صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 97

موضوع: Christian-Albrechts-Universität zu Kiel

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : Kiel ) Christian-Albrechts-Universität )

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_survivor نمایش پست ها
    سلام
    این دانشگاه خوابگاه داره. یعنی خودش خوابگاه نداره اما یه موسسه ای هست بنام studentenwerkکه به بچه هایی که در آلمان پذیرش می گیرن (تو سایر شهر ها هم کار میکنه علاوه بر کیل) خوابگاه می ده فکر کنم وابسطه به دانشگاه هست اما کسایی که از FH هم پذیرش میگیرن میتوانن از خوابگاه های studentenwerk استفاده کنن. هر چه زود تر درخواست بدین . سایتش :
    http://www.studentenwerk-sh.eu/de/wo...iel/index.html

اطلاعات خوابگاه های کیل :
    http://www.studentenwerk-sh.eu/de/wo...iel/index.html

جدا از این اگر خوابگاه گیرتون نیومد سایر موسسات هم هستن که اونها هم به دانشجو ها خوابگاه میدن. در مورد قیمت یه اطاق با حمام و دستشویی بین 180 تا 240 تا هست بستگی داره به جاش و سایر مسائل. اشپزخانه رو مشترک بگیرین هزینه ی اضافه نکنین.
    احتمالش هست قبل اومدن خوابگاه گیرتون نیاد نگران نباشید از International office دانشگاه می تونین برای اسکان موقت کمک بگیرین. کلا گرفتن خوابگاه از ایران سخت تره بیاین اینجا راحت تر می توانین بگبرن چون یک سری خوابگاه های جدید هم دارن می سازن که شانستونو زیاد می کنه

موفق باشید
    با سلام
    ممنون از جوابتون
    اگه شما اونجا تشریف دارید می تونید یه مقدار در مورد تجربه شخصیتون بگید. دانشگاه چه مزیتای نسبت به بقیه جاها داره یا حتی چه معایبی؟
    ممنون میشیم اگه جواب بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Quantitative Finance

سلام در مورد سؤالي كه پر سيدين من نمي دونم دقيقا چي بأيد بگم اما تا جاييكه حافظم أجازه بده ميگم باز سؤالي بود بدون تعارف بپرسد در خدمتم. دانشگاه خوبيه البته نمي دونم تو رشته شما رنكش را اما بطور كلي تا جاييكه من ميدونم جز دانشگاه هايي هست كه احتمال زياد ميتونين كار بگيرين بعد تحصيلتون. شهر كوچيك و بنظر من دوست داشتني هست زمستان هاي سردي داره. باشگاه ورزشي وكتاب خونه بسيار خوبي داره كه كم نظيره كلاس الماني مجاني داره اما وقت تلف كردن واسه يك كلاس ألماني معمولي واسه ٦ ماه بأيد حد اقل حدود ١٠٠ تا بدين برأي كلاس هاي فشرده هم همينطور همونطور كه گفتم خابگاه هم داره و مي تونين روش حساب كنين اما لطفا زود زود زود أقدام كنين. خيلي چيزهاي ديگر هم هست باز اگر مطلب إبهام داشت يا سؤال دبگه اي بود و يا هر كمك ديگه اي كه از دست من بر مياد بگين لطفا

Junior Member

سلام در مورد سؤالي كه پر سيدين من نمي دونم دقيقا چي بأيد بگم اما تا جاييكه حافظم أجازه بده ميگم باز سؤالي بود بدون تعارف بپرسد در خدمتم. دانشگاه خوبيه البته نمي دونم تو رشته شما رنكش را اما بطور كلي تا جاييكه من ميدونم جز دانشگاه هايي هست كه احتمال زياد ميتونين كار بگيرين بعد تحصيلتون. شهر كوچيك و بنظر من دوست داشتني هست زمستان هاي سردي داره. باشگاه ورزشي وكتاب خونه بسيار خوبي داره كه كم نظيره كلاس الماني مجاني داره اما وقت تلف كردن واسه يك كلاس ألماني معمولي واسه ٦ ماه بأيد حد اقل حدود ١٠٠ تا بدين برأي كلاس هاي فشرده هم همينطور همونطور كه گفتم خابگاه هم داره و مي تونين روش حساب كنين اما لطفا زود زود زود أقدام كنين. خيلي چيزهاي ديگر هم هست باز اگر مطلب إبهام داشت يا سؤال دبگه اي بود و يا هر كمك ديگه اي كه از دست من بر مياد بگين لطفا
    میلاد جان ممنون بابت اطلاعاتی ک دادی
    منم این شهرو دانشگاهو بین 5 تا پذیرشم مناسب دیدم واسه رشتم (Materials Science and Engineering) . رشته شما چیه راستی؟
    بحث خوابگاه منو گیج کرده. من 31 آگوست اونجام و 2 ماه میشه واسه خوابگاه آنلاین فرم پر کردم.خبری ازشون نیست.. نمیدونی باید چیکارکنم؟
    مسءله دیگه اینکه شنیدم یه دوره فشرده 25 روزه هست واسه زبان آلمانی 1 سپتامبر شروع میشه. واسه همین دارم زودتر میام. من که برسم فرداش کلاس شروعه. شما که اونجایی نمیدونی باید چیکارکنم واس اسم نویسی و شرکت به موقع؟
    ب طورکلی بعد از ورود یه سری کارای اولیه باید انجام بشه، میشه بگی ب ترتیب سراغ کدوماش باید بریم؟ (بطورمثال حساب باز کردن-اسمنویسی واسه اقامت-ثبت نام دانشگاه-اسکان...)
    ممنون واقعا. سوالام زیاد شد ولی فک کنم سوال بیشتر بچه ها هم باشه کلی کمک کنه به برنامه ریزیمون.
    بازم تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Quantitative Finance

سلام اين سوال ها كه پرسيدي بعضياش به اين گروه مربوط نميشه بعضيهاشم من نميدونم اما تا جاييكه بتونم پاسخ مي دم.اگر واسه خوابگاه اقدام كردي وهنوز جوابي ندادن و نزديك اومد نته به ميل يا كال به مسولش بزن و براش توضيح بده تو كيس من ٤ روزه جواب دادن. در مورد دوره فشرده چيزي نميدونم اما چون مال دانشگاه نيست احتمالا پس نميتوني از خارج از ألمان ثبت نام كني. خيلي سخت نگير اينجا مؤسسه زبان الماني و دوره هاي فشرده زياده بياي ساده تر ميتوني انتخاب كني. ترتيب كارهاً هم تا جاييكه يادمه انترنشنال سنتر يوني كه شامل ثبت نام و خريد بيمه و گرفتن تيكت باس ميشه بعد سيتي حال بعد خودشون نامه ميدن كي بري فارين افيس تو اين فاصله حساب بانكي باز كن و اگر تونستي قرارداد موبايل بگير وسلام :-). موفق باشيد

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

سلام اين سوال ها كه پرسيدي بعضياش به اين گروه مربوط نميشه بعضيهاشم من نميدونم اما تا جاييكه بتونم پاسخ مي دم.اگر واسه خوابگاه اقدام كردي وهنوز جوابي ندادن و نزديك اومد نته به ميل يا كال به مسولش بزن و براش توضيح بده تو كيس من ٤ روزه جواب دادن. در مورد دوره فشرده چيزي نميدونم اما چون مال دانشگاه نيست احتمالا پس نميتوني از خارج از ألمان ثبت نام كني. خيلي سخت نگير اينجا مؤسسه زبان الماني و دوره هاي فشرده زياده بياي ساده تر ميتوني انتخاب كني. ترتيب كارهاً هم تا جاييكه يادمه انترنشنال سنتر يوني كه شامل ثبت نام و خريد بيمه و گرفتن تيكت باس ميشه بعد سيتي حال بعد خودشون نامه ميدن كي بري فارين افيس تو اين فاصله حساب بانكي باز كن و اگر تونستي قرارداد موبايل بگير وسلام :-). موفق باشيد
    توی مراحل کارتون اولین مرحله بعد از اسکان رفتن به شهرداریه و ثبت اسم و اعلام حضور و آدرسه. بعدی حساب باز کردنه که بدون ثبت نام در شهرداری نمیشه. برای بیمه و تمامی فعالیت هی بعدی برگه شهرداری و حساب بانکی رو نیاز دارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Quantitative Finance

سلام اين مراحلي كه من گفتم براي اين دانشگاه و اين شهر انجام ميشه يعني شما با فرض گرفتن خوابگاه با ثبت نام ونامه نگاري از خارج از المانً وقتي تشريف اوردين و چمدان را باز كردين فرداش مي رين براي ثبت نام يوني مي فرستنتون بيمه اوك كه همون كنار هست و بعدم مي گن برين پول بدين به studiebtenwerk كه ١٧٠ تا بود فكر كنم براي ثبت نام و گرفتن تيكت و بعدم ميگن سيتي حال( همون شهرداري )رفتين برگتونو بيارين بدين به ما. ادامش رو هم كه گفتم كلا أهل بحث نيستم و حتما اطلاعاتمً از همه كمتر هست اگر اينبار هم نوشتم گفتم كه دوستان مشكل پيدا نكنن. :-). موفق باشيد

Member
    رشته و دانشگاه
    Management und Marketing

پیش فرض پاسخ : Christian-Albrechts-Universität zu Kiel

دوستان عزیز
    کسی می دونه توی کیل، وقتی پذیرش کلاس زبان داشته باشی، می شه کار کرد یا نه؟! ظاهرا بعضی ایالت ها می گن حتما باید DSH رو داشته باشی تا بشه کار کرد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iutext نمایش پست ها
    من برای رشته Materials science این دانشگاه اپلای کردم. ددلاینش هم 1 می بود. کسی میدونه کی جواب نتایج و میگن؟
    این رشته ای که من اپلای کردم، مصاحبه نداره
    سلام شما صنعتی بودید؟من صنعتی بودم و شما واسه مستر اقدام کردید؟

Junior Member

سلام وقت بخیر
    می خواستم ببینم من ویزا شنگن دارم میخام توریستی بیام آلمان - کیل
    میشه اونجا با دانشگاه صحبت کنم بتونم اپلای بگیرم ویزامو تغییر بدم یا نمیشه؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط nillnill نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    می خواستم ببینم من ویزا شنگن دارم میخام توریستی بیام آلمان - کیل
    میشه اونجا با دانشگاه صحبت کنم بتونم اپلای بگیرم ویزامو تغییر بدم یا نمیشه؟
    ممنون
    به هیچ وجه نمیشه، باید برگردید کشورتون از سفارت اونجا برای ویزای دانشجویی اقدام کنید.