صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 43

موضوع: فیزیوتراپی (Physiotherapy)

پیش فرض پاسخ : فیزیوتراپی (Physiotherapy)

سلام به جز هند نميشه رفت ايتاليا ليسانس فيزيوتراپي خوند؟ شنيدم ايتاليا با ايلتس ٧ بورس مي كنه. من ليسانس زبان انگليسي دارم از دانشگاه ازاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh199 نمایش پست ها
    سلام به جز هند نميشه رفت ايتاليا ليسانس فيزيوتراپي خوند؟ شنيدم ايتاليا با ايلتس ٧ بورس مي كنه. من ليسانس زبان انگليسي دارم از دانشگاه ازاد
    سلام
    شدنش که میشه،فقط آزمون نسبتا سختی به نام ایمت داره

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh199 نمایش پست ها
    سلام
    فیزیوتراپی در ایتالیا به زبان ایتالیایی ارائه میشه. شما باید مدرک زبان ایتالیایی داشته باشید و در ازمون الفا تست شرکت کنید. اینجا Fisioterapia.بورس به نمره زبان ربط نداره. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    سلام
    شدنش که میشه،فقط آزمون نسبتا سختی به نام ایمت داره
    سلام
    این ازمون برای رشته هایی که به زبان انگلیسی ارائه میشه هست و نه فیزیوتراپی. موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان اگر کسی هست که از لیسانس فیزیوتراپی برای ارشد اقدام کرده میشناسید لطفا معرفی کنید بهم.

Junior Member

سلام من شنیدم برای گرفتن دکترای فیزیوتراپی در آمریکا نیازبه داشتن لیسانس مثل زیست یا رشته های مرتبط هست ونیازبه داشتن recommendation letter کسی میدونه این نامه به چه صورته من 10 سال پیش لیسانس مامایی گرفتم ومیخوام تغییررشته بدم نمیدونم استادام این نامه رو میدن یا نه ؟ ممنون میشم اگه اطلاع دارین

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر

24ساله فارغ التحصیل لیسانس فیزیوتراپی از دانشگاه تهران با معدل19.60هستم.از قشر متوسط رو به پایین جامعه.
    تافل110 و درتمام مهارت های آیلتس نمره7رو دارم.
    متاسفانه یا خوشبختانه طرح و سربازی نرفتم.
    هدفم فقط مهاجرته و به ترتیب به امریکا.استرالیا.آلمان و کانادا علاقه دارم.
    سوالی که اینجاس اینه که من میتونم بعداز گذروندن طرح(خدمت)برای ارشد فیزیوتراپی پذیرش بگیرم از دانشگاهایی در کشورای ذکر شده به همراه بورسیه؟ و درنهایت اوضاع اجتماعی و مالی(درآمدسالانه) من درآینده به عنوان فوق لیسانس فیزیوتراپی به چه صورت خواهد بود؟

سوال دوم اینکه به جای پذیرش در مقطع ارشد فیزیو تراپی،من اگر داخل ایران گرایش مهندسی پزشکی(بیواالکتریک)رو به عنوان فوق لیسانس تموم کنم و بعد بخوام اقدام کنم چه گزینه هایی پیش رومه؟
    و درنهایت کدوم یکی از این راه ها درامد و جایگاه شعلی و ارزش اجتماعی بالاتری رو در کشورمقصد به همراه داره؟
    تشکر از وقتی که گذاشتید.

سلام به همه عزیزان
    چرا تاپیک فیزیوتراپی اینقدر خلوته؟
    تو گوگل هم هرچی سرچ میزنم راجب مهاجرت فیزیوتراپ ها،هیچ پیچ و سایتی نیس که اطلاعات مفیدی زده باشه!!!

میخواستم بدونم کسی که لیسانس فیزیو از ایران داره چطوری باید وارد آمریکا یا کانادا بشه؟
    مثل پزشکان باید امتحان چندمرحله ای بدن؟
    راجبش اگه توضیحی بدین ممنون م

سلام در مورد اپلی کردن برای dpt با مدرک کارشناسی لطفا اگر اطلاعاتی دارید بفرمایید
    اینکه کدوم کشور ها و دانشگاه ها راحتره پذیرش گرفتن هزینه ها و امکان کار کردن کنار تحصیل یا اینکه کدوم دانشگاه بین فیزیوتراپ ها رایج تره جهت اپلی و ...

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Parhamzanganeh نمایش پست ها
    سلام در مورد اپلی کردن برای dpt با مدرک کارشناسی لطفا اگر اطلاعاتی دارید بفرمایید
    اینکه کدوم کشور ها و دانشگاه ها راحتره پذیرش گرفتن هزینه ها و امکان کار کردن کنار تحصیل یا اینکه کدوم دانشگاه بین فیزیوتراپ ها رایج تره جهت اپلی و ...
    سلام
    این بلاگ کتی هست. ایشون سپتامبر 2018 با اخذ DPT فارغ التحصیل شدند. میتونید اطلاعات کامل بدست بیارید. یک لینک دیگر هم من اضافه کردم. ایشون اطلاعات کامل راجع به زبان، اینترویو، منابع، اپ های مفید و.. قرار دادند. به نظر من برای امریکا تلاش کنید بهتر هست. چون در مورد کانادا و استرالیا در حال حاضر طلاعات ندارم و در مورد اروپا هم سد زبان برای شما حذف میشه. اگر اطلاعات دقیق تر لازم دارید با هم رشته های خودتون در کشورهای مختلف لینک شوید. متاسفانه من توضیحاتی راجع به ادامه این رشته به زبان پارسی ندیدم ولی برخی دوستان در چند کشورهای اروپایی در حال تحصیل فیزیوتراپی هستند. موفق باشید
    http://myroadtopt.com/
    https://www.fsbpt.org/examcandidates...xam(npte).aspx

Junior Member

با تقدیم احترام

لطفا در خصوص بازار کار فیزیتراپی در ایران

کمی اطلاعات مخاستم

مممنون

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)