صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34

موضوع: تجربه خرید کتاب از Amazon !

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : تجربه خرید کتاب از Amazon !

از پاسخ های همگی ممنون ...

من با چند جا که آنلاین از آمازون خرید می کردند تماس گرفتم و برای اینکه دیگه پول دو مرحله پست و انتظار برای رسیدن بسته نداشته باشم پیشنهاد دادن که Ebookشون رو از آمازون بخرم ... خود اون شخص گفت که وقتی می خوای پرداخت کنی ازت می پرسه که paper می خوای یا ebook ؟! ... حالا سوالات :

1. من این option مخصوص ebook رو پیدا نکردم ... کجاست دقیقآ ؟! ... sign up هم کردم توی آمازون !
    2. خب از بین این همه چینی یعنی کسی پیدا نمی شه این کتاب من رو گرفته باشه و خودش یه جایی up کرده باشه ! ... یعنی می گم اگه من بخوان ebook بخرم حتمآ یکی قبل از من هم ebook گرفته و ebook ها هم مشمول قانون زکات علم می شن که باید نشرشون داد ... اما هر چی گشتم توی این سایت ها ebook مورد نظر رو پیدا نکردم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself

من با چند جا که آنلاین از آمازون خرید می کردند تماس گرفتم و برای اینکه دیگه پول دو مرحله پست و انتظار برای رسیدن بسته نداشته باشم پیشنهاد دادن که Ebookشون رو از آمازون بخرم ... خود اون شخص گفت که وقتی می خوای پرداخت کنی ازت می پرسه که paper می خوای یا ebook ؟! ... حالا سوالات :

1. من این option مخصوص ebook رو پیدا نکردم ... کجاست دقیقآ ؟! ... sign up هم کردم توی آمازون !
    2. خب از بین این همه چینی یعنی کسی پیدا نمی شه این کتاب من رو گرفته باشه و خودش یه جایی up کرده باشه ! ... یعنی می گم اگه من بخوان ebook بخرم حتمآ یکی قبل از من هم ebook گرفته و ebook ها هم مشمول قانون زکات علم می شن که باید نشرشون داد ... اما هر چی گشتم توی این سایت ها ebook مورد نظر رو پیدا نکردم ...
    من که تا حالا چندین بار خرید کردم و این option رو ندیدم. فقط اگر ebook کتابی رو که میخواین موجود باشه هزینه دانلودش رو پرداخت کرده و بعد ازش استفاده می کنین
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself

من که تا حالا چندین بار خرید کردم و این option رو ندیدم. فقط اگر ebook کتابی رو که میخواین موجود باشه هزینه دانلودش رو پرداخت کرده و بعد ازش استفاده می کنین
    سلام سارا خانم ..
    بله هزینه اولیه که سر جاش می مونه ...
    از دوستان کسی سایت خرید Ebook نمی شناسه ؟
    البته وقتی خود سایت kaplan حرفی از ebook کتاب هاش نزده فکر نکنم ebookیی اصلآ وجود داشته باشه ..

پیش فرض پاسخ : نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

با سلام .من می خواستم یک کتاب از سایت آمازون خرید کنم . اما اصلا نمی دونم که برای خرید ازش و برای پرداخت هزینه اش چی کار باید بکنم و اینکه آیا اگر پولش رو بپردازم می تونم مطمءن باشم که کتاب رو به من تحویل می دهند ؟
    مرسی
    پیر می خانه چه خوش گفت به دردی کش خویش

که مگو حال دل سوخته با خامی چند

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

پیش فرض پاسخ : نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

آره بابا، من میشناسمشون، آدم‌های خوبی‌ هستن. اهل دزدی نیستن

نقل قول نوشته اصلی توسط deutsch1984 نمایش پست ها
    با سلام .من می خواستم یک کتاب از سایت آمازون خرید کنم . اما اصلا نمی دونم که برای خرید ازش و برای پرداخت هزینه اش چی کار باید بکنم و اینکه آیا اگر پولش رو بپردازم می تونم مطمءن باشم که کتاب رو به من تحویل می دهند ؟
    مرسی

Senior Member

آمازون یک اکانت prime داره که میشه باهاش مواردی که Shipping مجانی دارن را سفارش داد. برای دانشجوها میخواستم بپرسم که اکانت prime را چطوری باید استفاده کرد؟ من شنیدم(دقیقا نمیدونم) که 6 ماه اکانت prime به دانشجوها میده؟!

Junior Member

پیش فرض مشاوره جهت خرید سرور

با سلام
    لطفا اگه امکان داره چنتا سایت یا شرکت برای خرید سرور معرفی نمایید

چنتا سایت که خودم در گوگل سرچ کردم مشاهده کردم ولی نه قیمت درست حسابی زده بودن نه مدلهاشون به روز بود
    اینم لینکاشون
    http://xn----4mcwai1gva2a69i.com/
    http://falinic.com
    http://hpyari.com
    http://favaafzal.com

پیش فرض نحوه خرید از آمازون از کشورهای اروپایی

سلام
    وقت بخیر دوستان

من یه دوستی دارم که ایتالیاست و میخواد از آمازون خرید کنه. خرید از سایت amazon.it که هیچ، مختص خود ایتالیا هست. میخواستم ببینم اگه یکی بخواد از کشور اروپایی از سایت amzon.com که مخصوص آمریکا هست خرید کنه شرایط خرید چطوره؟ یعنی علاوه بر هزینه خود محصول که زده رو سایت بازم باید هزینه دیگه ای از قبیل ارسال، گمرک و اینا هم پرداخت بشه؟
    چون یه سری محصول هستن که تو سایت اصلی آمازون هست ولی تو آمازون کشورهای دیگه نیست.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

پیش فرض پاسخ : نحوه خرید از آمازون از کشورهای اروپایی

اصولا تو جاهایی که خودش سنتر داشته باشه نمی شه
    مثال واضح امازون کانادا حق خرید از امازون امریکا نداره
    باید از سرویس های واسط پستی امریکایی استفاده کنید
    بسیار زیادند
    سرچ کنید
    اردس فورواردینگ توی گوگل
    یه ادرس تو امریکا بهتون می ده
    بعد بسته رو به هر مقصدی خواستید پست می کنه

پیش فرض پاسخ : نحوه خرید از آمازون از کشورهای اروپایی

نقل قول نوشته اصلی توسط elyartab نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر دوستان

من یه دوستی دارم که ایتالیاست و میخواد از آمازون خرید کنه. خرید از سایت amazon.it که هیچ، مختص خود ایتالیا هست. میخواستم ببینم اگه یکی بخواد از کشور اروپایی از سایت amzon.com که مخصوص آمریکا هست خرید کنه شرایط خرید چطوره؟ یعنی علاوه بر هزینه خود محصول که زده رو سایت بازم باید هزینه دیگه ای از قبیل ارسال، گمرک و اینا هم پرداخت بشه؟
    چون یه سری محصول هستن که تو سایت اصلی آمازون هست ولی تو آمازون کشورهای دیگه نیست.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام
    amazon.it صرفا نسخه آمریکایی آمازون با زبان ایتالیایی نیست، بلکه آمازونی است که مخصوص ایتالیا است و انبارهای آن در این کشور قرار دارد.
    اگر شما قصد خرید از Amazon.com را دارید، باید کالای مورد نظر خود را خریداری کنید، سپس این کالا را از طریق FedEx (پست) به ایتالیا ارسال کنید.
    توجه داشته باشید که پرداخت PayPal بین ایتالیا و آمریکا کارمزد دارد. هزینه ی FedEx هم حساب کنید.
    ضمنا برخی کالاهای Amazo.com فقط در آمریکا گارانتی دارند.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)