صفحه 32 از 32 نخستنخست ... 2223242526272829303132
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 314 , از مجموع 314

موضوع: ثبت اختراع بین المللی Patent

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ثبت اختراع بین المللی Patent

آیا شما طرح اختراع رو ارائه میدین تضمینی بابت عدم سو استفاده از طرف اون کارمندان و متولیان ثبت در داخل اون اداره هست؟

[/QUOTE]

مشکل همینه اتفاقا
    دلالهایی بین المللی وجود دارند که با ادارات ثیت اختراع کشورهای جهان سوم لینکن. اونها اصلا به طور حرفه ای کارشون دزدیدن همین ایده هاست.

Banned

مراحل ثبت اختراع بین المللی و ایرانی رو کسی میتونه بگه لطفا؟

سلام دوستان من دانشجو کارشناسی هستم و یک دانشگاهی در امریکا مدنظرم هست و استاد مورد نظر دقیقا کپی برابر اصل زمینه ای که من علاقه دارم و تحقیق میکنم, کار میکنن و یک ایده به نظرم عالی دارم که میشه در حد یه پتنت خیلی سطح بالا روش کار کرد. من چه کاری باید انجام بدم؟
    رشته ام مهندسی پزشکی هست و میخوام به فیزیک اپلای کنم و اون زمینه که میگفتم مربوط میشه به فیزیک کوانتوم.
    استاد زمینه کاریش اونقدر مشابه من هست که در تایمای خالی هر از گاهی مقالاتش رو به صورت تفریحی میخونم.
    من حدود ۱.۵ سال دیگه درسم تموم میشه البته و انتظار تافل و جی ار ای بالا دارم و معدلم هم بالاست. تنها نکته دانشگاه غیر انتفاعی بودنم و نداشتن مقاله هست ولی به نسبت رزومه ام و زمینه کاری استاد به نظرم باید شانسی داشته باشم.
    به نظرتون چیکار کنم؟
    صبر کنم دروس فیزیک رو کامل بخونم در این مدت و در اخر فقط ایده ام رو وقتی به استاد ایمیل اصلی رو میزنم بگم و تا اون موقع بیشتر تحقیق کنم یا اینکه کار دیگه ای انجام بدم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrajamali نمایش پست ها
    سلام دوستان من دانشجو کارشناسی هستم و یک دانشگاهی در امریکا مدنظرم هست و استاد مورد نظر دقیقا کپی برابر اصل زمینه ای که من علاقه دارم و تحقیق میکنم, کار میکنن و یک ایده به نظرم عالی دارم که میشه در حد یه پتنت خیلی سطح بالا روش کار کرد. من چه کاری باید انجام بدم؟
    رشته ام مهندسی پزشکی هست و میخوام به فیزیک اپلای کنم و اون زمینه که میگفتم مربوط میشه به فیزیک کوانتوم.
    استاد زمینه کاریش اونقدر مشابه من هست که در تایمای خالی هر از گاهی مقالاتش رو به صورت تفریحی میخونم.
    من حدود ۱.۵ سال دیگه درسم تموم میشه البته و انتظار تافل و جی ار ای بالا دارم و معدلم هم بالاست. تنها نکته دانشگاه غیر انتفاعی بودنم و نداشتن مقاله هست ولی به نسبت رزومه ام و زمینه کاری استاد به نظرم باید شانسی داشته باشم.
    به نظرتون چیکار کنم؟
    صبر کنم دروس فیزیک رو کامل بخونم در این مدت و در اخر فقط ایده ام رو وقتی به استاد ایمیل اصلی رو میزنم بگم و تا اون موقع بیشتر تحقیق کنم یا اینکه کار دیگه ای انجام بدم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    سلام دوست عزیز

مشخص است که به رشته و درستان خیلی علاقمند هستید و من فکر میکنم این خیلی عالی است.

با اطلاعاتی که اینجا نوشته اید راهنمایی جامع و کامل مشکل است. در هر صورت با توجه به زمانی که در اختیار شماست پیشنهاد میکنم اول فکر و برنامه تحصیلی خود را مرتب و منظم بفرمایید . ببینید دقیقا میخواهید چه کار/پروژه ای را انجام بدهید و نقش استاد و دانشگاه در این برنامه چیست و بعد خیلی حساب شده و ملایم با استاد/اساتید مورد نظر ارتباط بگیرید و در مرحله اول فکرتان را به مشورت بگذارید. از استاد بخواهید کمک کنند تا نظرات شما تکمیل شود و بعد شرایط شروع دکتری را سوال کنید و آرام کار را جلو ببرید.

مهم این است که فکرتان را تا تکمیل نشده و خیلی خام است برای استاد نفرستید چون به احتمال زیاد یا اصلا جواب نمیدهند یا رد میکنند. خیلی حساب شده و فکر شده عمل بفرمایید.

امید که همیشه موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید