نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: هشدار در مورد هتل لاکي در لارناکا Lucky Hotel Apts

Junior Member

پیش فرض هشدار در مورد هتل لاکي در لارناکا Lucky Hotel Apts

دوستان من براي ويزاي قبرس از طريق يکي از آژانسها اقدام کردم (به دليل کمبود وقت) و اين آژانس من و چندين نفر ديگه رو علي رقم درخواست ما براي هتل فرانجورجيو به هتل لاکي فرستاد.

دوستان اين هتل خارج از لارناکا هست و 17 کيلومتر با لارناکا فاصله داره، در عين حال از نظر بهداشتي در وضع مطلوبي نيست و همين طور اطراف اون هيچ مغازه اي پيدا نميشه. براي تردد به لارناکا مجبور به استفاده از اتوبوس و تاکسي هستيد، اتوبوس که محدود هست و شما عملاً هر مرتبه بايد بين 12 تا 15 يورو کرايه تاکسي بديد تا به لارناکا بريد (رفت و برگشت 24 يورو). در نهايت همه ايراني‌هايي که تو اين هتل بودن با هزينه خودشون در لارناکا هتل گرفتن و خودشونو نجات دادن!

خلاصه اينکه تا حد امکان از اين هتل اجتناب کنيد، به خصوص اگه مرتبه اول هست که به قبرس سفر مي کنيد و هرگز به هيچ آژانسي اعتماد نکنيد.

پیش فرض پاسخ : هشدار در مورد هتل لاکي در لارناکا Lucky Hotel Apts

درسته .طبق اخبار واصله از قبرس, اصلا برای پیک اپ سراغ آژانس طوفان نرین و گول اینکه2-3 روز ویزا میگیره رو نخورید. با اینکه ممکنه زود ویزا رو بگیره اما میفرسدتتون هتل لاکی که وسط بیابونه میگن. در ضمن زود ویزا گرفتن ربطی به آژانس نداره و بیشتر به بلیت چارتر مربوط میشه چون کنسل نمیشه کردش, من خودم گفتم به جای چارتر جمعه با دوشنبه امارات برام بگیر گفت فقط به چارتر زود ویزا میدن. اینکه نریم سراغ طوفان رو الآن یکی از بچه ها از قبرس بهم اس ام اس زد که به فروم اطلاع بدم.

اتفاقاً من دقيقاً همين هتل بودم و بايد بگم نسبت به هزينه اش خوب بود. فكر كنم شبي 33 يورو بود توي منطقه ي Larnaca Bay. لارناكا بي يه منطقه تفريحي است حدود 10 دقيقه خارج از لارناكا كه از لحاظ آرامش خيلي خوبه. اتفاقاً هتلهاي معروف لارناكا هم توي اون منطقه است. اما به قول يكي از قبرسي ها اونجا يه محيط خانوادگيه و امكانات زيادي براي مجردا مثل نايت كلاب و .. نداره.
    از لحاظ بهداشتي عالي نيست اما بدم نبود. مغازه هم كه فراوون بود. شما بايد يه كم پرس و جو ميكردين. در مجموع من اون هتل رو به فرانجورجيو كه وسط شلوغي و سروصداست ترجيح ميدم.

پ.ن: اين رو هم اضافه كنم كه اين هتل يه استخر ملس داره كه اگه اهل شناي صبحگاهي باشين خيلي فاز ميده.
    راه، همان است که تو می‌روی.

Barcelona
    Guest

ّFrangirgio فقط خوبيش اينه كه وسط شهره و ايرانيا اونجا زيادن. و گر نه خود هتل چيز خاصي نبود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)