صفحه 4 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 135

موضوع: ویزای تحصیلی برای دوره های ایتالیایی زبان - کارشناسی و کارشناسی ارشد

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی از طریق مدرسه ایتالیایی یا سایر دانشگاهها به غیر از میلان و تورین

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa4ever نمایش پست ها
    خوب مرسی که جواب سوال منو ندادین :| خودم جوابشو پیدا کردم

حالا چند تا سوال دیگه دارم راجع به این مدارک مالی.
    1-این ضمانت نامه محضری متن خاصی باید داشته باشه؟ یا همین کافیه : ضمانت نامه محضری (دراین ضمانت، شخص یا اشخاص ضامن باید کلیه هزینه های مالی دانشجو اعم از تحصیل، مسکن، خوراک، پوشاک و غیره به عهده گیرد )
    2-برای این سپرده مالی 40.000.000 اگر حساب سپرده تو یک موسسه مالی اعتباری باشه قبوله؟یک پرینت از حساب بگیریم کافیه؟

شما مراجعه کنی به محضر بگی ضمانت نامه مالی میخوام برای سفارت خودش میدونه چی بده، نیازی هم نیست توش مبلغ ذکر بشه، زمانی که میرین ضمانت نامه بگیرید هم نیازی نیست از بانک گواهی تمکن گرفته باشید
    2- نمیدونم ، امسال اکثرا همه از جمله خودم " گواهی تمکن مالی" گرفتیم، اما راجع به اعتبار داشتن موسسات مالی اعتباری نمیدونم

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی از طریق مدرسه ایتالیایی یا سایر دانشگاهها به غیر از میلان و تورین

مثل اینکه فقط من اینجا سوال دارم
    من وقتی میخواستم تشکیل پرونده بدم نه سفارت و نه دانشگاه ازم ترجمه شناسنامه نخواستن.
    حالا ترجمش کردم.8 تیر که خواستیم مدارک مالی رو بدیم اونم میشه بهشون بدم؟میگیرن ازم؟
    ممکنه به خاطر همین نقص پرونده داشته باشم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa4ever نمایش پست ها
    مثل اینکه فقط من اینجا سوال دارم
    من وقتی میخواستم تشکیل پرونده بدم نه سفارت و نه دانشگاه ازم ترجمه شناسنامه نخواستن.
    حالا ترجمش کردم.8 تیر که خواستیم مدارک مالی رو بدیم اونم میشه بهشون بدم؟میگیرن ازم؟
    ممکنه به خاطر همین نقص پرونده داشته باشم؟
    بهترین کار رو کردین، جلوی هر دردسر احتمالی رو گرفتین، گرچه خودشون گفتن ترجمه شناسنامه در صورت درخواست دانشگاه نیاز هست، ازتونم تحویل میگیرن ، در مورد نقص پرونده هم فکر نمیکنم اما هیچ چیز غیر ممکن نیست! به هر حال شما ترجمه شناسنامه رو در مدت تحصیلتون شاید نیاز پیدا کنید و خوب کاری کردید، حتما حواستون باشه یک نسخه کپیش رو و همچنین کپی ترجمه ی سایر مدارک رو پیش خودتون نگه دارید که هر زمان هر جا لازم بود ارائه بدید

Junior Member

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل رشته دامپروریم، قصد دارم برای رشته ی بیوتکنولوژی دامی در دانشگاه بولونیا که به زبان ایتالیایی ارائه می شه برای سپتامبر 2013 اقدام کنم... متاسفانه اطلاعات خوبی هم ندارم و تازه می خوام یادگیری زبان ایتالیایی رو شروع کنم، زمان ثبت نام مدرسه ایتالیایی هم که تموم شده... سوالی که دارم اینکه در حال حاضر برای انجام پذیرش باید چه کنم؟ ممنون.

ApplyAbroad Superstar

دروود بر دوستان عزیز.
    اگر کسی مدارک ترجمه شده و اون تمکن مالی و 4000 یورو رو تا 28 جون به سفارت تحویل نده بخاطر اینکه نمره زبانش تا اواسط مرداد اماده میشه مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    البته خانم میر مطلبی بهم در این خصوص گفت مشکلی وجود نداره اما باز هم یکم نگرانم. لطفاً کسانی در این رابطه چیزی شنیده اند اطلاع بدهند.
    با سپاس

Junior Member

با سلام
    سوالی دارم در مورد حداقل مدت اعتبار پاسپورت برای صدور ویزای دانشجویی برای مقطع لیسانس . خانم میرمطلبی در کنسولگری گفت که پاستون حداقل باید 14 ماه اعتبار داشته باشه.سوال من اینه که این 14 ماه از کی شروع میشه؟از 25 june که مدارکو پاسپورتو تحویل دادیم یا از 13 agust که ویزا قراره صادر شه؟ اگر از 25 june باشه من پاسم 14 ماه و 6 روز اعتبار داره و مشکلی نیست اما گر از 13 agust باشه 12 ماه و 18 روز اعتبار داره و منطقا مردوره. با توجه به این که من با نظام وظیفه مشکل دارم برای صدور پاس جدید کمی وقت میخوام و اگر کنسولگری مثلا 1 ماه دیگه به من بگه پاستو عوض کن ممکنه کمی دیر باشه و به مشکل بر بخورم.از این جهت پاسخ به این سوال برام بسیار مهمه.
    با تشکر فراوان

Member
    رشته و دانشگاه
    university of rome

بچه ها من از ساپینزارم پذیرش دارم .. ولی مشکا اینو دارم که حداقل نمره زبان انگلسیی رو واسه سفارت ندارم ... تشکیل پرونده این ها دادم و قرار شده بعدا نمره زبان ببرم واسه شون حالا میخوام دوباره ازمون بدم ولی نگران نمره شم .. میخواستم بدونم کسی بوده سال های قبل مشکل مشابه منو داشته باشه و سفارت باهش راه بیاد ... خودشون که میگن نه ... ولی کسی راهکاری چیزی سراغ داره .. اخه من نمیدونم دانشگاه پذیرش داده این سفارت دیگه چه گیریه سر نمره زبان میده؟!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس معماری پلیتکنیک میلان

سلام ببخشيد اينجا كسي مي دونه برا تحويل گرفتن ويزا چه ساعتي بايد به كنسولگري مراجعه كرد؟ من برام تاريخ تحويل رو زدن ١٤ آگوست يعني فردا ولي تا اونجا كه من يادمه دم در سفارت نوشته بودن برا جواب ويزا يكشنبه بعد از ١٢ بايد مراجعه كرد. مي دونم الان ديگه برا پرسيدن دير شده ولي كسي هست بدونه ساعت چند بايد رفت؟ دوباره إز صبح زود بايد بريم اونجا تو صف؟!

سلام من واسه کنفرانس باید 24 سپتامبر پالرمو باشم میخواستم ببینم شانسی هست الان که تا هفته آینده (25 اگوست ) اقدام کنم واسه ویزا؟ معمولا ویزا در چنین شرایطی چقدر زول میکشه؟!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    من روزهای 3شنبه رو واسه بچه های ایتالیایی زبان نمیدونم. اما تا اونجا که میدونم دوستان ایتالیایی زبان باید از تیر ماه برای تشکیل پرونده اقدام کنند.
    سلام تا کی برام تشکیل پرونده وقت هست الان که شهریوریم هنوز میشه تشکیل پرونده داد؟