صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 43

موضوع: فیزیوتراپی (Physiotherapy)

پیش فرض پاسخ : فیزیوتراپی (Physiotherapy)

سلام. میخواستم بدونم با مدرک کارشناسی فیزیوتراپی ایران میشه تو کشورهای دیگه کار کرد؟ مثل پرستارها که آزمون میدن و مشغول به کار میشن

پیش فرض پاسخ : فیزیوتراپی

سلام من لیسانس فیزیوتراپی دانشگاه تورین پزیرش گرفتم منابع الفا تست چیه؟؟ لطفا راهنمایی بفرمایید ایا من هم باید مجموعه پزشکی که مدرسه ارایه میده واسه الفا تست رو باید بخونم؟؟

سلام دوستان اوقات خوش.سپهر هستم.بنده مدرک دیپلم دارم و شهریور امسال یعنی دو ماه دیگه وارد سن 18 سالگی خواهم شد.رشته ی بنده تجربی هست.10 روز دیگر هم کنکور خواهم داشت.معدل نهایی بنده حول و حوش 12 هست و معدل نهایی امسال هم احتمالا در همین حدود باشه.بنده قصد مهاجرت و ادامه تحصیل در کشوری دیگر رو دارم.یه کشور میخوام که به شرایط و رشته های مورد علاقه ی بنده بخوره. خودم خیلی علاقه به مهندسی خودرو دارم و بعد از اون دندانپزشکی و فیزیوتراپی و دامپزشکی و رشته های طراحی و دیزاین و معماری و از اینجور رشته ها و رشته ی عمران.سوالی که دارم اینه که چه کشوری رو به بنده پیشنهاد میدید و چگونه بنده میتونم به اون کشور مهاجرت کنم و ادامه تحصیل بدم؟چه راه هایی هست و باید چه کار کرد.به چه چیز هایی نیاز هست و برای ورود به رشته ی فیزیوتراپی باید چه اقدامی بکنم؟
    ثانیاسختی و آسونی دروس رشته ی فیزیوتراپی به نسبت ایران چطوره و آیا میتونم وارد اون رشته بشم؟بازار کار این رشته چطوره؟
    ثالثا هزینه ی کلی که باید داشته باشم تا بتوانم به اون کشور مهاجرت کنم چقدر هست و هزینه ی ماهانه ای که اونجا باید داشته باشم تا بتونم بدون دردسر زندگی کنم چقدر هست؟
    ممنون میشم یه راهنمایی کلی بکنید که خیلی بلاتکلیف موندم...عذر خواهی میکنم ممکنه سوالم تکراری باشه ولی وقت جست و جو در این همه صفحه رو به خاطر درس هام ندارم.مرسی

دوستان کسی نیست پاسخگوی سوال بنده باشه؟من باید تا دو ماه دیگه رفته باشم خارج مگر نه ایران به خاطر سربازی گیر میوفتم

Junior Member amin_kh آواتار ها

سلام. 25 سالمه . با 40 میلیون تومان در سال و به زبان انگلیسی کدام کشور میشه لیسانس فیزیوتراپی خوند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_kh نمایش پست ها
    سلام. 25 سالمه . با 40 میلیون تومان در سال و به زبان انگلیسی کدام کشور میشه لیسانس فیزیوتراپی خوند؟
    سلام، شما خودت بايد ببيني كدام كشور و كدام دانشگاه مدنظرت هست؟ بعد بري توي سايت دانشگاه و از مسئول پذيرششون بپرسي كه بايد چه شرايطي داشته باشي و بعد اپلاي كني، مثلا نياز به نمره تافل هست يا خير؟ و يا ترجمه مداركتون، بعد توي سايت اكثر دانشگاهها نوشته كه هزينه زندگي توي اون شهر خاص چقدر هست و بعلاوه هزينه تحصيل ميكني و ميبيني كه آيا ٤٠ ميليون ميشه يا نه

Junior Member

سلام دوستان . یه سوال مهم دارم. من فوق لیسانس انگلیسی دارم اما بدلایلی میخوام تغییر رشته بدم .یعنی میخوام برای لیسانس فیزیوتراپی اقدام کنم در اروپا.حالا سوالم اینه شرط سنی وجود داره برا رفتن به دانشگاه و بعدش کار پیدا کردن؟؟ من میتونم سایت دانشگاه ها رو بخونم ولی واقعا از نحوه پذیرش و گرفتن فاند و غیره اطلاعی ندارم .خواهش میکنم کمک کنین و جواب بدین. خسته شدم انقد به دانشگاه ها ایمیل زدم و جواب نگرفتم ..اصلا کدوم دانشگاه ها باید اقدام کرد ؟ کجاها فاند میدن؟؟

تحصیل فیزیوتراپی در هند
    دانشگاه مانیپال هزینه چهارسال 100 میلیون
    دانشگاه دهلی هزینه چهار سال 60 میلیون
    زبان انگلیسی،بدون شرط سنی و معدل،بدون مدرک زبان،بدون آزمون ورودی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    تحصیل فیزیوتراپی در هند
    دانشگاه مانیپال هزینه چهارسال 100 میلیون
    دانشگاه دهلی هزینه چهار سال 60 میلیون
    زبان انگلیسی،بدون شرط سنی و معدل،بدون مدرک زبان،بدون آزمون ورودی
    سلام این دانشگاه ها مورد تایید وزارت بهداشت ایران هست؟ شما از شرایط زندگی تو هند خبر دارید؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sandman02 نمایش پست ها
    سلام این دانشگاه ها مورد تایید وزارت بهداشت ایران هست؟ شما از شرایط زندگی تو هند خبر دارید؟
    ممنون
    سلام
    شاید بشه گفت بهترین و تمیزترین دانشگاه کل هند،مانیپال هست.
    تنها دانشگاهی هست که خوابگاه های شیک و مدرنی داره و صد البته قابل زندگی.
    مورد تایید کامل وزارت بهداشت هم هست.
    دانشگاه مانیپال به صورت کمپ هست.و از لحاظ بهداشتی با کل هند فرق داره.چون خیلی ها از اروپا و آمریکا میان مانیپال.
    خوب طبیعتا گرونتر هم هست.
    کل دوره فیزیوتراپیش میشه حدود 23000 دلار.
    مدرک زبان نمیخواد.آزمون ورودی هم نداره.زبان انگلیسی هم هست.
    رییس انجمن فیزیوتراپی هند هم یک ایرانی هست به نام دکتر علی ایرانی کهها عضو هیئت علمی دانشگاه مانیپال هم هست.
    دانشگاه دهلی آزمون ورودی داره.ولی تو پایتخت هست.کل دوره اش میشه 15000 دلار.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)