صفحه 10 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 135

موضوع: ویزای تحصیلی برای دوره های ایتالیایی زبان - کارشناسی و کارشناسی ارشد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی برای دوره های ایتالیایی زبان - کارشناسی و کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    ببین اینی که از طریق سفارت اقدام میشه برای ایتالیایی زبان ها اینجوری هست، برای لیسانس ها که میخوان به انگلیسی بخونن باید پذیرش بگیرن بعد برن سفارت.
    ولی برای اینکه مطمئن بشی توصیه میکنم هم به سفارت زنگ بزنی بپرسی هم به دانشگاه دو تا ایمیل اخری یکی برای اینترنشنال یکی هم برای سکرتری بفرستی.
    ببخشید تشکر رو نوشتم میگم من به سفارت ایمیل دادم گفتم دانشگاه اینجوری گفته و من چکار کنم جواب داده اپوینمنتت تو این تاریخه! یعنی من مدارکم رو ببرم سفارت تو این تاریخ؟ مصاحبه که مثل امریکا ندارن؟ اینم باید بگم که بعد تحصیل نمیخوام ایتالیا بمونم؟

Moderator

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی برای دوره های ایتالیایی زبان - کارشناسی و کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط marmar567 نمایش پست ها
    ببخشید تشکر رو نوشتم میگم من به سفارت ایمیل دادم گفتم دانشگاه اینجوری گفته و من چکار کنم جواب داده اپوینمنتت تو این تاریخه! یعنی من مدارکم رو ببرم سفارت تو این تاریخ؟ مصاحبه که مثل امریکا ندارن؟ اینم باید بگم که بعد تحصیل نمیخوام ایتالیا بمونم؟
    سفارت کلا فک کنم میل ها رو نمیخونه فقط اپوینمنت میده شما قبل اینکه برید یه زنگ به سفارت بزنید و خانم میرمطلبی رو بخواید و باهاش حرف بزنید و توضیح بدید ایشون میگن باید چیکار کنید.
    نه مصاحبه مثل امریکا نیست سوالای روتین میپرسن و تموم.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    سفارت کلا فک کنم میل ها رو نمیخونه فقط اپوینمنت میده شما قبل اینکه برید یه زنگ به سفارت بزنید و خانم میرمطلبی رو بخواید و باهاش حرف بزنید و توضیح بدید ایشون میگن باید چیکار کنید.
    نه مصاحبه مثل امریکا نیست سوالای روتین میپرسن و تموم.
    سلام من تماس گرفتم گفتن باید حتما شماره ی داخلی داشته باشید

دوستان عزيزم سلام،يك سوالى داشتم خدمتتون...نامزد بنده در حال حاضر ليسانس راهنمايى و مشاوره دارن از دانشگاه سراسرى و تصميم داريم كه بريم براى ايتاليا...سؤالم اين هستش كه ايا براى ارشد به جز يادگيرى زبان ايتاليايى و قبول شدن امتحان سفارت ميتونن سفارش بگيره يا باز بايد براى دانشگاه ايتاليا امتحان بده؟ممنونم از همه

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط Naziabbasi نمایش پست ها
    سلام به همگیمن یه سوال داشتم ، ممنون میشم کمکم کنید
    من در حال گذروندن دوره های زبان ایتالیایی هستم اما خارج از مدرسه
    ولی گپ تحصیلی ۵ ساله دارم، به نظرتون بعد از تموم کردن دوره زبانم، بهم ویزا میدن؟؟برای کارشناسی میخوام اقدام کنم
    میخوام بدونم اگه احتمالش کمه کلا اقدام نکنم
    دوست عزیز امتحان ایتالیایی استرنی مدرسه وقتش گذشته پس در نتیجه برای سال تحصیلی 2016/2017 به زبان ایتالیایی شانسی ندارید و باید با زبان انگلیسی اقدام کنید

Junior Member

ایا کسی راجع به اخرین لیست دارالترجمه های مورد تایید سفارت ایتالیا اطلاعی داره؟تلفن سفارت رو کسی پاسخگو نیست

رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط Dahlia نمایش پست ها
    ایا کسی راجع به اخرین لیست دارالترجمه های مورد تایید سفارت ایتالیا اطلاعی داره؟تلفن سفارت رو کسی پاسخگو نیست
    همه ی دارالترجمه های رسمی غیر از جلیلی و سادات افسری
    در ضمن زودتر اقدام کنید چون خیلی جاها دیگه تا قبل از 8 اسفند تحویل نمیدن و وقتشون پر شده.

Junior Member

سلام و خسته نباشید
    دوستان کسی تا کنون از مشاوره مدرسه ایتالیایی استفاده کرده؟
    قصد پذیرش از دانشگاه فلورانس برای رشته ای به زبان ایتالیایی رو دارم میخواستم بدونم ابتدا باید از طریق مدرسه ایتالیایی اقدام کنم یا از دانشگاه

رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

اگر کارشناسی باشه تنها راهش مدرسه هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    اگر کارشناسی باشه تنها راهش مدرسه هست
    خیر برای مقطع کارشناسی ارشد قصد دربافت پذیرش رو دارم.
    سوالم این است که ایا برای اقدامات اولیه باید از طریق مدرسه پیش بروم یا ابتدا باید از طریق دانشگاه فلورانس مدرکی مبنی بر دریافت پذیرش بگیرم،اگر ممکن هست راهنمایی بفرمایید