صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 135

موضوع: ویزای تحصیلی برای دوره های ایتالیایی زبان - کارشناسی و کارشناسی ارشد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی از طریق مدرسه ایتالیایی یا سایر دانشگاهها به غیر از میلان و تورین

با سلام
    دوستان ، اگه کسی از دانشگاه marcony در رشته Global marketing که نیمه حضوری محسوب میشه قبول شده باشه، آیا امکان داره سفارت بهش ویزا نده؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین.
    من هیچ اطلاعی از مدارک سفارت ایتالیا ندارم. از یه موسسه پرسیدم که گفت باید از یه دانشگاه دیگه پذیرش بگیری.
    منتظر جوابتون هستم.
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی از طریق مدرسه ایتالیایی یا سایر دانشگاهها به غیر از میلان و تورین

نقل قول نوشته اصلی توسط register1 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان ، اگه کسی از دانشگاه marcony در رشته Global marketing که نیمه حضوری محسوب میشه قبول شده باشه، آیا امکان داره سفارت بهش ویزا نده؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین.
    من هیچ اطلاعی از مدارک سفارت ایتالیا ندارم. از یه موسسه پرسیدم که گفت باید از یه دانشگاه دیگه پذیرش بگیری.
    منتظر جوابتون هستم.
    با تشکر
    در ضمن رشته به زبان انگلیسی هست و من تو مدرسه ایتالیایی زبان نخوندم. در سطح A1 تو یه موسسه دیگه خوندم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط register1 نمایش پست ها
    در ضمن رشته به زبان انگلیسی هست و من تو مدرسه ایتالیایی زبان نخوندم. در سطح A1 تو یه موسسه دیگه خوندم.
    If your major conducted in English As you know that after Getting admission You must indicate your English proficiency record to Embassy then you don't any problem with that
    but if you want to study in Italian you must show your Italian language certificate to Embassy

Junior Member hefv آواتار ها

سلام دوستان
    من چندتا سوال داشتم
    1. فلسفه یلین 4000 یورو چیه ؟ آیا لین پول باید زمان رفتن به ایتالیا همراه باشه و در بانک های ایتالیا هم بلوک بشه و ماهانه حق برداشت داریم یا نه؟
    2. در ایتالیا چجوری باید ماهانه پول خرج کرد ؟ مثلا اداره هی مهاجرت آلمان میگه باید هر سال 8000 یورو در حسابت باشه تا ویزاتو 1 ساله تمدید کنیم و از این پول ماهی 670 یورو بابت هزینه هات اجازه برداشت میده
    خوب من الان در آلمان کمتر از 600 تا هزینه دارم . ولی دیدم که در ایتالیا حداقل 800 تا ماهانه هزینه یک دانشجو هستش و 4000 یورو هم خواستن. میشه من رو روشن کنید ؟

ممنون
    هر آنچه را بتوانیم تصور کنیم به یاری خدا می توانیم بدست آوریم

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی برای دوره های ایتالیایی زبان - کارشناسی و کارشناسی ارشد

کاربران گرامی، نام این موضوع به "ویزای تحصیلی برای دوره های ایتالیایی زبان - کارشناسی و کارشناسی ارشد" تغییر کرده است. از کاربران فعال در این موضوع تقاضا می شود تا با خواندن اولین پست موجود در این موضوع (اینجا) اطلاعات به روز و تکمیلی خود را در اختیار ما قرار دهند تا با داشتن گردش اطلاعاتی کامل و درست، کاربران دیگر بتوانند از اطلاعات موجود بهره ببرند.

با تشکر
    تیم مدیریتی ایتالیا
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی برای دوره های ایتالیایی زبان - کارشناسی و کارشناسی ارشد

دوستان ببخشید برای مقطع لیسانس کی باید مدارکی مثل دیپلم و پیش دانشگاهی رو تحویل بدیم؟(برای سال 2013 یا همین سال جاری)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hefv نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چندتا سوال داشتم
    1. فلسفه یلین 4000 یورو چیه ؟ آیا لین پول باید زمان رفتن به ایتالیا همراه باشه و در بانک های ایتالیا هم بلوک بشه و ماهانه حق برداشت داریم یا نه؟
    2. در ایتالیا چجوری باید ماهانه پول خرج کرد ؟ مثلا اداره هی مهاجرت آلمان میگه باید هر سال 8000 یورو در حسابت باشه تا ویزاتو 1 ساله تمدید کنیم و از این پول ماهی 670 یورو بابت هزینه هات اجازه برداشت میده
    خوب من الان در آلمان کمتر از 600 تا هزینه دارم . ولی دیدم که در ایتالیا حداقل 800 تا ماهانه هزینه یک دانشجو هستش و 4000 یورو هم خواستن. میشه من رو روشن کنید ؟

ممنون
    این پول رو به سفارت نشون میدید که بگید پول برای مخارج 1 سال دارید ( سفارت قرار نیست بدونه که میخواهید بورس (dsu) بگیرید) این پول رو جای دیگه چک نمیکنن برای تمدید soggiorno یا کارت اقامت هم حساب چک نمیکنن ولی وارد ایتالیا که بشی تا بورس جور بشه یا خوابگاه بدن معمولا 1000 تا 2000 تا خرج میشه (بستگی به خودت داره که چقدر خرج کنی )

Member eajj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

مدیر عزیز این بخش توجه کنن که با توجه به عوض شدن ماهیت موضوع ، پست اول هم نیاز به اصلاح داره چون تمام مدارک زبان ذکر شده مربوط به انگلیسی هستش و نه ایتالیایی

Junior Member arminumea آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Management

عنوان ویزایی که تو پاسپورت می خوره چیه؟ شنگن ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Italian language

نقل قول نوشته اصلی توسط arminumea نمایش پست ها
    عنوان ویزایی که تو پاسپورت می خوره چیه؟ شنگن ؟
    سلام قبلا یک ویزای 6 ماه شنگن میدادند ولی از پارسال گویا اسم ویزا هست Italia و از نوع D و Multi هست . اگه میخاین به کشورهای اروپایی دیگر بروید باید منتظر اقامت اول بشید بعد بروید