صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 43

موضوع: فیزیوتراپی (Physiotherapy)

پیش فرض پاسخ : فیزیوتراپی

من میدونم که میتونید . خودم با لیسانس زیست میخواهم اقدام کنم و میدونم ایلتس 7 و جی ار ای میخواد برای پذیرش . من میخوام بدونم به جز این دو امتحان . امتحان دیگه ای هم باید بدم یا نه ؟

Junior Member

نازنین جان مرسی از راهنماییت.ولی از کجا اینقدر اطمینان داری .آخه واحدهای زیادی از فیزیوتراپی تو رشته ما وجود نداره .شما رفرنس خاصی برای تایید سراغ دارید.

پیش فرض پاسخ : phd in rehebilitation science, occupational therapy in USA

نقل قول نوشته اصلی توسط mitravaredi نمایش پست ها
    سلام
    من در واقع می خواستم پست جدید بزارم ولی اینجا نوشته مجاز نیستم، برا همین تو پاسخ می نویسم!
    من دانشجوی ارشد فیزیوتراپی هستم و خودمم قصد دارم از ایران برم ولی هرچی تو دانشگاه های امریکا گشتم متوجه شدم امکان ادامه تحصیل تو این رشته در این کشور خیلی کمه، چون اونا دانشگاه های ما رو معتبر نمیشناسن و یه بار دیگه تو امریکا باید licence بگیریم که خودش کلی دردسر داره ولی از کشور های دیگه خبر ندارم.
    میخواسنم بپرسم کسی هست که تو رشته rehabilitation sience ادامه تحصیل داده باشه؟ من میخوام برا 2013 تو این رشته اپلای کنم ولی هیچ اطلاعی دقییقی ازش ندارم!
    بازار کار این رشته مهمه وگرنه بنظر می رسه امکان ادامه تحصیل در رشته های Health Science & Rehabilitation Science راحت تر باشه به هر حال تو رشته های توانبخشی( مثل فیزیوتراپی) راحت تر می شه کار پیدا کرد و درآمد خوبی هم دارن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فیزیوتراپی (Physiotherapy)

سلام.خسته نباشید ببخشید اگر با مدرک دیپلم بخواهیم فیزیوتراپی را در امریکا ایالت کالیفرنیا شروع کنیم ایا مستقیم میتوانیم دانشگاه برویم برای مقطع لیسانس؟ و آیا دانشگاه های دارای رتبه بالا این ایالت برای ایم رشته را میتوانسدمعرفی نمایید مرسی

Junior Member

سلام
    من رشته فیزیولوژِی ورزش خوندم و می خواستم برای رشته فیزیوتراپی یا مهندسی پزشکی در آمریکا یا آلمان اقدام کنم. مدرک زبان هم فعلا ندارم ولی تا دو سه ماه آینده تافل و جی آر ای و مدرک زبان آلمانی رو احتمالا تا حدود 6 ماه دیگه (B1) می گیرم ممنون می شم اگه دوستان راهنمایی کنند.
    everything is not the same that it looks, so use the brain instead of the eye and the ear
    !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شهید بهشتی

سلام
    کسی اطلاعاتی در زمینه رشته توانبخشی/فیزیوتراپی در مقطع ارشد در کشور آلمان داره؟
    ممنون

دوستان آیا در آمریکا میشه مرکز فیزیو شخصی داشت مثل ایران؟!یا تنها باید زیر نظر یه بیمارستان بود و حقوق گرفت؟!

Junior Member

سلام من دیپلم و پیش ریاضی دارم
    ایا برای تحصیل در رشته فیزیوتراپی در خارج باید حتما دیپلم و پیش تجربی داشته باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان توروخدا یکی جواب منو بده برام خیلی مهمه، ممنونم. میخواستم بپرسم کسی از بازار کار فیزیوتراپی در نیوزیلند اطلاعاتی داره؟ یعنی راحت کار برای یه فیزیوتراپ گیر میاد یا نه؟ و اینکه درامدش چطوره؟
    خیلی خیلی ممنون از لطفتون، لطفا اگه کسی اطلاع داره جواب منو بده ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physiotherapy-tabriz university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط sokot نمایش پست ها
    سلام.من سوالات زیاد درباره رشته فیزیوتراپی داشتم تو سایتو گشتم مطلبی پیدانکردم اگه کسی اطلاعاتی درباره این رشته داره لطفا دراین تایپیک بنویسه.
    ممنون
    1-دکترای فیزیوتراپی در خارج چند ساله و ایا پیوسته است(مثلا دکترای پیوسته دندون یا دارو در برخی کشورها 5ساله است)
    2-در ایران دکترا تدریس میشه؟
    با لیسانس مجوز کلنیک میدن؟
    4-بنظر شما بین دارو سازی و فیزیوتراپی برای برگشت به ایران کدوم رشته بهتره؟
    1-دکترای فیزیوتراپی در بعضی کشورها تحت عنوان DPT ارائه میشه( دکترای حرفه ای فیزیوتراپی مثل پزشکی و دارو و دندون) و بعدا دوره رزیدنتی و فلوشیپ میشه شرکت بکنین، و در بعضی کشورها مثل ایران شامل دوره های کارشناسی و ارشد و دکتراست.
    2- بله PhD این رشته در ایران وجود داره
    3-بله مجوز میدن، اما نه در مرکز استان (باید تو نوبت باشین)
    4-من خودم داشنجوی سال آخر کارشناسی فیزیوتراپی هستم، نظر شخصی بنده اینه، برای برگشت به ایران دارو بهتره. اما اگر در اروپا و امریکا بمونید فیزیوتراپی رشته تاپی هستش.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)