نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 314

موضوع: ثبت اختراع بین المللی Patent

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس برق-الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر

پیش فرض پاسخ : ثبت اختراع بین المللی Patent

دوستان من برای ثبت اختراعم در خارج از کشور به مشکل برخورده ام.
    یکم اینکه نمی توانم هزینه بالای وکیل را پرداخت کنم.(هزینه حدود 12 میلیون تومان سال 91)
    دو نمی دانم چه کشوری برای ثبت اختراع مناسب است.
    سه یکی از بستگان من آلمان است و نمی دانم آیا از طریق او می توانم ثبت اختراع در آلمان داشته باشم؟
    چهارم آدرسی که باید در فرم نوشته شود ، آدرس همان فامیلم در آلمان را بنویسم یا آدرس خودم در ایران را وارد کنم؟
    پنجم یکی از دوستان من در آلمان به من گفتند که باید درخواست آدرس قانونی (Legal Address) بدهم یعنی یکی از بستگان یا دوستانم در آلمان به شهرداری برود و فرم مربوط به آن را پر کند.(فکر می کنم یعنی به شهرداری آلمان اعلام کند که من با او زندگی می کنم تا آدرس او آدرس قانونی من بشود) آیا همچین چیزی درست است؟ و آیا فامیل من باید بابت این قضیه به دولت مالیات پرداخت کند؟چون به تعداد افراد ساکن در منزل یک نفر اضافه شده است؟
    پنجم اگر من مستقیم آدرس خویشاوند خودم را در فرم بنویسم(بدون این که به شهرداری آلمان اعلام کنم) چه اتفاقی می افتد؟
    ششم آیا لازم است که (مثل ثبت اختراع ایران که یک بار برای تحویل مدارک به اداره ثبت اختراع مراجعه می کنیم و یک بار برای بازرسی چشمی! و یک بار برای بررسی فنی اختراع !) چند بار به کشور مربوطه مراجعه کرد یا اصلا حضور مخترع لازم نیست؟
    هفتم چه گونه می توان یک حامی مالی مناسب در آمریکا و اروپا پیدا کرد؟

سپاس
    ویرایش توسط Sofi : May 12th, 2012 در ساعت 10:44 PM