صفحه 7 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 135

موضوع: ویزای تحصیلی برای دوره های ایتالیایی زبان - کارشناسی و کارشناسی ارشد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی برای دوره های ایتالیایی زبان - کارشناسی و کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط sisiliaa نمایش پست ها
    سلام به شما
    شرط دادن ویزای تحصیلی از طرف مدرسه ایتالیای گذراندن سه ترم اسپرسو یا شرکت در امتحان استرنی و قبولی در ان می باشد.شما اگه سایت مدرسه رو بخونید خیلی واضح و شفاف مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی رو نوشته.www.scuola italiana di tehtan.com
    سلام اگه رشته شما برای دوره ایتالیایی هست که بدون مدرک از مدرسه امکان نداره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی برای دوره های ایتالیایی زبان - کارشناسی و کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط galaxy_f نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مشکل دارم با سفارت ایتالیا. من برای ویزای تحصیلی اقدام می کنم و برای تشکیل پرونده چند بار به سفارت رفتم و هر دفعه برای نقص مدرک مجبور شدم برگردم شهرستان و مدارکم رو کامل کنم.
    از زمان پذیرشم چند ماهی گذشته و از دانشگاه نامه اسکن شده آماده کردم که میتونم با تاخیر شروع کنم میخوام برم در سفارت تشکیل پرونده بدم.

نامه پذیرش من به زبان ایتالیایی هست ولی دانشگاه از من مدرک ایتالیایی نخواسته. کسی میتونه بگه این دفه اگه برم سفارت باز هم ایراد میگیرند یا نه؟ برای سفارت حتما باید مدرک زبان ایتالیایی ببریم؟

ممنون میشم اگه دوستان کمک کنند چون به شدت عجله دارم.
    سلام اگه کورس ایتالیایی هست امکان نداره

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

با سلام خدمت دوستان عزیز. میخواستم بدونم که آیا سفارت برای دوره های یادگیری زبان ایتالیایی ویزا میده یا نه؟

Junior Member

سلام ویزای تحصیلی که گرفتیم و وارد ایتالیا شدیم میخام بدونم چند ماه اعتبار دارد؟ و با ورود به دانشگاست که تمدید میشه مرتب؟

سلام بچه ها من امسال برای کارشناسی دانشگاه پلی تکنیک میلان از طریق سفارت اقدام کردم من مدرک پیش دانشگاهیم تا سپتامبر آماده نمیشه باید چی کار کنم؟

Junior Member

سلام دوستان
    قرار بوده سفارت تا 15 جولای تعطیل باشه، کسی میدونه فردا سفارت بازه یه نه؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amin6666 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    قرار بوده سفارت تا 15 جولای تعطیل باشه، کسی میدونه فردا سفارت بازه یه نه؟؟؟
    از 31 تیر به بعد سه شنبه ها

سلام
    من دیروز رفتم سفارت که پاسپورتمو بگیرم
    خانوم میر مطلبی گفت روزی که قرار بیایید ویزاتون رو بگیرید بیمه مسافرتی یکساله همراهتون باشه. یکساعت پیشم با یکی از بچه ها تماس گرفته بودن و همین رو بهش گفتن البته گفته بودن همه بیمه ها مورد قبولن بغیر از بیمه ایران و آتا (اگه درست خاطرم باشه)
    زمانیکه پاسم رو بهم تحویل دادن یه برگه رو بهم دادن که امضا کنم و اون چیزی نبود جز نامه ریجکتی درخواست ویزام. مبنی بر اینکه چون من قبلاً دوبار درخواست ویزام از سفارت آلمان ریجکت شده پس هدف من تحصیل در ایتالیا نیست و فقط قصد دارم که از طریق خاک ایتالیا وارد آلمان بشم!!!
    اینو گفتم چون روزی که داشتم تصمیم میگرفتم که واسه ویزای ایتالیا اقدام کنم همه میگفتن ایتالیا حتماً بهت ویزا میده!!
    بعدشم اینکه به همه کساییکه مثل من سابقه ریجکتی از یک کشور رو دارن توصیه میکنم که حتماً همزمان واسه کشور دیگه ای هم اقدام بکنند و به اینکه میگن مشکل بوجود میاد هیچ اعتنایی نکنند چون من دیروز ویزام رو رو از یه کشور دیگه گرفتم
    ان شاالله ویزای همه شما هم بزودی بیاد

Junior Member pooya_ww آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_1982 نمایش پست ها
    سلام
    من دیروز رفتم سفارت که پاسپورتمو بگیرم
    خانوم میر مطلبی گفت روزی که قرار بیایید ویزاتون رو بگیرید بیمه مسافرتی یکساله همراهتون باشه. یکساعت پیشم با یکی از بچه ها تماس گرفته بودن و همین رو بهش گفتن البته گفته بودن همه بیمه ها مورد قبولن بغیر از بیمه ایران و آتا (اگه درست خاطرم باشه)
    زمانیکه پاسم رو بهم تحویل دادن یه برگه رو بهم دادن که امضا کنم و اون چیزی نبود جز نامه ریجکتی درخواست ویزام. مبنی بر اینکه چون من قبلاً دوبار درخواست ویزام از سفارت آلمان ریجکت شده پس هدف من تحصیل در ایتالیا نیست و فقط قصد دارم که از طریق خاک ایتالیا وارد آلمان بشم!!!
    اینو گفتم چون روزی که داشتم تصمیم میگرفتم که واسه ویزای ایتالیا اقدام کنم همه میگفتن ایتالیا حتماً بهت ویزا میده!!
    بعدشم اینکه به همه کساییکه مثل من سابقه ریجکتی از یک کشور رو دارن توصیه میکنم که حتماً همزمان واسه کشور دیگه ای هم اقدام بکنند و به اینکه میگن مشکل بوجود میاد هیچ اعتنایی نکنند چون من دیروز ویزام رو رو از یه کشور دیگه گرفتم
    ان شاالله ویزای همه شما هم بزودی بیاد
    الان این اطلاعاتی که اینجا گذاشتی فوق العاده ارزشمنده! فقط یه مسئله رو هم روشن کنی ممنون میشم. اینکه سفارت ایتالیا از کجا فهمیده بود که شما دو بار از آلمان ریجکت شدی؟ داخل پاسپورتت مهری ، خطی نشونی چیزی بود یا خودشون بدون اینکه هیچ مدرکی از جانب شما داشته باشند از این موضوع آگاه شده بودند؟!

داخل پاسم دوبار مهر سفارت آلمان خورده بود
    نمی دونم این اطلاعات بدرد شما میخورد یا نه ولی من اشتباهی این نکاتو اینجا نوشتم میخواستم تو تاپیک زبان انگلیسی بزارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooya_ww نمایش پست ها
    الان این اطلاعاتی که اینجا گذاشتی فوق العاده ارزشمنده! فقط یه مسئله رو هم روشن کنی ممنون میشم. اینکه سفارت ایتالیا از کجا فهمیده بود که شما دو بار از آلمان ریجکت شدی؟ داخل پاسپورتت مهری ، خطی نشونی چیزی بود یا خودشون بدون اینکه هیچ مدرکی از جانب شما داشته باشند از این موضوع آگاه شده بودند؟!