صفحه 2 از 271 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2705

موضوع: آرشیو: ویزای تحصیلی برای دوره های انگلیسی زبان - کارشناسی ارشد

پیش فرض پاسخ : دانشگاه پلی تکنیک تورین (Politecnico di Torino)

نقل قول نوشته اصلی توسط saes نمایش پست ها
    اگه قبول هم بشم دیگه نمیتونم برم سفارت چون کلی وقت لازم دارم واسه پاسپورتم
    یعنی چی! مگر غیر از این نیست که دانشگاه نامه می ده که تا فلان تاریخ این فرد فارغ میشه؟
    چرا این حرف رو میزنید؟!

Junior Member

آقا من این قضیه سفارتو نمی فهمم چجوریاست؟ یعنی هنوز لیستو اعلام نکردن ما باید بریم سفارت تشکیل پرونده بدیم؟ خوب با چی تشکیل پرونده بدیم حالا؟ وقتی امتحانات آیلتس کنسل میشه دسته ما نیست که. من تازه تیر ماه فارغ التحصیل میشم مدرکم نمیرسه که ببرم سفارت. میشه کلاً یکی قضیه سفارت رفتن قبل از اعلام نتایج رو برام توضیح بده ؟

Member babakmhr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Science and Culture 

تورین معمولا هرسال هفته دوم می به بعد اعلام میکنه! شماها برای اینکه عقب نیوفتین برین تشکیل پرونده بدین،اگر نمیخواین هزینه گرون ترجمه به ایتالیایی رو بدین تا پارسال برای تشکیل پرونده میشد مدارک انگلیسی رو ببرین،مدرک زبان و همه مدارک رو ببرید،بعد که لیست پذیرفته شده ها اعلام شد با خیال راحت برید مدارک رو ترجمه ایتالیایی بکنید و ببرید.اونهایی که پاسپورت ندارن الان،مهم نیس،اون تاریخی که اعلام میکنند که فرم ویزا و مدارک مالی رو ببرین سفارت،تا اون موقع میشه(حتی تا چند روز بعد از اون!) زیاد استرس نگیرین،احتمالا امسال هم فرقی با پارسال نداره.و برای دانشنامه! اگر حاضر نیست الان مهم نیست،مهم اینه که درستون تموم شده باشه فقط در زمان تشکیل پرونده،گواهی موقت(ترجمه نمیخواد،فارسی) یا نامه معرفی به نظام وظیفه رو ببرین سفارت برای تشکیل پرونده،بعد برید دنبال اصل مدرک،ویزای هیچ کسی رو هم بخاطر حاضر نبودن مدرک ریجکت نمیکنن(پارسال خود من ویزامو صادر کردن اما مدرکم آماده نبود پاسمو بهم ندادن تا وقتی که مدرک رو برم و پاس و dichiarazione di valore رو بهم دادن و منم 2 روز بعدش پرواز کردم نگران نباشین،اگر ادمیت شین بخاطر این قضایای دیر اعلام شدن مشکلی برای پرونده و ویزا پیش نمیاد.

Junior Member

با سلام.اگر آیلتس تا آخر می آماده نشد سفارت تشکیل پرونده میده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication Eng MSc,Bologna university

نقل قول نوشته اصلی توسط babakmhr نمایش پست ها
    تورین معمولا هرسال هفته دوم می به بعد اعلام میکنه! شماها برای اینکه عقب نیوفتین برین تشکیل پرونده بدین،اگر نمیخواین هزینه گرون ترجمه به ایتالیایی رو بدین تا پارسال برای تشکیل پرونده میشد مدارک انگلیسی رو ببرین،مدرک زبان و همه مدارک رو ببرید،بعد که لیست پذیرفته شده ها اعلام شد با خیال راحت برید مدارک رو ترجمه ایتالیایی بکنید و ببرید.اونهایی که پاسپورت ندارن الان،مهم نیس،اون تاریخی که اعلام میکنند که فرم ویزا و مدارک مالی رو ببرین سفارت،تا اون موقع میشه(حتی تا چند روز بعد از اون!) زیاد استرس نگیرین،احتمالا امسال هم فرقی با پارسال نداره.و برای دانشنامه! اگر حاضر نیست الان مهم نیست،مهم اینه که درستون تموم شده باشه فقط در زمان تشکیل پرونده،گواهی موقت(ترجمه نمیخواد،فارسی) یا نامه معرفی به نظام وظیفه رو ببرین سفارت برای تشکیل پرونده،بعد برید دنبال اصل مدرک،ویزای هیچ کسی رو هم بخاطر حاضر نبودن مدرک ریجکت نمیکنن(پارسال خود من ویزامو صادر کردن اما مدرکم آماده نبود پاسمو بهم ندادن تا وقتی که مدرک رو برم و پاس و dichiarazione di valore رو بهم دادن و منم 2 روز بعدش پرواز کردم نگران نباشین،اگر ادمیت شین بخاطر این قضایای دیر اعلام شدن مشکلی برای پرونده و ویزا پیش نمیاد.
    یعنی شما میگین بدون نامه پذیرش میتونیم برا تورین تشکیل پرونده بدیم؟مطمئنید؟من میخوام از شهرستان پاشم برم سفارت.خیط نشم

Member babakmhr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Science and Culture 

"اگر روال کار مثل پارسال و سالهای قبل باشه"
    1-بله،بدون نامه پذیرش و اگه مدرک حاضر نباشه (اما درس تموم شده باشه) میشه تشکیل پرونده داد.
    2-خیر بدون مدرک زبان نمیشه تشکیل پرونده داد.
    اینها مربوط میشه به بخش ویزا،چون اینجا بحثش شد جواب دادم از مدیر محترم میخوام پست رو منتقل کنند به بخش مربوطه.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط red_rose نمایش پست ها
    با سلام.اگر آیلتس تا آخر می آماده نشد سفارت تشکیل پرونده میده؟
    ظاهرا امسال میشه تشکیل پرونده داد.اما بچه هایی که اینو میگفتن (تو فروم ویزای تحصیلی ایتالیا) همشون پذیرش داشتن .

Member
    رشته و دانشگاه

دوستان الان چرا باید بریم زودتر از موقعی که پذیرش اومده تشکیل پرونده بدیم؟یعنی ممکنه پذیرش بعد از ددلاین تشکیل پرونده ی سفارت بیاد؟

Junior Member

Unhappy پاسخ : دانشگاه پلی تکنیک تورین (Politecnico di Torino)

یکی از دوستان من از طریق موسسه خوارزمی اقدام کرده برای تورینو ( فوق لیسانس) دیروز زنگ زده به موسسه گفته برم تشکیل پرونده بدم یا نه اونام گفتن واستا تا جواب پذیرشت بیاد, ما هم موندیم چی کار کنیم رفیقمون میگه نرو بعضی از دوستان میگن برو, ما موندیم این وسط, لطفاً یه کمکی کنید, این موسسه گفته خود سفارت میدونه دانشگاه تاخیر داره واسه همین وقت میده, اگه تا فردا اسامی اعلام نشه میره برای دوشنبه به بعددددددد

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط Militia نمایش پست ها
    یکی از دوستان من از طریق موسسه خوارزمی اقدام کرده برای تورینو ( فوق لیسانس) دیروز زنگ زده به موسسه گفته برم تشکیل پرونده بدم یا نه اونام گفتن واستا تا جواب پذیرشت بیاد, ما هم موندیم چی کار کنیم رفیقمون میگه نرو بعضی از دوستان میگن برو, ما موندیم این وسط, لطفاً یه کمکی کنید, این موسسه گفته خود سفارت میدونه دانشگاه تاخیر داره واسه همین وقت میده, اگه تا فردا اسامی اعلام نشه میره برای دوشنبه به بعددددددد
    دوست عزیز هیچ تضمینی نیست که سفارت تمدید کنه وقت تشکیل پرونده رو! فعلا که تا آخر May وقت هست برای تشکیل پرونده و شاید تا هفته بعد نتایج پذیرش میاد! اگه هزینه ترجمه به ایتالیایی برات مهم نیست تشکیل پرونده بده.

موفق باشید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)