صفحه 85 از 145 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

Junior Member Shafaghiha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD - Public Adminstration

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samira sasa نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی نمیدونم جای درستی هست سوالمو مطرح کنم یا نه من لیسانس جامعه شناسی با معدل 13.27 از دانشگاه دولتی اصفهان هستم و در حال حاضر دانشجوی ارشد مدیریت بازرگانی دانشگاه آزاد نجف آباد .تا الان که هنوز درسم تموم نشده معدلم بالای 18 هست و سه تا مقاله علمی ترویجی فارسی دارم با توجه به اینکه لیسانس من کامللللا نامرتبطه و معدل لیسانسم هم پاییینه شانسی برای پذیرش دکترای مدیریت ترجیحا با فاند دارم یا نه ؟ من زبان انگلسیم خوبه به صورت پراکنده ترجمه می کنم ولی هنوز مدرک آیلتس نگرفتم . برنامه ام این بود که اگر کسی با شرایط من شانسی برای فاند و پذیرش داره برم دنبال مدرک زبان با نمره بالا و همینطور نوشتن مقاله IsI. پیشاپیش از پاسختون ممنونم
    رشته جامعه شناسی شما اتفاقن بسیار موثر هست در پذیرش برای پی اچ دی مطالعات سازمان Organizational Studies ولی البته معدلتون شاید کمی مساله باشه. باید حتمن روی جی آر ایی و جی مت کار کنید و زبان رو هم حتمن امتحان بدید و نمره بالا بگیرید. برای امریکای شمالی میتونم بهتون بگم که مقاله خیلی مهم نیست اما جی مت یا جی آر ایی رو باید خیلی بالا بگیرید. اروپا رو نمیدونم. احتمال گرفتن فاندتون با نمره این دو تا و زبانتون مشخص میشه. اگر برای مطالعات سازمان یا رفتار سازمانی و ... اقدام کنید. نمره زبان خیلی مهمه و به 7.5 فکر کنید حتمن.

Junior Member

سلام

آیا فقط با معدل و نمره GMAT و IELTS بالا میشه در استرالیا یا اروپا برای دکتری پذیرش با فاند گرفت ؟

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط I_iran نمایش پست ها
    سلام

آیا فقط با معدل و نمره GMAT و IELTS بالا میشه در استرالیا یا اروپا برای دکتری پذیرش با فاند گرفت ؟
    سلام دوست عزیز،
    خیر. در استرالیا و اکثر کشورهای اروپایی شما اولاً نیاز به پروپوزال دارید. ضمن اینکه بخصوص در استرالیا مقاله، اون هم در مجلات معتبر، ضروریه. GMAT و GRE برای آمریکای شمالی لازمند و در اروپا و بخصوص استرالیا درجه اهمیت کمتری دارند.
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

سلام من ارشد بازرگانی بین الملل هستم. و برای دکترا میخوام که در رشته های بیزینس پذیرش بگیرم .

مد نظرم بیشتر سوییس و هلند هست. معدلم 18.5 است و پایانامم تقریبا قویه و یه مقاله فقط خواهم داشت . نمره زبان فعلا ندارم ولی به احتمال زیاد 7 آیلتس رو بیارم. شانسم برا پذیرش در مقطع دکترا با فاند ترجیحا چقدره؟
    کسی هست که تو این دو کشور پذیرش گرفته؟ کدوم دانشگاه بهتره؟

خیلی ممنون.

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa123321 نمایش پست ها
    سلام من ارشد بازرگانی بین الملل هستم. و برای دکترا میخوام که در رشته های بیزینس پذیرش بگیرم .
    مد نظرم بیشتر سوییس و هلند هست. معدلم 18.5 است و پایانامم تقریبا قویه و یه مقاله فقط خواهم داشت . نمره زبان فعلا ندارم ولی به احتمال زیاد 7 آیلتس رو بیارم. شانسم برا پذیرش در مقطع دکترا با فاند ترجیحا چقدره؟
    کسی هست که تو این دو کشور پذیرش گرفته؟ کدوم دانشگاه بهتره؟
    خیلی ممنون.
    سلام دوست عزیز،
    دانشگاه های تاپ این دو کشور در بیزنس، جزو برترین ها در اروپا و حتی بعضاً دنیا هستن و حقوق بسیار بالایی هم به دانشجوهای دکترا می دن، در واقع دانشجوی دکترا در اینجاها کارمند دانشگاه محسوب میشه و حقوق می گیره (نه فاند) و در واقع شما دارید برای یک پوزیشن کاری اپلای می کنید. بنابراین شرایط بسیار سختی هم برای پذیرش دارن. بطوری که پروپوزال دکترای بسیار قوی ای باید بهشون ارائه بدید که با حوزه تحقیقاتی شون هم کاملاً فیت باشه و بعد ازون هم مواردی مثل سابقه تحقیقاتی و مقالات قوی، ریکام های بسیار معتبر، و نمرات تعیین کننده هستند. مثلاً دانشگاه اراسموس روتردام، آیلتس 7.5 و جیمت 700 جزو مینیمم هاش هست، دقت کنید تازه مینیمم. و برای بعضی دانشگاههاشون، بسته به شهرش دونستن زبون آلمانی، ایتالیایی، فرانسوی یا داچ هم تأثیرگذار هست.

بنده برای دکترای مارکتینگ در 7-8 دانشگاه این دوکشور شامل سنت گالن, لوگانو, ETH زوریخ, نوشاتل, ژنو و لوزان از سوییس، و خرونینخن، آمستردام و آیندهوون از هلند اپلای کرده بودم که فقط از آیندهوون دعوت به مصاحبه شدم. اون هم در نهایت انتخاب نشدم و یکی از دلایلی که استاده برای ریجکتم عنوان کرد "عدم تجربه بین المللی" بود؛ و دیگه نمی تونستم براش توضیح بدم که ما تا پایان خدمت نگرفته باشیم اجازه تجربه بین المللی نداریم! برای یک سری شون هم قطعاً نمره GRE بالاتری نیاز داشتم. بخشی از رزومه قدیمی بنده که مربوط به 1.5 سال پیش هست در این پست می تونید ببینید. بنده کسی رو نمی شناسم که از ایران تونسته باشه از این دو کشور پذیرش دکترای با حقوق گرفته باشه، تنها یکی از دوستانم هست که شریف بود و مسترش رو واترلو خوند و الان در هلند داره مستر فایننس می خونه.

بنابراین بهتون پیشنهاد می کنم پروپوزالی بسیار قوی با مدل مفهومی کاملاً به روز و روش تحقیق پیشرفته تهیه کنید و آیلتس حداقل 7 و GRE حداقل 315-320 یا جیمت حداقل 670-700 بگیرید و حداقل یک مقاله در ژورنال های صاحب نام بیزنس چاپ کنید تا شانس تون برای دکترای این دو کشور به حد قابل قبولی برسه. دانشگاه های خوبش برای بیزنس هم همونایی هست که گفتم به اضافه EPFL و IMD در سوییس، که البته IMD دکترا نداره گمونم، و Delf و Twente و یکی دوتای دیگه در هلند.
    موفق باشید
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

Junior Member

سلام و خسته نباشید
    من کارشناسی و کارشناسی ارشدم بازرگانیه، و به شدت به گرایش مارکتینگ علاقه مندم. چندین مقاله بین المللی (isi-scopus-isc) در این زمینه دارم. به زبان انگلیسی هم علاقه و تسلط خوبی دارم. با شرایطی که برای دانشگاه های داخل به وجود آورده اند (کاهش ظرفیت ها، برخورد سفارشی در مصاحبه و ...) دیگه نمیخام واسه داخل اقدام کنم. خواهشی دارم اینه که منو راهنمایی کنید که برای گرایش مارکتینگ کدوم کشور برای ما ایرانی ها شرایط پذیرش شدن مناسبه و منو از صفر راهنمایی کنید (به قول یکی از دوستام تازه از روستا اومدیم :-) ).
    ممنون از شما

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط MoHoPo نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    من کارشناسی و کارشناسی ارشدم بازرگانیه، و به شدت به گرایش مارکتینگ علاقه مندم. چندین مقاله بین المللی (isi-scopus-isc) در این زمینه دارم. به زبان انگلیسی هم علاقه و تسلط خوبی دارم. با شرایطی که برای دانشگاه های داخل به وجود آورده اند (کاهش ظرفیت ها، برخورد سفارشی در مصاحبه و ...) دیگه نمیخام واسه داخل اقدام کنم. خواهشی دارم اینه که منو راهنمایی کنید که برای گرایش مارکتینگ کدوم کشور برای ما ایرانی ها شرایط پذیرش شدن مناسبه و منو از صفر راهنمایی کنید (به قول یکی از دوستام تازه از روستا اومدیم :-) ).
    ممنون از شما
    به ویکی سایت مراجعه کنید. (دکمه در سمت راست بالای صفحه اصلی فروم)
    inactive account

سلام دوستان
    در خصوص دانشگاه مک گیل کانادا کسی اطلاعاتی داره؟ برای دکتری مدیریت وضعیت فاند دادنش چطوره؟ با رزومه سختی پذیرش میدن ؟
    سپاسگزار میشم در خصوص این دانشگاه اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه.
    اگر یه مقایسه ای با مک مستر بشه کدومش ارجح ترن؟ و اینکه در کنار اون کدومش گرفتن فاند راحت تره؟
    سپاسگزارم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Th_maghsoodi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در خصوص دانشگاه مک گیل کانادا کسی اطلاعاتی داره؟ برای دکتری مدیریت وضعیت فاند دادنش چطوره؟ با رزومه سختی پذیرش میدن ؟
    سپاسگزار میشم در خصوص این دانشگاه اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه.
    اگر یه مقایسه ای با مک مستر بشه کدومش ارجح ترن؟ و اینکه در کنار اون کدومش گرفتن فاند راحت تره؟
    سپاسگزارم
    دانشگاه خیلی خوبیه. فکر می کنم به طور اتوماتیک پذیرش دکتراش با فاند همراهه، منظورم فاند کافی و مکفی. قاعدتا باید پذیرشش سخت باشه، چون دانشگاه خوبیه. ایرانی زیاد هست توی بچه های دکترای مدیریتش، لذا از روی رزومه اونها می تونید بررسی کنید سخت بودن پذیرشش را. یا از اونها ممکنه بتونید بیشتر اطلاعات بگیرید.
    مک گیل جزو رده 1 های کاناداست در حالیکه مک مستر جزو رده 2 ها.
    قاعدتا هر چی دانشگاه رنکش بهتر میشه منابع بهتری برای فاند داره.
    inactive account

خیلی سپاسگزارم از پاسخ تون
    چطوری می تونم با ایرانی ها که تو مک گیل هستن تو فیلد مدیریت ارتباط داشته باشم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)