صفحه 13 از 271 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 2705

موضوع: آرشیو: ویزای تحصیلی برای دوره های انگلیسی زبان - کارشناسی ارشد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی برای دانشجویان پلی تکنیک تورین

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_potter نمایش پست ها
    دوستان عزیز یه سوال.
    باتوجه به اینکه سفارت روز 28 ام جون برای ارائه مدارک مالی رو معلوم کرده و از طرفی روزهای سه شنبه فقط مربوط به ویزای دانشجویی هست ، آیا میتونیم مثلاً شنبه یا یک شنبه بریم و مدارک رو تحویل بدیم ؟ یا اصلاً همون 28 ام که میشه 5شنبه ؟
    من خودم زنگ زدم کنسولگری که بپرسم ولی چون داخلی موردنظر رو نمیدونستم به اپراتور وصل نمیشدم یکم میموند و قطع میشد
    اگه شماره داخلی هم میدونین اینجا بذارین لطفا تا خودمون بتونیم زنگ بزنیم ....
    ممنون از همگی

سینا
    آقا سینا کی گفته سفارت 28 امُ برای مدارک مالی قرار داده؟ من که 1 ماه پیش برای تشکیل پرونده رفتم سفارت به خانم میرمطلبی گفتم الان نه دانشنامه دارم نه زبان. با پاسپورت تشکیل پرونده داد برام. گفت همه مدارکتو ( یعنی حتی همین مدارک مالیُ) تا یک ماه قبل از شروع ترم بیار . گفتم همه پس همش رو با هم یک جا بیارم ؟ گفت آره. حالا این قضیه 28 جون چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مندسی مکانیک - پلی تکنیک تورین (ارشد)

نقل قول نوشته اصلی توسط naviddd نمایش پست ها
    آقا سینا کی گفته سفارت 28 امُ برای مدارک مالی قرار داده؟ من که 1 ماه پیش برای تشکیل پرونده رفتم سفارت به خانم میرمطلبی گفتم الان نه دانشنامه دارم نه زبان. با پاسپورت تشکیل پرونده داد برام. گفت همه مدارکتو ( یعنی حتی همین مدارک مالیُ) تا یک ماه قبل از شروع ترم بیار . گفتم همه پس همش رو با هم یک جا بیارم ؟ گفت آره. حالا این قضیه 28 جون چیه؟
    والا همونطور که شما میگین منم از اون خانم که برام پرونده تشکیل داد پرسیدم. و در مورد دانشنامه برام توضیح داد که تا یکماه قبل از پرواز ارائه کنم که همون زمان لازم برای صدور ویزا هست.
    درضمن از یکی از دوستام که به زبان ایتالیایی پذیرش گرفتن شنیدم که مدرسه بهشون گفته تا 26 ام که همین سه شنبه میشه فرصت دارن.و همگی همین روز میرن کنسولگری.

امیدوارم جوابتون رو داده باشم..یکی هم بیاد جواب ما رو بده

Member farzad65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano,Italy

دوست عزیز روز 28ام برا تحویل مدارک مالی(ضمانت نامه.4000 یورو.کپی بلیط یا رزرو...)هست.که قرار تمام بچه ها اونروز ببرن سفارت.فک کنم شما اشتباه شنیدی از خانم میر مطلبی.
    بله برای دانشنامه تا یک ماه قبل سفر وقت هست اما این مدارک برای صدور ویزا الزامیه+پاسپورت...
    ""ناگهان چقدر زود دیر می شود...""

adoh
    Guest

دوستان ادرس سفارت از کوچه مهیار به جای دیگه ای منتقل شده؟؟چه طور میتونم وقت سفارت بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad65 نمایش پست ها
    دوست عزیز روز 28ام برا تحویل مدارک مالی(ضمانت نامه.4000 یورو.کپی بلیط یا رزرو...)هست.که قرار تمام بچه ها اونروز ببرن سفارت.فک کنم شما اشتباه شنیدی از خانم میر مطلبی.
    بله برای دانشنامه تا یک ماه قبل سفر وقت هست اما این مدارک برای صدور ویزا الزامیه+پاسپورت...
    آخه مخصوصاً ازش پرسیدم من فقط یک بار دیگه باید بیام سفارت و با تمام مدارک؟ گفت آره. حالا به هر حال اگر من اشتباهم میکنم ولی اون تعداد دانشجو رو تو یک روز میتونن پاسخگو باشن؟
    شما اطلاعی از آدرس سفارتم داری؟ مکانش عوض شده؟

Member farzad65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano,Italy

آخه مخصوصاً ازش پرسیدم من فقط یک بار دیگه باید بیام سفارت و با تمام مدارک؟ گفت آره. حالا به هر حال اگر من اشتباهم میکنم ولی اون تعداد دانشجو رو تو یک روز میتونن پاسخگو باشن؟
    شما اطلاعی از آدرس سفارتم داری؟ مکانش عوض شده؟
    طبق گفته خودشون کار هر کس زیاد طول نمی کشه.مدارکو می ذاریم میریم!!(مدارک تشکیل پروندرو قبول نمی کنن فقط مالی که ذکر شد.)
    نه همون جای قبلیه.جردن کوچه 13(مهیار)...
    موفق باشید.
    ""ناگهان چقدر زود دیر می شود...""

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_potter نمایش پست ها
    والا همونطور که شما میگین منم از اون خانم که برام پرونده تشکیل داد پرسیدم. و در مورد دانشنامه برام توضیح داد که تا یکماه قبل از پرواز ارائه کنم که همون زمان لازم برای صدور ویزا هست.
    درضمن از یکی از دوستام که به زبان ایتالیایی پذیرش گرفتن شنیدم که مدرسه بهشون گفته تا 26 ام که همین سه شنبه میشه فرصت دارن.و همگی همین روز میرن کنسولگری.

امیدوارم جوابتون رو داده باشم..یکی هم بیاد جواب ما رو بده
    دوست عزیز 26 june فقط برای بچه های مدرسس که ایتالیایی هست رشتشون ، برای دوستانی که رشتشون انگلیسی هست وقت 28 june هست.
    پانشین 26 ام بیاین بین 1000 نفر بچه های مدرسه هم وقت یه بنده خدایی که وقتش اون روزه رو بگیرین هم خودتون عذاب بکشین D: سر موعد خودتون 28 ام برین

این آقایی که گفتن یک ماه قبل پرواز، اشتباه متوجه شدن، همونطور که دوستان گفتن اون فقط برای دانشنامه هست. تا شما این مدارک رو نبرید 28 june ،که پروسه ی ویزا شروع نمیشه و ویزایی براتون صادر نمیشه! اون 1 ماه قبل پروار بخاطر اینه که پاسپورتاتون تا اون موقع آماده میشه و بعد از نشون دادن دانشنامه پاسپورت رو بهتون میدن. برای بچه ها فوق هم اعلام کردن 1 سپتامبر ویزاها آماده میشه، شمام از اواخر سپتامبر باید حداقل اونجا باشید که کارهای ثبت نام رو انجام بدید و به welcome week هم برسید.
    راستی در مورد پروسه ی صدور ویزا که خودتون گفتین ، بیش از 1 ماه طول میکشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط adoh نمایش پست ها
    دوستان ادرس سفارت از کوچه مهیار به جای دیگه ای منتقل شده؟؟چه طور میتونم وقت سفارت بگیرم؟
    نه برای دانشجوها همون مهیاره، پروسه ی ویزای توریستی منتقل شده سهروردی
    اگر دانشجو هستید و پذیرش دارید، دانشجوها نیاز به وقت ندارن، 28 june برای رشته های انگلیسی سفارت به همه یه جا! وقت داده، میتونین برید

Junior Member

سلام .. من واسه دانشگاه میلان تشکیل پرونده دادم .. دلی متاسفانه نمره آیلتسم آماده نشد .. میتونم روز 28 ام نامه پذیرش تورین رو ببرم و دانشگاهمو عوض کنم .. مثل اینکه تورین واسه ارسال زبان هنوز وقت داره

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط maryammv نمایش پست ها
    دوست عزیز 26 june فقط برای بچه های مدرسس که ایتالیایی هست رشتشون ، برای دوستانی که رشتشون انگلیسی هست وقت 28 june هست.
    پانشین 26 ام بیاین بین 1000 نفر بچه های مدرسه هم وقت یه بنده خدایی که وقتش اون روزه رو بگیرین هم خودتون عذاب بکشین D: سر موعد خودتون 28 ام برین

این آقایی که گفتن یک ماه قبل پرواز، اشتباه متوجه شدن، همونطور که دوستان گفتن اون فقط برای دانشنامه هست. تا شما این مدارک رو نبرید 28 june ،که پروسه ی ویزا شروع نمیشه و ویزایی براتون صادر نمیشه! اون 1 ماه قبل پروار بخاطر اینه که پاسپورتاتون تا اون موقع آماده میشه و بعد از نشون دادن دانشنامه پاسپورت رو بهتون میدن. برای بچه ها فوق هم اعلام کردن 1 سپتامبر ویزاها آماده میشه، شمام از اواخر سپتامبر باید حداقل اونجا باشید که کارهای ثبت نام رو انجام بدید و به welcome week هم برسید.
    راستی در مورد پروسه ی صدور ویزا که خودتون گفتین ، بیش از 1 ماه طول میکشه.
    دروود بر شما.
    شما مطمئنی که برای کسانی که 28 جون مدارک مالی و 4000 یورو نیارن دیگه فرصتی برای پیگیری صدور ویزا ندارند؟؟
    من خودم مدرک زبانم اواسط مرداد اماده میشه، از خانم میرمطلبی پرسیدم اما ایشون گفتن همه مدارک رو قبل سپتامبر برای اونها ببرم!!!
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)