صفحه 2 از 14 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 135

موضوع: ویزای تحصیلی برای دوره های ایتالیایی زبان - کارشناسی و کارشناسی ارشد

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی از طریق مدرسه ایتالیایی یا سایر دانشگاهها به غیر از میلان و تورین

نقل قول نوشته اصلی توسط laplas نمایش پست ها
    برای تشکیل پرونده برای ویزای دانشجویی ، حداقل مدارکی که باید داشته باشم چیه ؟ چون اصلا برای ایتالیا آمادگی نداشتم و هیچ کدوم از مدارکم آماده نیستند آخه تمام تمرکزم روی آلمان بوده . کورسی هم که پذیرش دادن انگلیسی است در دانشگاه Senia ، جزییات رو بعدا در قسمت پذیرش وارد می کنم.
    دوست عزیز.
    شما برای دوره انگلیسی زبان این دانشگاه در رشته الکترونیک اقدام کرده بودید؟؟ مگه ارائه میشد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی از طریق مدرسه ایتالیایی یا سایر دانشگاهها به غیر از میلان و تورین

این دانشگاه برای دو گرایش اتوماسیون-کنترول و الکترونیک- مخابرات دوره مستر به زبان انگلیسی داره،،، البته تاجایی که میدونم یک سال در میان ارایه میشه که من برای کنترول- اتوماسیون اپلای کردم چون بیشتر علاقه دارم. ما هم نفس می کشیم جواب ما هم بدید !!!؟؟؟!!! برای تشکیل پرونده برای ویزای دانشجویی ، حداقل مدارکی که باید داشته باشم چیه ؟ چون اصلا برای ایتالیا آمادگی نداشتم و هیچ کدوم از مدارکم آماده نیستند آخه تمام تمرکزم روی آلمان بوده . کورسی هم که پذیرش دادن انگلیسی است در دانشگاه Senia ، جزییات رو بعدا در قسمت پذیرش وارد می کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دوست عزیز. شما برای دوره انگلیسی زبان این دانشگاه در رشته الکترونیک اقدام کرده بودید؟؟ مگه ارائه میشد؟
    ویرایش توسط laplas : May 14th, 2012 در ساعت 01:24 AM

دروود.،
    دوستان عزیز. بنده امروز برای دانشگاه بولونیا تشکیل پرونده اولیه رو دادم. مدارکی که تحویل دادم (ریزنمرات + دانشنامه لیسانس ، به زبان ایتالیایی / شناسنامه ، به زبان ایتالیایی / و 3 قطعه عکس به همراه نامه پذیرش) این موارد رو تحویل دادم و تونستم فرایند اولیه رو به لطف خدا انجام بدیم. باقی مدارک همچون course description و Form F , نمره زبان و 4000 یورو و Bank Statement رو باید تا 28 جون که حدوداً 10 تیر ماه میشه تحویل کنسولگری بدهید. (البته برای تکمیل Form F دانشجویان بولونیا تنها در محل کنسولگری باید این فرم رو تکمیل نمایند)

شاد و ازاد اندیش باشید
    دوست عزيز شما به انگليسي اقدام كردين درسته؟
    از پل نامردان عبور نکن، بگذار تو را آب ببرد
    از ترس شیر ، به روباه پناه نبر ،... بگذار شیر تو را بخورد...
    پلنگی باش تیز و درنده ولی ، از کنار آهوی بی پناه به آرامی گذرکن..

Senior Member

سلام. من یه سوالی داشتم. در چه صورت دانشگاه های ایتالیایی زبان رم پذیرش نمیدن؟ و آیا شده سفارت ویزا نده؟ ممنون از راهنماییتون.

ApplyAbroad Superstar

این دانشگاه برای دو گرایش اتوماسیون-کنترول و الکترونیک- مخابرات دوره مستر به زبان انگلیسی داره،،، البته تاجایی که میدونم یک سال در میان ارایه میشه که من برای کنترول- اتوماسیون اپلای کردم چون بیشتر علاقه دارم. ما هم نفس می کشیم جواب ما هم بدید !!!؟؟؟!!! برای تشکیل پرونده برای ویزای دانشجویی ، حداقل مدارکی که باید داشته باشم چیه ؟ چون اصلا برای ایتالیا آمادگی نداشتم و هیچ کدوم از مدارکم آماده نیستند آخه تمام تمرکزم روی آلمان بوده . کورسی هم که پذیرش دادن انگلیسی است در دانشگاه Senia ، جزییات رو بعدا در قسمت پذیرش وارد می کنم.
    دروود.
    بله این کورس رو دیدم. اما اصلاً پاسخ به ایمیل نمیدهند. شما ایمیلی ازشون ندارید. چون من هیچ جا ندیدم که بشه پست کرد یا با ایمیل مدارک رو فرستاد؟؟؟ اصلاعی دارید؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Ozma نمایش پست ها
    دوست عزيز شما به انگليسي اقدام كردين درسته؟
    رفیق گرامی.
    بله بنده برای دو کورس CN2S , ECET به زبان انگلیسی اقدام کردم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط jullien نمایش پست ها
    سلام. من یه سوالی داشتم. در چه صورت دانشگاه های ایتالیایی زبان رم پذیرش نمیدن؟ و آیا شده سفارت ویزا نده؟ ممنون از راهنماییتون.
    دروود بر شما.
    برای پذیرش دادن یا ندادن به فاکتورهایی چون زبان، سطح نمرات اکادمیک و رزومه شما بستگی داره. در خصوص سفارت هم من خیلی سخت گیری در خصوص عدم صدور روادید از ایتالیا رو حداقل نشنیدم. اما به هر حال شما اگر مدارکتون کامل و صحیح نباشه خب به طبع احتمال ریجکت شدن ویزا هم وجود خواهد داشت.

Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

بروید به این لینک که هم می تونید ایمیل بدید و یا پست کنید ، بله من از مسول پذیرش که جز هیت علمی دانشگاه است ایمیل دریافت کردم.
    http://msc.ing.unisi.it/index.php?bo...ly.php&mnusx=1
    IELTS عزیز شما می دونید حداقل مدارکی که واسه تشکیل پرونده در سفارت ایتایا باید داشته باشم چیه چون من نه ترجمه مدرک و ریزه نمرات و هیچی رو الان آماده ندارم.
    شما به دانشگاه ایمیل دادید اگه آره چی گفتید و به چه آدرسی ایمیل دادید؟

دروود.
    بله این کورس رو دیدم. اما اصلاً پاسخ به ایمیل نمیدهند. شما ایمیلی ازشون ندارید. چون من هیچ جا ندیدم که بشه پست کرد یا با ایمیل مدارک رو فرستاد؟؟؟ اصلاعی دارید؟

بروید به این لینک که هم می تونید ایمیل بدید و یا پست کنید ، بله من از مسول پذیرش که جز هیت علمی دانشگاه است ایمیل دریافت کردم.
    http://msc.ing.unisi.it/index.php?bo...ly.php&mnusx=1
    IELTS عزیز شما می دونید حداقل مدارکی که واسه تشکیل پرونده در سفارت ایتایا باید داشته باشم چیه چون من نه ترجمه مدرک و ریزه نمرات و هیچی رو الان آماده ندارم.
    شما به دانشگاه ایمیل دادید اگه آره چی گفتید و به چه آدرسی ایمیل دادید؟
    دوست عزيز
    به نظر من شما هر چي كه فعلا دارين با خودتون ببرين اگه پرونده تشكيل دادن كه مي گن بقيه مدارك رو تا 28 جون بايد كامل كنيد. پس مي ريد كامل مي كنيد. اگه ندادن كه بازم چيزي رو از دست نمي دين و با توجه به اينكه حالا مي دونيد چه بايد بكنيد مي ريد دنبال مدارك لازم.

بچه ها فرم ميور همون فرم پيش ثبت نام هستش؟