صفحه 107 از 271 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 2705

موضوع: آرشیو: ویزای تحصیلی برای دوره های انگلیسی زبان - کارشناسی ارشد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی برای دوره های انگلیسی زبان - کارشناسی ارشد

بچه ها کسی میدونه روند گرفتن codico fiscalo چطوریه؟ باید از طریق سفارت انجام بشه حتما؟ یه سایتی تو همین اپلای ابرود معرفی شده بود ازهمونجا میشه گرفت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا / امیرکبیر

قابل توجه تمامی دوستان، برای تایید چندباره یک موضوع

---------------------------------------
    Hi

we are in Iran, and we have no way to pay administrative fee! Because our banks are under sanctions. Can I pay this fee in Milano?

---------------------------------
    Dear Student,

You can pay the administrative fee once here or ask a friend of yours, living abroad, to pay it on your behalf.

Kind Regards,
    ماندن مردن است، باید رفت... به کرانه ی سیاه رودی که تا سپیده دم باید امتدادش را به افق های روشن آزادی دنبال کرد. ماندن مردن است، سکوتت را بشکن و با من همراه شو عزیز...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا / امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط west_life نمایش پست ها
    بچه ها کسی میدونه روند گرفتن codico fiscalo چطوریه؟ باید از طریق سفارت انجام بشه حتما؟ یه سایتی تو همین اپلای ابرود معرفی شده بود ازهمونجا میشه گرفت؟
    بچه ها تو صفحه های قبلی هم جواب دادن
    اگر منظورتون همون Course description هستش که در مدارک مورد نیاز برای ویزا خواستن، من خودم درست کردم و تحویل دادم و ازم قبول کردن و موردی هم نبود
    ماندن مردن است، باید رفت... به کرانه ی سیاه رودی که تا سپیده دم باید امتدادش را به افق های روشن آزادی دنبال کرد. ماندن مردن است، سکوتت را بشکن و با من همراه شو عزیز...

نقل قول نوشته اصلی توسط Simorghsn نمایش پست ها
    بچه ها تو صفحه های قبلی هم جواب دادن
    اگر منظورتون همون Course description هستش که در مدارک مورد نیاز برای ویزا خواستن، من خودم درست کردم و تحویل دادم و ازم قبول کردن و موردی هم نبود
    codico fiscalo ربطی به کورس دسکریپشن نداره ,جدا موضوع کلا جدا هستن .

نمیدونم اینو برا چی میخواید , ولی این کد رو فقط وقتی اونجا رسیدید (ایتالیا) میتونید دریافت کنید بصورت حضور فیزیکی, از اینجا نمیشه .
    البته تو یه سایتی یه لینک گذاشته بودن که یه کد مشابه میداد براش ولی من شخصا استفاده نمیکنم که بعدا دردسر ساز نشه برام.
    شما هم صبر کن اونور رفتی میگیری.

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

codice fiscale براساس اسم و فامیل و تولد و نام پدر و اینجور موارد ساخته میشه !
    اصولا فیسکال کدی که میگیرید از سایتها با اونی که اینجا اداره مربوطش بهتون میده یکیه ! مگر در موارد خاص ممکنه کدی که سایت به شما میده قبلا تصاحب شده باشه و کد دیگری به شما بدن اونجا
    اگر برای کار مهمی نیست از همینایی که سایت ها میدن استفاده کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    codice fiscale براساس اسم و فامیل و تولد و نام پدر و اینجور موارد ساخته میشه !
    اصولا فیسکال کدی که میگیرید از سایتها با اونی که اینجا اداره مربوطش بهتون میده یکیه ! مگر در موارد خاص ممکنه کدی که سایت به شما میده قبلا تصاحب شده باشه و کد دیگری به شما بدن اونجا
    اگر برای کار مهمی نیست از همینایی که سایت ها میدن استفاده کنید
    مرسی، من دنبال گدفتنش بودم چون میگفتن واسه dsu لازمه! از یکی از سایتها گرفتم، اما یکی از دوستان میگفت باید از سفارت درخواست داد و این حرفا! نمیدونین که آیا برای dsu لازمه یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi87 نمایش پست ها
    codico fiscalo ربطی به کورس دسکریپشن نداره ,جدا موضوع کلا جدا هستن .

نمیدونم اینو برا چی میخواید , ولی این کد رو فقط وقتی اونجا رسیدید (ایتالیا) میتونید دریافت کنید بصورت حضور فیزیکی, از اینجا نمیشه .
    البته تو یه سایتی یه لینک گذاشته بودن که یه کد مشابه میداد براش ولی من شخصا استفاده نمیکنم که بعدا دردسر ساز نشه برام.
    شما هم صبر کن اونور رفتی میگیری.
    ممنون. آخه میگن واسه dsu لازمه!! برا همین افتادم دنبالش!

نقل قول نوشته اصلی توسط west_life نمایش پست ها
    ممنون. آخه میگن واسه dsu لازمه!! برا همین افتادم دنبالش!
    نه لازم نیستش , اونور میخوان ازت که اون موقع گرفتی اونجا, به حرف ملت هم زیاد گوش نکن , همه از خودشون نظر میدن .
    روز تشکیل پرونده , من به حرف یکی که رفته بود داخل و اومده بود بیرون گوش دادم , گفت 4تا کپی داشته باشید از همه چی , رفتم 4 تا کپی از تمام مدارکم دوباره گرفتم ,
    11هزار تومن تو خرج افتادم بدرک, هیچکدوم از اون کپی ها بدردم نخورد هیچ , رفتم داخل 2ساعت تو مدارک گم شده بودم هی بالا پایین میکردم یه مدرک بتونم پیدا کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi87 نمایش پست ها
    نه لازم نیستش , اونور میخوان ازت که اون موقع گرفتی اونجا, به حرف ملت هم زیاد گوش نکن , همه از خودشون نظر میدن .
    روز تشکیل پرونده , من به حرف یکی که رفته بود داخل و اومده بود بیرون گوش دادم , گفت 4تا کپی داشته باشید از همه چی , رفتم 4 تا کپی از تمام مدارکم دوباره گرفتم ,
    11هزار تومن تو خرج افتادم بدرک, هیچکدوم از اون کپی ها بدردم نخورد هیچ , رفتم داخل 2ساعت تو مدارک گم شده بودم هی بالا پایین میکردم یه مدرک بتونم پیدا کنم.
    ممنون.. آره اتفاقا منم واسه تشکیل پرونده یاد اون کپی ها بودم که هی مطرح میشد اینجا ولی نهایتا یکی میخواستن ازت! بازم مچکر

بچه ها شما ها دانشنامه هاتون تا 9 مرداد که وقت دادن می رسه؟به نظرتون بازم تمدید می کنن؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)