صفحه 95 از 145 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    من یه سوال دارم
    شما نزدیک به 30 مقاله دارین ، که 3 تاش ISI هست ، یه کتاب به انگلیسی هم نوشتین ، داور کنفرانس های بین المللی هم هستین ، اونوقت چرا نمره آیلتس شما 6.5 شده؟
    فکر نمیکنین همینو به یه استاد خارجی بگین خیلی باور نکنه؟ یه جای رزومه شما اغراق داره و خیلی چفت و جور نیست.

شما نمره جیمت ندارین ، اگه بالای 700 باشه شانس پذیرش دکتری دارین.
    دکتری چین بخونین و بعد برین آمریکا مثلا چیکار کنین؟ درس بدین؟ کار حرفه ای؟ بستگی داره چطوری کانکشن بزنین ، ممکنه بشه.
    شدنش میشه فوق دکتری از اون 4 تا پذیرش بگیرین چرا نشه ؟
    با سلام و تشکر از راهنمایی شما
    هیچ جای رزومه من اغراق نداره
    زبانم اونقدرا خوب نیست وگرنه مقاله ها رو که مترجم حرفه ای ترجمه کرده و کنفرانس بین المللی در ایران تشکیل و برگزار شده. ولی در تلاشم که زبانم رو خوب کنم.
    هدف من زندگی در یکی از چهار کشوریه که عرض کردم. حالا چون لیسانس و فوق لیسانسم مرتبت نیست و معدل لیسانسم پایینه نمیتونم مستقیم برم مجبورم بعد از دکترا برم.از طرفی اوضاع مالی من زیاد خوب نیست واسه همین امکان کار برام خیلی مهمه(البته دکترا رو میتوم بورس بگیرم) و بعد نمیخوام برگردم ایرانو چون اطلاعی ندارم وضعیت کار میخوام بدونم میشه یه کاری پیداکرد که حداقل ویزا یا اقامت بشه باهاش گرفت؟؟؟
    با تشکر

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafaghad نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از راهنمایی شما
    هیچ جای رزومه من اغراق نداره
    زبانم اونقدرا خوب نیست وگرنه مقاله ها رو که مترجم حرفه ای ترجمه کرده و کنفرانس بین المللی در ایران تشکیل و برگزار شده. ولی در تلاشم که زبانم رو خوب کنم.
    هدف من زندگی در یکی از چهار کشوریه که عرض کردم. حالا چون لیسانس و فوق لیسانسم مرتبت نیست و معدل لیسانسم پایینه نمیتونم مستقیم برم مجبورم بعد از دکترا برم.از طرفی اوضاع مالی من زیاد خوب نیست واسه همین امکان کار برام خیلی مهمه(البته دکترا رو میتوم بورس بگیرم) و بعد نمیخوام برگردم ایرانو چون اطلاعی ندارم وضعیت کار میخوام بدونم میشه یه کاری پیداکرد که حداقل ویزا یا اقامت بشه باهاش گرفت؟؟؟
    با تشکر
    سوال شما رو کاملا متوجه شدم.
    یک قسمت سوال رو هیچ کسی نمیتونه جواب خوبی بهش بده چون 4 تا کشور رو آوردین که با هم مقایسه کنیم و این کار ساده ای نیست چون فردی که میخواد نظر بده باید توشون بوده باشه و از فرهنگ و سیستمشون شناخت داشته باشه وگرنه جوابش میشه: من میدونم که ، من شنیدم که ، خاله ام گفته که !!!!
    مثلا ما تو خاورمیانه بودیم ، لطفا جواب این سوال رو بدین:
    من میخوام کار پیدا کنم ، ایران بهتره یا عمان یا بحرین یا کویت یا قطر؟ چه جوابی میشه به این داد؟ (تنها چیزی که واضحه اینه که قطر وضع اقتصادیش خوبه همین ! مشابه آمریکا تو سوال شما)

در خصوص کانادا بگم که شرایط اقتصادی حال حاضر کانادا جالب نیست ، کشور وارد رکود اقتصادی شده ، کار رو به یه خارجی که از خارج اپلای میکنه معمولا نمیدن و باید تو مارکت باشین لذا کار حرفه ای عملا نشدنی هست. کار Post Doc ممکنه بهتون بدن ولی باز بستگی داره تو چین کی راهنما شما هست و آیا کانکشن خوب داره یا نه ، بدون کانکشن عمرا.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

[QUOTE=KavehKaveh;2113554]سوال شما رو کاملا متوجه شدم.
    یک قسمت سوال رو هیچ کسی نمیتونه جواب خوبی بهش بده چون 4 تا کشور رو آوردین که با هم مقایسه کنیم و این کار ساده ای نیست چون فردی که میخواد نظر بده باید توشون بوده باشه و از فرهنگ و سیستمشون شناخت داشته باشه وگرنه جوابش میشه: من میدونم که ، من شنیدم که ، خاله ام گفته که !!!!
    من میخوام کار پیدا کنم ، ایران بهتره یا عمان یا بحرین یا کویت یا قطر؟ چه جوابی میشه به این داد؟ (تنها چیزی که واضحه اینه که قطر وضع اقتصادیش خوبه همین ! مشابه آمریکا تو سوال شما)

در خصوص کانادا بگم که شرایط اقتصادی حال حاضر کانادا جالب نیست ، کشور وارد رکود اقتصادی شده ، کار رو به یه خارجی که از خارج اپلای میکنه معمولا نمیدن و باید تو مارکت باشین لذا کار حرفه ای عملا نشدنی هست. کار Post Doc ممکنه بهتون بدن ولی باز بستگی داره تو چین کی راهنما شما هست و آیا کانکشن خوب داره یا نه ، بدون کانکشن عمرا.[/Q
    خیلی خیلی بابت راهنماییتون ممنون
    ولی همونطور که عرض کردم هدف من زندگی در خارج کشور و رفتن با بهانه ی ویزای تحصیلی هستش
    میخوام بدونم پیشنهاد شما کدوم کشورها هستند که بشه توش زندگی رو ایجاد کرد(البته میدونم به کلی متغیر بستگی داره ولی میخوام پیشنهادات دوستان رو بدونم)

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

[QUOTE=mostafaghad;2113598]
    سوال شما رو کاملا متوجه شدم.

در خصوص کانادا بگم که شرایط اقتصادی حال حاضر کانادا جالب نیست ، کشور وارد رکود اقتصادی شده ، کار رو به یه خارجی که از خارج اپلای میکنه معمولا نمیدن و باید تو مارکت باشین لذا کار حرفه ای عملا نشدنی هست. کار Post Doc ممکنه بهتون بدن ولی باز بستگی داره تو چین کی راهنما شما هست و آیا کانکشن خوب داره یا نه ، بدون کانکشن عمرا.[/Q
    خیلی خیلی بابت راهنماییتون ممنون
    ولی همونطور که عرض کردم هدف من زندگی در خارج کشور و رفتن با بهانه ی ویزای تحصیلی هستش
    میخوام بدونم پیشنهاد شما کدوم کشورها هستند که بشه توش زندگی رو ایجاد کرد(البته میدونم به کلی متغیر بستگی داره ولی میخوام پیشنهادات دوستان رو بدونم)
    مجددا عرض میکنم ، من چون تو همه اون کشورها نبودم نمیتونم نظر درستی بدم.
    چیزی که واضحه اینه که کانادا، استرایا و نیوزیلند چون مهاجر پذیر تر هستن سیستم مهاجرتیشون راحت تر و بهتر از آمریکاس لذا سریعتر میشه مقیم شد.
    کانادا خیلی اقتصادش به نفت گره خورده که با این وضع نفت چندان شرایط اقتصادیش به خوبی چند سال پیشش نیست و رکود اقتصادی داره.
    کار تو کانادا کم هست و رقابت سر یه موقعیت کاری زیاد هست لذا هرچی مدرک تحصیلی شما بره بالاتر موقعیت کاری براتون کم و کمتر میشه چون هی متخصص و متخصص تر میشین و احتمال اینکه تو اون حوزه کار پیدا کنین سختر هست.
    لذا کانادا خوبه اگه توش یه مدرک فوق بگیرین و وارد بازار بشین.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

سلام برای پذیرش دکتری مدیریت بازاریابی در امریکا تافل حتما باید داشته باشیم یا ایلتس هم قابل قبول است ؟ با چه نمره ای؟

Junior Member itmmit آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mitraism نمایش پست ها
    سلام برای پذیرش دکتری مدیریت بازاریابی در امریکا تافل حتما باید داشته باشیم یا ایلتس هم قابل قبول است ؟ با چه نمره ای؟
    بعضی دانشگاه ها آیلتس هم قبول دارند. اما در کل برای آمریکا تافل بهتر هستش. حداقل نمره تافل 90 و آیلتس 7

ممنون بخاطر پاسخ شما دوست گرامی
    به نظر شما برای دانشگاه هایی که تو کانادا معرفی کردین، با استادا تماس بگیرم یا خیر؟
    آیا الان زمان مناسبی هست برای برقراری تماس؟ و اینکه تماس از طریق ایمیل باشه بهتره یا لینکدین؟
    سپاس فراوان

تو کانادا اینها رو چک کنین ببینین کدومشون حوزه مورد علاقه شما رو دارن:
    McMaster
    Calgary university
    Saskatoon
    Winnipeg

موفق باشین

ممنون بخاطر پاسخ شما دوست گرامی
    به نظر شما برای دانشگاه هایی که تو کانادا معرفی کردین، با استادا تماس بگیرم یا خیر؟
    آیا الان زمان مناسبی هست برای برقراری تماس؟ و اینکه تماس از طریق ایمیل باشه بهتره یا لینکدین؟
    سپاس فراوان

Junior Member

سلام
    من در حال آمادگی برای کنکور ارشد مدیریت صنعتی هستم.
    هدفم یه دانشگاه خوب تهران و معدل عالیه آیلتس 7 دارم .لیسانسم مهندسی صنایع دانشگاه دولتی با معدل 13.
    چقدر شانس برای فول فاند دارم از دانشگاه های اروپایی یا آمریکایی.
    فول فاند واسم خیلی مهمه.
    اگر شانسم خیلی کمه چه مدارکی به دست بیارم تا بتونم بورسیه بشم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Business Management

نقل قول نوشته اصلی توسط Reihane70 نمایش پست ها
    سلام
    من در حال آمادگی برای کنکور ارشد مدیریت صنعتی هستم.
    هدفم یه دانشگاه خوب تهران و معدل عالیه آیلتس 7 دارم .لیسانسم مهندسی صنایع دانشگاه دولتی با معدل 13.
    چقدر شانس برای فول فاند دارم از دانشگاه های اروپایی یا آمریکایی.
    فول فاند واسم خیلی مهمه.
    اگر شانسم خیلی کمه چه مدارکی به دست بیارم تا بتونم بورسیه بشم؟
    سلام
    برای فول فاند اگر دانشگاههای امریکا یا کانادا اقدام کنید اکثر قریب به اتفاقشون در صورت پذیرش برای 4 سال فول فاندتون میکنن.
    با توجه به معدل پایین تو لیسانس ،به نظر من با داشتن نمره خوب در GMAT ( بالای 700 ) و احیانا نمره آیلتس مجدد بالای 7.5 ( از اونجایی که مینیمم 7 هست ) ، همچنین داشتن مقاله انگلیسی میتونین روی پذیرش حساب باز کنین
    موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)