیمت/ جی آر ای می خوان ولی پروپوزال نمی خوان و به همون SOP و رزومه بسنده می کنند. می خواستم بدون چه دانشگاههایی در اروپا (مثل
    در مورد استرالیا و نیوزیلند که فکر نمی کنم دانشگاهایی باشند که کاملا به شیوه دانشگاه های آمریکای شمالی عمل کنند و پروپوزال نخوان.
    ممنون

سلام.

انگلستان: London Business School

فرانسه: INSEAD, HEC, Essec

اسپانیا: ESADE Business School, IESE Business School, IE Business School

ایتالیا: Bacconi

نروژ: BI

استرالیا: University of Melbourne

تمام بیزینس اسکولهای بالا نمره تافل و جی اری/جیمت از شما میخوان و سیستم پذیرششون دقیقا مثل دانشگاههای آمریکای شمالی هست. در ضمن باید خدمتتون عرض کنم که اینا جزو بهترین بیزینس اسکولهای اروپا هستن (البته منظورم دانشگاه ملبورن نیست) و بعضی هاشون مثل London Business School، INSEAD و حتی HEC در سطح بهترین بیزینس اسکولهای آمریکا (TOP 10) هستند.
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط Jj_hh نمایش پست ها
    با تشکر از راهنماییتون، به نظر شما با توجه به مجموع شرایطم شانسم برای انگلستان بیشتره یا امریکا؟ (البته تمایل خودم به امریکا بیشتره.)
    عرض کردم خدمتتون که انگلیس جیمت و جی آرای نمیخواد اما اگه قصدتون آمریکا هست باید نمره جیمت/جی آرای و همچنین تافلتون مشخص بشه بعد میشه نظر داد. بدون این نمران من هیچ نظری نمیتونم بدم. موفق باشید

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member Jj_hh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت دولتی (مدیریت تحول) - علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    عرض کردم خدمتتون که انگلیس جیمت و جی آرای نمیخواد اما اگه قصدتون آمریکا هست باید نمره جیمت/جی آرای و همچنین تافلتون مشخص بشه بعد میشه نظر داد. بدون این نمران من هیچ نظری نمیتونم بدم. موفق باشید
    خیلی ممنون از راهنماییتون. پس اولین قدم امتحانات آیلتس/تافل و جی آر ای/جی مت هست؟
    یعنی من اول واسه این امتحانات اقدام کنم بعد به فکر دانشگاهم باشم؟

رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط Jj_hh نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون. پس اولین قدم امتحانات آیلتس/تافل و جی آر ای/جی مت هست؟
    یعنی من اول واسه این امتحانات اقدام کنم بعد به فکر دانشگاهم باشم؟
    بلی دقیقا! مخصوصا چون معدل لیسانستون پایین شده باید نمره جی آرای/جیمت خیلی خوبی بگیرید. به نظرم برای پذیرش در آمریکا به زیر 700 فک نکنید. در ضمن تافل هم نمره بالای 90 و ترجیحا 100 توصیه میشه. در ضمن تو لندن بیزینس اسکولهای خیلی تاپی وجود داره مثل London Business School که تو بیزینس در سطح هاروارد و استنفورد و U Penn هست، همچنین امپریال کالج، کینگز کالج و کینگز کالج هم بیزینس اسکولهای خوبی دارن ... تو آمریکا هم باید بگم که دانشگاه North Carolina State U که در شهر رالی هست دکترای بیزینس نداره و باید به فکر جاهای دیگه آمریکا باشید ... علاوه بر همه اینا حتما مقاله رو هم مد نظرتون باشه که تو رزومه تون باشه .. موفق باشید ..

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون
    تو اروپا زیاد هستن اینطور دانشگاه هایی که مد نظر شما هستند که به سبک آمریکایی کار می کنند، تو فرانسه، هلند، اسپانیا، آلمان، انگلیس کمتر (اما هست)، ایتالیا و به میزان کمتری در سایر کشورها مثل سوئد یا اتریش و سوییس ...
    در استرالیا هم تا جایی که حضور ذهن دارم، پیدا می شد.
    یه سرچی بزنید تو دانشکده های مدیریتشون یا business school هاشون، گیرتون میان!
    inactive account

با عرض سلام و خسته نباشید
    بنده شرایطم مثل دوسته عزیزی که در بالا سوال مطرح کردن هست .من کارشناسی صنایع دارم با معدل 13.5 و ارشد مدیریت تحول با معدل 16.5 هر دو از دانشگاه دولتی.در مورد نمرات جی مت و تافل مطلع شدم فقط برای بحث فاند با شرایط معدلی که دارم به طور معقول رو چند تا مقاله معتبر باید برنامه ریزی کنم ضمنا در بحث موندن و اقامت گرفتن با توجه به زمان و اینکه من 28 سالمه و شدیدا به بحث فاند نیازمندم اگه مقدور هست راهنمایی کنید بیشتر رو چه کشورهایی میشه حساب کرد.زبان الان می تونم رو تافل 85 حساب کنم اما مشخصا باید بیشتر کار کنم.
    چند تا مقاله باید اماده کنم
    و ضمنا شرایط کار کردن و سپس اقامت گرفتن رو هم لطفا مد نظر قرار بدید.
    اولویت خودم ایالات متحده و در نهایت جایی که بشه به عنوان مقصد نهایی برای تشکیل زندگی روش حساب کرد.

سلام وقت بخیر خوب هستید؟ میشه شرایط من رو بررسی کنید و بگید چقدر شانس دارم فاند بگیرم؟ ممنون میشم.
    1_ کارشناسی مهندسی صنایع دانشگاه غیرانتفاعی سجاد مشهد معدل 16.27
    2_ کارشناسی ارشد مهندسی صنایع گرایش مهندسی مالی دانشگاه غیرانتفاعی علم و فرهنگ تهران معدل 17.51 - نمره پایان نامه 19
    3_ آیلتس 7.5 - رایتینگ 7 - اسپیکینگ 6.5 - لیسنینگ 7.5 - ریدینگ 8.5
    4_ جی آر ای 308 - کوانت 161 - وربال147 - رایتینگ 3.5
    5_ مقاله پایان نامه کارشناسی رو تو کنفرانس بین المللی خارج از کشور ارائه دادم - مقاله پایان نامه کارشناسی ارشد رو هم سابمیت کردم توی ژورنال با ایمپکت فکتور 1
    6_ 5 ترم در مقطع کارشناسی حل تمرین درسهای آمار و احتمال بودم - یک ترم مقطع ارشد حل تمرین درس مرتبط با پایان نامه خودم بودم - 2 ترم هم سابقه تدریس در دو دانشگاه غیرانتفاعی مرتبط با رشته خودم رو دارم. 1 سال هم سابقه کار غیرمرتبط با رشته ارشد رو دارم.
    7_ دانشگاه های مد نظرم اینها هستند:
    University of Michigan (با یک استاد صحبت کردم گفت رزومه ات خیلی خوبه واسه دانشگاههای تاپ وانز هم اپلای کن...مطمئن نیستم چقدر میشه رو حرفش حساب کرد)
    University of Colorado Boulder (با یک استاد صحبت کردم گفت اپلای کن و اسم من رو به عنوان کسی که میخوای باهاش کار کنی بنویس)
    George Washington University
    University of Massachusetts Boston
    Drexel University (با استاد صحبت کردم و گفت اپلای کن و اسم من رو به عنوان کسی که میخوای باهاش کار کنی بنویس)
    8_ من چون گرایش ارشدم مالی بوده باید واسه دکتری مالی بخونم. اما میخوام مالی شرکتی (Corporate Finance) کار کنم (موضوع پایان نامه ارشد) و در زمینه سرمایه گذاری در شرکت های نوپا و نوین که معیارهای توسعه پایدار رو رعایت میکنن میخوام کار کنم. تو این دانشگاههایی که عنوان کردم هم ریسرچ سنتر مرتبط با موضوع من رو دارند و هم اساتیدی که Finance کار کردند در این زمینه تحقیقات انجام دادند.

رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط ie_s_h نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر خوب هستید؟ میشه شرایط من رو بررسی کنید و بگید چقدر شانس دارم فاند بگیرم؟ ممنون میشم.
    1_ کارشناسی مهندسی صنایع دانشگاه غیرانتفاعی سجاد مشهد معدل 16.27
    2_ کارشناسی ارشد مهندسی صنایع گرایش مهندسی مالی دانشگاه غیرانتفاعی علم و فرهنگ تهران معدل 17.51 - نمره پایان نامه 19
    3_ آیلتس 7.5 - رایتینگ 7 - اسپیکینگ 6.5 - لیسنینگ 7.5 - ریدینگ 8.5
    4_ جی آر ای 308 - کوانت 161 - وربال147 - رایتینگ 3.5
    5_ مقاله پایان نامه کارشناسی رو تو کنفرانس بین المللی خارج از کشور ارائه دادم - مقاله پایان نامه کارشناسی ارشد رو هم سابمیت کردم توی ژورنال با ایمپکت فکتور 1
    6_ 5 ترم در مقطع کارشناسی حل تمرین درسهای آمار و احتمال بودم - یک ترم مقطع ارشد حل تمرین درس مرتبط با پایان نامه خودم بودم - 2 ترم هم سابقه تدریس در دو دانشگاه غیرانتفاعی مرتبط با رشته خودم رو دارم. 1 سال هم سابقه کار غیرمرتبط با رشته ارشد رو دارم.
    7_ دانشگاه های مد نظرم اینها هستند:
    University of Michigan (با یک استاد صحبت کردم گفت رزومه ات خیلی خوبه واسه دانشگاههای تاپ وانز هم اپلای کن...مطمئن نیستم چقدر میشه رو حرفش حساب کرد)
    University of Colorado Boulder (با یک استاد صحبت کردم گفت اپلای کن و اسم من رو به عنوان کسی که میخوای باهاش کار کنی بنویس)
    George Washington University
    University of Massachusetts Boston
    Drexel University (با استاد صحبت کردم و گفت اپلای کن و اسم من رو به عنوان کسی که میخوای باهاش کار کنی بنویس)
    8_ من چون گرایش ارشدم مالی بوده باید واسه دکتری مالی بخونم. اما میخوام مالی شرکتی (Corporate Finance) کار کنم (موضوع پایان نامه ارشد) و در زمینه سرمایه گذاری در شرکت های نوپا و نوین که معیارهای توسعه پایدار رو رعایت میکنن میخوام کار کنم. تو این دانشگاههایی که عنوان کردم هم ریسرچ سنتر مرتبط با موضوع من رو دارند و هم اساتیدی که Finance کار کردند در این زمینه تحقیقات انجام دادند.
    دوست عزیز معدلهات خوبه و همچنین نمره زبان خوبی داری اما نمره جی آرایت و مخصوصا کوانتت یه خورده پایینه ... در ضمن رزومه پژوهشی خیلی قوی نداری و قابل اتکایی نداری ... کاش نمره جی ار ایت بالای 315 بود یا حداقل کوانتت بالای 165 چون تو فایننس واقعا رقابت وحشتناکه و خیلی اپلیکنتهای قوی اپلای میکنن ... در ضمن برخلاف رشته های مهندسی که دست استاد برای دادن فاند و پذیرش و چانه زنی خیلی بازه تو بیزینس اسکول استاد به تنهایی هیچ کاری نمیتونه بکنه و همه چی تو کمیته مشخص میشه و خیلی رو حرف استادا حساب باز نکنید! به صورت کلی به نظرم با توجه به رزومه تون شانس چندانی برای دو گزینه اول ندارین مخصوصا برای دانشگاه میشیگات که تو فایننس جزو تاپ 10 هست ... به نظرم برای دوتای آخر شانستون بهتره و اپلای بکنید ببینید چی میشه ولی به دوتا کفایت نکنید و سعی کنید حداقل برای 10 جا اپلای کنید و توصیه من اینه که این ده تا رو تو رنج 50 تا 100 رنکینگ USNEWS انتخاب کنید .... هرچند تو اپلای همه چی خیلی شانسی هست و هر اتفاقی میتونه بیفته اما شما معقولانه اپلای کنید... امیدوارم توضیحاتم به دردتون بخوره و موفق باشید ....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)