نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: اعلان موقعیت های خالی و فرصتهای بورسی در کشورهای دیگر

ApplyAbroad Hero

پیش فرض اعلان موقعیت های خالی و فرصتهای بورسی در کشورهای دیگر

سلام دوستان
    اتفاقی تو یه ایمیلی دیدم که دولت سریلانکا در مقاطع ارشد و دکترا تعدادی دانشجو رو میخواد بورس کنه. در مورد اینکه کیفیت دانشگاهاش به چه صورت هست متاسفانه اطلاعی ندارم و همینطور نمیدونم مورد تایید وزارت علوم ایران هم هست یا نه. این نکته رو هم اضافه میکنم که سریلانکا جز ضعیف ترین اقتصاد های اسیا حساب میشه
    به هرجهت من لینکشو اینجا میزارم شاید به درد کسی بخوره:
    http://www.mohe.gov.lk/
    موفق باشید.

مدیریت انجمن کشورهای دیگر
    ( nima_AA ) :

لطفا در این تاپیک صرفا به ارسال فرصتهای بورسی اکتفا نمایید و درباره کشورها و دانشگاه های مربوطه بحث ننمایید

این تاپیک صرفا جنبه اطلاع رسانی موقعیت هایی بورسی را دارد

با تشکر از همکاری شما عزیزان
    ویرایش توسط nima_AA : May 13th, 2012 در ساعت 08:28 PM

پیش فرض پاسخ : معرفی فرصتهای بورسی در کشورهای دیگر

من بسیار از شما بابت این کارتون ممنونم و ایده خوبی که پیاده کردید.
    بنظر من همچین تاپیکی خصوصا میتونه برای افرادی -مثل خود من!- که وضعیت و رزومه متوسطی دارن مفید باشه،چرا که بسیار بعیده که با شرایط متوسط بشه از کشورهای درجه یک بورس گرفت،اما دوستان بدونن که حتی با معدل 14-15 و یک نمره زبان متوسط هم شانس بورس در کشورهای درجه دو و سه هست،منتها چیزی که هست باید این فرصتها رو بهم معرفی کنیم که این تاپیک میتونه در این زمینه کمک کنه.
    از همه دوستان،خصوصا افرادی که شرایط متوسطی دارن دعوت میکنم در این تاپیک مشارکت داشته باشن و

فرصتهای بورسی رو که مواجه میشن به دوستاشون هم معرفی کنن...
    ویرایش توسط nima_AA : May 24th, 2012 در ساعت 07:08 PM
    زمانی آلبرت اینشتین چنین اظهار داشت: ((در جوانی، رویای من این بود که جغرافی دان شوم. اما هنگام کار در دفتر ثبت اختراعات،عمیقا در خصوص این مساله فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که رشته ای بسیار دشوار است و با بی میلی بسوی فیزیک رفتم)).

سلام مجدد
    من در مورد پست 1 سئوال داشتم: کسی از دوستان اطلاع داره شرایط اقدام برای این بورس چیه؟ مخصوصا حداقل معدل و نمره زبان؟
    توی سایتش کامل و دقیق ننوشته.زبان رو هم که نوشته، iBT نیست. ایمیل هم زدم که مشکل داره و بدستشون نمی رسه!
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنه...
    زمانی آلبرت اینشتین چنین اظهار داشت: ((در جوانی، رویای من این بود که جغرافی دان شوم. اما هنگام کار در دفتر ثبت اختراعات،عمیقا در خصوص این مساله فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که رشته ای بسیار دشوار است و با بی میلی بسوی فیزیک رفتم)).

Junior Member haghjoo_vahid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

توی این سایت عضو بشید جدیدترین بورس هارو براتون میفرسته .موفق باشید . راستی برای منم دعا کنید کارام جور بشه . دمتون گرم http://scholarship-positions.com/
    تا وقتی نفس میکشی امید داشته باش تا به هدفت برسی

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1 نمایش پست ها
    سلام مجدد
    من در مورد پست 1 سئوال داشتم: کسی از دوستان اطلاع داره شرایط اقدام برای این بورس چیه؟ مخصوصا حداقل معدل و نمره زبان؟
    توی سایتش کامل و دقیق ننوشته.زبان رو هم که نوشته، iBT نیست. ایمیل هم زدم که مشکل داره و بدستشون نمی رسه!
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنه...
    این بورس برای رشته های : علوم سیاسی و اداری، مطالعات آموزش و پرورش، فرهنگ و تمدن رومانیایی، روزنامه نگاری، مطالعات فنی، نفت و گاز، مطالعات کشاورزی، دامپزشکی، معماری، هنر
    هست در کشور رومانی. ددلاینش هم برای ارسال مدارک تا 10 ژانویه 13 هست

Member mani_faz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EngSci- UT

پیش فرض پاسخ : اعلان موقعیت های خالی و فرصتهای بورسی در کشورهای دیگر

موقعیت بورس کامل مستر و دکترا در تایلند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعلان موقعیت های خالی و فرصتهای بورسی در کشورهای دیگر

ببخشید جای مناسبی برا سوال پیدا نکردم، کسی هست اینجا که به زبان گرجی مسلط باشه. یه کار خیلی مهم دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)