صفحه 81 از 145 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Smforoozmand نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید
    بنده شرایطم مثل دوسته عزیزی که در بالا سوال مطرح کردن هست .من کارشناسی صنایع دارم با معدل 13.5 و ارشد مدیریت تحول با معدل 16.5 هر دو از دانشگاه دولتی.در مورد نمرات جی مت و تافل مطلع شدم فقط برای بحث فاند با شرایط معدلی که دارم به طور معقول رو چند تا مقاله معتبر باید برنامه ریزی کنم ضمنا در بحث موندن و اقامت گرفتن با توجه به زمان و اینکه من 28 سالمه و شدیدا به بحث فاند نیازمندم اگه مقدور هست راهنمایی کنید بیشتر رو چه کشورهایی میشه حساب کرد.زبان الان می تونم رو تافل 85 حساب کنم اما مشخصا باید بیشتر کار کنم.
    چند تا مقاله باید اماده کنم
    و ضمنا شرایط کار کردن و سپس اقامت گرفتن رو هم لطفا مد نظر قرار بدید.
    اولویت خودم ایالات متحده و در نهایت جایی که بشه به عنوان مقصد نهایی برای تشکیل زندگی روش حساب کرد.
    دوست عزیز سوالاتتوت خیلی بازه و هر کدوم مال یه تاپیک خاصی هست .. برای اپلای هم همه جا میتونید مدارک رو بفرستید اما همه چی بستگی به رزومه تون مخصوصا نمرات تافل و جی آرای/جیمت شما داره که هنوز هیچ نمره ای ندارین و هیچ نظری فعلا نمیشه داد ... در صورتی که میخواین برای بیزینس تو آمریکا اپلای کنیدباید سعی کنید نمره تافل بالای 90 و ترجیحا 100 و جی آرای بالای 310 یا جیمت بالای 650 داشته باشید ..
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

سلام من فوق لیسانس تربیت بدنی گرایش مدیریت ورزشی هستم از دانشگاه ازاد با معدل 17.کدوم کشورها رشته منو پذیرش میکنه ؟البته رایگان .چه رزومه ای باید داشته باشم تا موفق بشم؟در ضمن موضوع پایان نامه من اولین بار در ایران کار شده.کشور مد نظرم دانمارکه.چون رشته من جزو لیست کارش هست

Junior Member

سلام دوستان لطفا راهنماییم کنید
    کارشناسی و ارشد مهندسی دارم اما میخوام به سمت تغییر مدیریت مالی رشته بدم ایا برای مستر میتونم فاند بگیرم؟ کدوم دانشگاهها؟
    ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط qasemiqasemi نمایش پست ها
    سلام من فوق لیسانس تربیت بدنی گرایش مدیریت ورزشی هستم از دانشگاه ازاد با معدل 17.کدوم کشورها رشته منو پذیرش میکنه ؟البته رایگان .چه رزومه ای باید داشته باشم تا موفق بشم؟در ضمن موضوع پایان نامه من اولین بار در ایران کار شده.کشور مد نظرم دانمارکه.چون رشته من جزو لیست کارش هست
    رایگان معنی ندارد مگر بروید در کشوری مثل آلمان به زبان المانی درس بخونید. اون هم شهریه خیلی خیلی کمی در حد همون رایگان می دهید. برای باقی موارد و به زیان انگلیسی درس خوندن باید بورس بگیرید. که به رزومه شما بستگی دارد. رشته شما ربطی به مدیریت ندارد، در هیج جای دنیا تا جایی که من حداقل سایت 100 تا business school رو دیدم، این رشته در دانشکده مدیریت نیست. در استرالیا رشته اش در دانشکده Health هست، باقی دنیا رو نمی دونم. شرایط پذیرشش هم هیچ ربطی به باقی رشته های مدیریت ندارد که مثلا GMAT لازم باشد.
    من یکی از استادهای این رشته رو در دانشگاه خودمون دیدم، قهرمان هاکی بود.باید از بچه های همین رشته بپرسید، در بخش مدیریت کسی نمی تونه کمکتون کنه.

ApplyAbroad Hero

Post پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط qasemiqasemi نمایش پست ها
    ضمن احترام به نظر دیگر دوستان، چون راهنمایی که برای شما نوشته شده دارای اطلاعات نادرستی هست که می تونه شما و دیگران را گمراه کنه، باید عرض کنم: در آلمان شما می تونید به زبان انگلیسی تحصیل کنید و تحصیل رایگان (در حد 100-200 یورو در ترم) داشته باشید. به خصوص در دوره phd و تا حد کمتری در دوره ارشد. آلمان اینقدر وضعشون خوبه از نظر اقتصادی که تحصیل را رایگان اعلام کردند، مگر در بعضی رشته و دانشگاه ها. گرفتن یا نگرفتن Fund ربطی به پرداخت این شهریه minimum نداره و بحثش جداست.
    رشته شما sports management هست، که بر خلاف اون چیزی که گفتند، می تونید در department مدیریت بعضی دانشگاه ها، از جمله در آمریکا، هم پیداش کنید: یک نمونه اش که گرایش sport management در دانشکده مدیریت Isenberg مربوط به دانشگاه U Massachusetts at Amherst هست.
    در استرالیا هم احتمالا می تونید رشته sports events management را در حد ارشد بیابید. البته این فرق داره با رشته شما و دقیقا رشته مد نظر شما شاید نباشه.
    در مورد کشور مورد نظرتون، دانمارک، خودتون سایت دانشگاه هاش را بررسی کنید و به قسمت کشور دانمارک سایت مراجعه کنید.
    موفق باشید
    ویرایش توسط sysco : January 7th, 2015 در ساعت 10:00 PM
    inactive account

Junior Member

کارشناسی صنایع 15.7 امیرکبیر
    ارشد مهندسی مالی امیرکبیر 18.3
    تافل 95
    جی ار ای: VR: 149 QR:170 va AW: 3
    کنفرانس بین المللی داخلی مقاله ارائه دادم.
    برای PhD فاینانس کجاها ممکنه شانس داشته باشم؟
    جایی که تافل زیر صد بخان تقریبا پیدا نکردم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط behnushh نمایش پست ها
    تافل 95
    قصدتون کجاست؟ آمریکا، کانادا، اروپا یا ...؟
    دانشگاه های آمریکا را خوب گشتین؟
    در آمریکا فکر می کنم می تونید دانشگاه هایی با مینیمم کمتر از 100 پیدا کنید. ضمن اینکه آمریکا در مورد مینیمم ها انعطافپذیرتر از کانادا هستند.
    چون تا به حال اکثریت بچه های ایرانی مدیریت با gmat پذیرش گرفتند (به خصوص از آمریکا و کانادا)، من نمیتونم نظر دقیقی در مورد نمره GRE شما به طور خاص داشته باشم. گر چه فکر می کنم، نمره خوبی باشه.
    رزومتون کلا خوب به نظر میرسه. شاید بهتر باشه، وقت بگذارید و یک نمره بهتر تافل هم بگیرید.
    فکر میکنم دانشگاه های با رتبه زیر 50(در مقیاس جهانی) شانس خیلی کم، 50-100 شانس کم، از 100 تا 150 متوسط و از اون به بالا هم خب شانستون بیشتر میشه.
    inactive account

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    قصدتون کجاست؟ آمریکا، کانادا، اروپا یا ...؟
    دانشگاه های آمریکا را خوب گشتین؟
    در آمریکا فکر می کنم می تونید دانشگاه هایی با مینیمم کمتر از 100 پیدا کنید. ضمن اینکه آمریکا در مورد مینیمم ها انعطافپذیرتر از کانادا هستند.
    چون تا به حال اکثریت بچه های ایرانی مدیریت با gmat پذیرش گرفتند (به خصوص از آمریکا و کانادا)، من نمیتونم نظر دقیقی در مورد نمره GRE شما به طور خاص داشته باشم. گر چه فکر می کنم، نمره خوبی باشه.
    رزومتون کلا خوب به نظر میرسه. شاید بهتر باشه، وقت بگذارید و یک نمره بهتر تافل هم بگیرید.
    فکر میکنم دانشگاه های با رتبه زیر 50(در مقیاس جهانی) شانس خیلی کم، 50-100 شانس کم، از 100 تا 150 متوسط و از اون به بالا هم خب شانستون بیشتر میشه.
    اره، مشکل تافل منه وگرنه اسکیل جی ار ای من چیزی حدود 680 جی مت میشه. خیلی بد نیست. همون متوسط ولی تافل من کارو خراب میکنه.
    امسال یه سری جاها اقدام کردم، خیلی رنکشون بالاست تو امریکا. تقریبا ناامیدکننده است. نمیدونم ارزشش داره یا نه. یه سری میگن میشه دانشگاه ترنسفر کنی و این حرفا. نمیدونم چقدر این امکان وجود داره.
    بنظرم اروپا از امریکا و کانادا انعطاف بیشتری روی نمره زبان نشون میدن. دنبال یه سری دانشگاه تو اروپام که ریسرچ پروپوزال نخاد.

Junior Member

اره، مشکل تافل منه وگرنه اسکیل جی ار ای من چیزی حدود 680 جی مت میشه. خیلی بد نیست. همون متوسط ولی تافل من کارو خراب میکنه.
    امسال یه سری جاها اقدام کردم، خیلی رنکشون بالاست تو امریکا. تقریبا ناامیدکننده است. نمیدونم ارزشش داره یا نه. یه سری میگن میشه دانشگاه ترنسفر کنی و این حرفا. نمیدونم چقدر این امکان وجود داره.
    بنظرم اروپا از امریکا و کانادا انعطاف بیشتری روی نمره زبان نشون میدن. دنبال یه سری دانشگاه تو اروپام که ریسرچ پروپوزال نخاد.
    بجز ESSEC , HEC Lausanne

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

تافل 95
    دوست عزیز رزومه تون خیلی خوبه، همینطور نمره تافل و جی آرای شما هم کاملا رقابتی هست ... نمره جی آرای مشکلی نداره و بیشتر از 10 تا از دوستای من تو دو سه سال اخیر با جی آری های کمتر از شما بیزینش اسکولهای خوب آمریکا پذیرش گرفتن پس نگران اینکه جیمت ندادین اصلا نباشید. فقط بحث اینه که دارین فایننس اپلای میکنید و باید خیلی حواستون باشه چون فایننس رقابت واقعا وحشتناکه! اگه برای مثلا operations management اپلای میکردین من میگفتم بدون شک با این رزومه شانس top 20 رو داشتید هر چند الان هم میگم با توجه به اینکه لیسانس و ارشد صنایع خوندین چندتا PhD تو operations management اپلای کنید و چند تا هم فایننس! این بهترین استراتژی هست! من یکی از دوستام 2012 با جی آرای مجموع 317 (148 وربال و 169 کوانت) و معدلهای کمتر از شما دکترای operations management در University of Michigan!!! پذیرش گرفت پس شما هم با این رزومه تون برای operations management شانس خیلی خوبی دارین کاش یکی دوتا مقاله چاپ شده تو نشریات بین المللی داشتین عالی میشد... در ضمن 80% بیزینس اسکولهای آمریکا نمره مینیمم تافل 80 میخوان نه 100 و 95 شما نمره خوبی هست ... تنها توصیه من اینه که یه پک خوب برای دانشگاههایی که میخواین اپلای کنین انتخاب کنید چون به نظرم انشاالله امسال حتما پذیرش میگیرین... باز کمکی خواستین در خدمتم .. موفق باشید ...
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)