نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: درخواست راهنمايي از بچه‌هاي ارشد عمران در مورد پيش‌نياز، مخصوصاً بچه‌هاي آزاد

saeid-moj
    Guest

پیش فرض درخواست راهنمايي از بچه‌هاي ارشد عمران در مورد پيش‌نياز، مخصوصاً بچه‌هاي آزاد

سلام به همه دوستان.
    من الان ترم دوم ارشد رو در تهران مركز قراره در سال تحصيلي جديد افتتاح كنم. رشته‌ام هم با اجازه‌تون خاك و پي هست. منتها رشته ليسانسم آب و فاضلاب بوده، از دانشگاه شهيد عباسپور (صنعت آب و برق). از يكي دو نفر شنيدم كه ظاهراً بايد درسهاي پيش نياز لازم براي خاك و پي رو بگذرونم. تا اونجايي كه خودم فهميدم،درسهايي كه نگذروندم بتن و پي هست. مي‌خواستم ببينم الان گذراندن دروس پيش‌نياز اجباري هست؟‌يعني اگه نگذرونم موقع فارغ‌التحصيلي بهم گير ميدن يا نه؟
    ممنون مي‌شم اگر راهنمايي كنيد.

sssaeed2009
    Guest

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمايي از بچه‌هاي ارشد عمران در مورد پيش‌نياز، مخصوصاً بچه‌هاي آزاد

اگه بتونید مدیر گروه مربوطه رو متقاعد کنید که این درسها رو بلدید لازم به پیش نیاز گذروندن اونها نیست. همه چیز بستگی به مدیر گروه داره

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمايي از بچه‌هاي ارشد عمران در مورد پيش‌نياز، مخصوصاً بچه‌هاي آزاد

سلام
    دوستان لطف کنید و قواعد سایت رو مرور کنید این سوال مربوط به ادامه تحصیل در خارج از کشور و مسائل اون نمی شه
    لطفا دقت کنید
    قاعدتا باید موضوع قفل بشه ولی چون بچه ها ممکنه بتونن کمکی بهتون بکنن قفل نمی کنم
    احسان
    دفع بعد متاسفانه مجبورم بهتون تذکر بدم
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)