صفحه 10 از 271 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2705

موضوع: آرشیو: ویزای تحصیلی برای دوره های انگلیسی زبان - کارشناسی ارشد

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی برای دانشجویان پلی تکنیک تورین

نقل قول نوشته اصلی توسط mnotron نمایش پست ها
    من اينجا به اين موضوع اشاره كردم... ولي از اونجايكه اين فروم بطور مسخره اي پروسه ويزاي دانشگاه اي مختلف رو جدا كرده ( در صورتي كه همش مثل همه و هيچ دليلي براي اين كار نيست ) همه مطلع نشدند! مگه اينگه هر حرفي رو تو هر تاپيك جداگانه تكرار كنيم! كه اين خودش خيلي مسخره تره!!!
    یه سوالی، اسمتونو دقیقا رو چه برگه ای مینویسین؟ نفر اول یه برگه ای در میاره روی همون مینویسین؟ یا نگهبان برگه داده؟! بعد اینکه کجا باید دنبال این برگه بگردم؟ تو برد؟ روی در؟! اگه من انقدر زود برم که نفر اول باشم من چجوری باید برگه بنویسم که بقیه هم همون رو ادامه بدن؟ لطفا راهنمایی!

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryammv نمایش پست ها
    یه سوالی، اسمتونو دقیقا رو چه برگه ای مینویسین؟ نفر اول یه برگه ای در میاره روی همون مینویسین؟ یا نگهبان برگه داده؟! بعد اینکه کجا باید دنبال این برگه بگردم؟ تو برد؟ روی در؟! اگه من انقدر زود برم که نفر اول باشم من چجوری باید برگه بنویسم که بقیه هم همون رو ادامه بدن؟ لطفا راهنمایی!
    من خودم وقتی رفتم کنسولگری لیستی در کار نبود ولی معمولا این نوع لیستا هیچ وجه رسمی ندارن و وقتی که عده زیاده لیست خود به خود بوجود میاد. شاید روزی که شما رفتی از شانست(خوب یا بد) اصلا لیستی در کار نباشه. اگه نفر اول بودی هم یه کاغذ در میاری روش مینویسی "1. اسم مبارک". نفر بعدی که اومد میدی اونم اسمش را اضافه کنه و ...!
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryammv نمایش پست ها
    تو دست بچه ها رو نگاه کنی دست یه نفر کاغذ و خودکار میبینی :دی

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

با تشکر از
    فرزاد عزیز، اطلاعات در اطلاعیه مربوط به ویزا در فروم وارد شد.
    لطفا قبل از طرح سوال به
    اینجا مراجعه کنید.
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

Junior Member

فوری فوری

با سلام

پرینت حسابی مه سفارت میخوادش ایا باید اون حساب، حساب پس انداز باشه یا اگه حساب جاری( حسابی که دسته چک ازش هست) باشه هم قبوله؟؟؟؟
    ممنون

Member mnotron آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق الکترونیک

دوستان برقی یه سوال خیلی مهم....
    تو ترجمه ایتالیایی، رشته تون رو چی نوشته؟
    کسی هست نوشته باشه Ingegneria d'Electtricita؟
    پرواز كن آنگونه كه مي‌خواهي
    و گرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي‌خواهند

سلام
    یه سوال درباره ی ویزا ها :
    سفارت گفته ویزا ها رو از15 آگوست به بعد میده امکان داره تا ۶ سپتامبر برای همه رو ندن مثلا بمونه برا ۲۰ سپتامبر یا حالا بعدش

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication Eng MSc,Bologna university

دوستان اینکه میگن دانشنامه رو تا 1 ماه قبل از شروع کلاسا میتونیم ببریم درسته؟اینی که میگن تا آگوست بیارین یعنی همو اول آگوست یا تا آخر آگوست هم میشه؟پاسپورت هم همینجوریه؟
    ویرایش توسط nagual : May 27th, 2012 در ساعت 07:05 PM

Junior Member

سلام
    من از تورینو پذیرش گرفتم به تاریخ ۲۲ may شنیدم سفارت زبان و مدرک تحصیلی می خواد...من مدرک زبان ندارم و دانشجو ترم اخر هستم(۱۰ واحد دارم)... ایا با این شرایط ویزا میدن به من؟ ایا می تونم واسه یه ترم دیفر کنم؟.تا کی واسه تشکیل پرونده وقت دارم؟.به کمک شما دوستان نیازمندم.

Member
    رشته و دانشگاه
    university of rome

نقل قول نوشته اصلی توسط reza685 نمایش پست ها
    سلام
    من از تورینو پذیرش گرفتم به تاریخ ۲۲ may شنیدم سفارت زبان و مدرک تحصیلی می خواد...من مدرک زبان ندارم و دانشجو ترم اخر هستم(۱۰ واحد دارم)... ایا با این شرایط ویزا میدن به من؟ ایا می تونم واسه یه ترم دیفر کنم؟.تا کی واسه تشکیل پرونده وقت دارم؟.به کمک شما دوستان نیازمندم.
    شما حتما تا اخر می برو تشکیل پرونده بده روز سشنبه برای ایتالیایی و انگلیسی زبان ها ... و پنجشنبه فقط برای انگلیسی زبان ها .. در ضمن خیلی زود برو سفارت چون روز های اخره شلوغه و اگه نرسی تا اخر می تشکیل پرونده بدی دیگ امسال رو از دست دادی برای ساعت 5 ..5/30 سفارت باش ... با مدارکی که داری به صورت ناقص تشکیل پرونده میدی فعلا( برگه پذیرش .. کپی پاسپورت .. عکس .. و ترجمه ایتالیایی ریز نمرات) بعداز اون ها وقت میگیری برای تکمیل پرونده ات .. که به همه فرصت دادن که مدارکی که ندارن بعدا ببرن ... برای مدرک تا یک ماه قبل از شروع کلاس ها فرصت داده بودن تا حدود اگوست .. برای زبان هم فرصت داده بودن که نمره زبانتو بعدا براشون ببری ... اگه الان فرصت ایلتس دادن نداری میتونی mche که هر ماه برگزار میشه شرکت کنی .. سفارت mche بالای 60 رو هم قبول داره ..... ولی تورین دیفر به ترم دیگه نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)