صفحه 7 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 127

موضوع: آرشیو شده : تجربیات زندگی دانشجویی در استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات زندگی دانشجویی در استرالیا

آقا سیدنی خیلی گرانه , صدمیلیون لازمه

Junior Member

آقا سیدنی خیلی گرانه , صدمیلیون لازمه
    دوست من سیدنی جزو 10 شهر گران دنیاست. اینکه مورد استقبال قرار گرفته به خاطر اینه که شما می توانید با کار کردن مشکل این گرانی را حل کنید. سعی کنید برای یک شغل غیر تخصصی پاره وقت اقدام فرمایید.

موفق باشید

Junior Member

سلام ،

اگر میشه دوستان ساکن در استرالیا یک راهنمایی جامع در مورد مواد خوراکی که می شه با خودمون به استرالیا بیاریم بدهید.

خیلی ها تاکید دارن که اگر مواد خوراکی بیارید می ریزن و حتی توی یک تاپیک دیگه دیدم که می گفتن سبزی خشک جریمه هم داره!!!!! ولی در ابتدای این تاپیک دوستمون گفته بود لپه و قند و ... بیارید با خودتون. یا یکجای دیگه می گفتن ادویه فقط می شه بیارید، حالا مثلا اویشن جزو ادویه حساب می شه یا سبزی خشک؟!!!! لطفا از هرچی مطمئنید بنویسید که مادرم کچلم کرده از بس که لیستش از مواد خوراکی مورد نیاز رو با توجه زیاد تکمیل کرد و من گفتم نمیشه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NEW_RSH نمایش پست ها
    سلام ،

اگر میشه دوستان ساکن در استرالیا یک راهنمایی جامع در مورد مواد خوراکی که می شه با خودمون به استرالیا بیاریم بدهید.

خیلی ها تاکید دارن که اگر مواد خوراکی بیارید می ریزن و حتی توی یک تاپیک دیگه دیدم که می گفتن سبزی خشک جریمه هم داره!!!!! ولی در ابتدای این تاپیک دوستمون گفته بود لپه و قند و ... بیارید با خودتون. یا یکجای دیگه می گفتن ادویه فقط می شه بیارید، حالا مثلا اویشن جزو ادویه حساب می شه یا سبزی خشک؟!!!! لطفا از هرچی مطمئنید بنویسید که مادرم کچلم کرده از بس که لیستش از مواد خوراکی مورد نیاز رو با توجه زیاد تکمیل کرد و من گفتم نمیشه...
    دوست من شما چمدانتان قطعا جا برای وسایل خودتان هم کم دارد. خب چرا چمدانتان را با خوراکی که اینجا از هر نوعش را می توانید تهیه نمایید پر می کنید. به نظر من اصلا خوراکی نیارید و در عوض وسایل مورد نیاز زندگیتان را بیاورید. اینجا بیکار نیستید که همه اش بروید یک سر شهر یک وسیله ای رو بخرید. ولی خوراکی را از همین بقل خانه تان هم می توانید تهیه کنید

موفق باشید

Junior Member

سلام

اگه امکان داره دوستانی که در حال حاضر ساکن استرالیا هستند یک راهنمایی در مورد خانه بدهند.
    خوب سایت های زیادی وجود داره برای اجاره خانه، همه اونها هم یکی 2 تا عکس گذاشتند تو سایت و گفتند اگه می خواهید خونه رو ببینید به ما تلفن یا ایمیل کنید. من می خواهم هفته اولی که سیدنی هستم هر روز 2 الی 3 تا جا نزدیک دانشگاه رو برم ببینم. که بعد 4 روز حتما یک خونه پیدا کنم. به نظرتون امکان پذیر است، در ضمن ادم سخت گیری نیستم ولی ترجیح می دم حشره تو خونه نباشه.

این مشکلی نداره که به چند تا agent ایمیل بزنم و فرار برا دیدن خونه بذارم.

تو فروم هم خوندم یکی از بچه ها گفته کلا نباید به این سایتها اطمینان کنیم؟ درسته؟
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post365695

ممنون

Junior Member

با سلام

از بچه ها اگر کسی هست که الان wollongong باشه و نیاز به خونه داشته باشه به من اطلاع بده چون من یک جایه مناسب و نزدیک دانشگاه را پیدا کردم و دلم می خواد هم خونه ایم هم ایرانی باشه. البته الان اینجا باشه چون این موضوع فوریه و اگر قراره مثلا دو ماه دیگه تشریف بیارین شاید براتون خوب نباشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kramezani نمایش پست ها
    دوست من سیدنی جزو 10 شهر گران دنیاست. اینکه مورد استقبال قرار گرفته به خاطر اینه که شما می توانید با کار کردن مشکل این گرانی را حل کنید. سعی کنید برای یک شغل غیر تخصصی پاره وقت اقدام فرمایید.

موفق باشید
    ممنون، شما کار خاصی مد نظرتون هست که مثلا تجربه خودتون یا آشناهاتون باشه که پیشنهاد بدین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NEW_RSH نمایش پست ها
    سلام ،

آقا، Kramezani دقیقا درست میگه، بیشتر رو وسایل شخصیت فکر کن

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    SHARIF.MS.SOFTWARE

نقل قول نوشته اصلی توسط kramezani نمایش پست ها
    دوست من شما چمدانتان قطعا جا برای وسایل خودتان هم کم دارد. خب چرا چمدانتان را با خوراکی که اینجا از هر نوعش را می توانید تهیه نمایید پر می کنید. به نظر من اصلا خوراکی نیارید و در عوض وسایل مورد نیاز زندگیتان را بیاورید. اینجا بیکار نیستید که همه اش بروید یک سر شهر یک وسیله ای رو بخرید. ولی خوراکی را از همین بقل خانه تان هم می توانید تهیه کنید

موفق باشید
    سلام / نمیدونم چرا نمیشه پیام خصوصی برای شما داد- ممکنه اطلاعات تماس شما را داشته باشم ؟ چند تا سوال دارم...

سیدنی: Aug 11, 2009 -- فایل اول:Oct 1, 2009 -- ارسال به دمشق: Nov 24, 2009 - ورشو December 12, 2011 این پروسس February 13, 2012 مدیکال به همراه کپی پاس و ۴۹۰ دلار :April 8,2013 .

سلام
    معمولا به خاطر اینکه تو سیدنی اجاره خونه گرون هست، دانشجو ها بیشتر اتاق کرایه می کنند. برای اجاره کردن خونه این دوتا سایت بد نیست
    http://www.realestate.com.au/rent
    http://www.domain.com.au/?mode=rent
    من نمی دونم چرا این دوستمون گفتند مطمین نیست. من و دوستم همین از طریق این سایتها خونه پیدا کردیم. البته این رو بگم معمولا خونه هارو روز های شنبه برای بازدید می گذارند و خونه های خوب و ارزون رو تو هوا میبرند ( یادمه برای یه خونه ای که خیلی قیمتش مناسب بود حدود بیست نفر اومده بودند!) . علاوه بر این شما باید حساب بانکی داشته باشید و...
    برای کرایه اتاق این سایت فکر کنم بهترین سایت هست.
    http://www.gumtree.com.au/s-shared-accommodation/c18294
    در ضمن بعضی از دانشگاه ها قسمت accommodation دارند که مردم اتاقاشون رو میان میسپارند برای اجاره.
    اگر smart phone هم داشته باشید خیلی خوب هست دیگه نقشه داریت و گم نمیشید.
    با استفاده از سایت زیر هم میتونید اتوبوس یا قطاری رو که به مقصدتون میره رو پیدا کنید.
    http://www.131500.com.au/
    کلا بهتون پیشنهاد می کنم نزدیک دانشگاه خونه بگیریت و حد اقل 4 تا 5 خونه رو بازدید کنید و بعد تصمیم بگیریت.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sanan نمایش پست ها
    سلام

اگه امکان داره دوستانی که در حال حاضر ساکن استرالیا هستند یک راهنمایی در مورد خانه بدهند.
    خوب سایت های زیادی وجود داره برای اجاره خانه، همه اونها هم یکی 2 تا عکس گذاشتند تو سایت و گفتند اگه می خواهید خونه رو ببینید به ما تلفن یا ایمیل کنید. من می خواهم هفته اولی که سیدنی هستم هر روز 2 الی 3 تا جا نزدیک دانشگاه رو برم ببینم. که بعد 4 روز حتما یک خونه پیدا کنم. به نظرتون امکان پذیر است، در ضمن ادم سخت گیری نیستم ولی ترجیح می دم حشره تو خونه نباشه.

این مشکلی نداره که به چند تا agent ایمیل بزنم و فرار برا دیدن خونه بذارم.

تو فروم هم خوندم یکی از بچه ها گفته کلا نباید به این سایتها اطمینان کنیم؟ درسته؟
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post365695

ممنون