صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 38

موضوع: مشاوره در خصوص انتخاب دانشگاه مناسب در رشته مهندسی پزشکی و علوم مرتبط

ApplyAbroad Senior Veteran

Question مشاوره در خصوص انتخاب دانشگاه مناسب در رشته مهندسی پزشکی و علوم مرتبط

درود

دوستان در ابن تاپبک به بحث و تبادل نظر و مشورت در رابطه با انتخاب دانشگاه مناسب ارائه دهنده مهندسی پزشکی و نیز دانشگاه های پذبرفته شده خواهیم پرداخت .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص انتخاب دانشگاه مناسب

سلام خدمت تمام برو بچه های گل مهندسی پزشکی
    میخوام بدونم اگر بخوایم تو ارشد یه گرایشی مثل تصویربرداری بخونیم و بصورت منابعی از اطلاعات د مورد مهندسی ژنتیک و بافت در اون کشور استفاده کنم
    کدوم کشور بهتره تا حالا فقط آلمان پیدا کردم جایی دیگه ای به نظرتون میرسه ؟ اگر آلمان رو تایید میکنید چند دانشگاه مطرح تو این زمینه رو نام ببرید ؟ راستی یه چیز دیگه rwth جز دانشگاه هایی خوب تو این زمینه هست یا نه چون رنک خوبی تو المان داره ؟
    و زمین چه دیریست دیوانه خانه ای بوده است ...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط pandemonium نمایش پست ها
    میخوام بدونم اگر بخوایم تو ارشد یه گرایشی مثل تصویربرداری بخونیم و بصورت منابعی از اطلاعات د مورد مهندسی ژنتیک و بافت در اون کشور استفاده کنم
    کدوم کشور بهتره تا حالا فقط آلمان پیدا کردم جایی دیگه ای به نظرتون میرسه ؟ اگر آلمان رو تایید میکنید چند دانشگاه مطرح تو این زمینه رو نام ببرید ؟ راستی یه چیز دیگه rwth جز دانشگاه هایی خوب تو این زمینه هست یا نه چون رنک خوبی تو المان داره ؟
    دروود.
    در زمینه processing , tissue میشه این 2 گرایش رو از هم تمیز داد شما به کدوم بیشتر علاقمند هستید؟؟ در خصوص این 2 بحث به دانشگاههای دانمارک و هلند دوره های خوبی را دارند با توجه به امکانات خوب دانشگاهی. البته برای دوره مستر یکم هزینه بر است.
    دوره مهندسی پزشکی در اخن چندان چنگی به دل نمیزنه.
    ازاد اندیش باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی دانشگاه های مهندسی پزشکی

سلام
    من خیلی تازه کارم
    لطفا راهنماییم کنید در مورد یه دانشگاه خوب واسه دکتری بیوالکتریک و چیزایی که لازمه تا ازشون فاند بگیرم.مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : معرفی دانشگاه های مهندسی پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط joker110 نمایش پست ها
    سلام
    من خیلی تازه کارم
    لطفا راهنماییم کنید در مورد یه دانشگاه خوب واسه دکتری بیوالکتریک و چیزایی که لازمه تا ازشون فاند بگیرم.مرسی
    درود

دوست عزیز صمن خوشامدگویی لطفا ویکی اپلای رو مطالعه بفرمایید تا اطلاعات کلی در مورد پروسه اپلای بدست بیارین و نیز ارسال های قبلی دوستان رو بعد تیکه تیکه هر ابهامی بود در تاپیک مربوطه مطرح نمایید . سوالتون بسیار کلی است برای براورد شانس پذیرش نیازمند اطلاع از رزومه تحصیلی شما هست که شامل نمرات زبان ، اصلا هدف شما ، معدل و نمرات ، شرایط آکادمیک و ... می باشد لذا برای شروع می تونین ویکی اپلای رو مطالعه بفرمایید برای شروع خوب است بعد هدفتون رو بر کدوم کشور ها ودانشگاه ها با توجه به شرایطتون تعیین کنید بعد برای مدارک مورد نیاز اقدام خواهید کرد همزمان هم با مراجعه به سایت دانشگاه ها پوزیشن ها ، اساتید و گروه ها آشنا خواهید شد بعد هم با توجه به زمان ددلاین دانشگاه ها اقدام خواهید کرد .

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Engineering (Medical Imaging) at KTH- Royal Institute of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط pandemonium نمایش پست ها

(As far as the medical image processing there is a very nice group(CAMP) in Technical University of Munich (TUM
    I can also tell your that this field is also strong at RWTH.
    TUM also has other field like biomaterial
    TUM also has Medical Imaging in M.Sc. level but it is in Singapore campus.
    RWTH is also a very scientifically strong university indeed.

Junior Member

سلام دوستان همگی‌ خسته نباشید.
    من دانشجوی رشته مهندسی‌ پزشکی‌ گرایش بیو الکتریک پلی تکنیکم.
    رزومم تا آخر ترم ۶ در همین حده که معدلم حدود ۱۷.۷۵ (۳.۵۴ GPA) و این که هم زمان ۲ تا رشته می‌خونم(رشته دومم هم مهندسی‌ کنترل پلی تکنیکه) و تا حدودی شرایطش رو دارم که رشته دومم رو هم حداکثر با اختلاف یک ترم با رشته اولم تموم کنم. اواخر آبان ماه هم امتحان تافل میدم که می‌تونم روی نمرهٔ ۱۰۰ به بالا حساب کنم.
    حالا به نظر شما اگه بخوام واسه مستر با حداقل فاند ۲۵ هزار تا در سال اپلای کنم کجا رو پیشنهاد می‌کنید؟
    آمریکا یا کانادا یا اروپا واسم خیلی‌ مهم نیست بیشتر دنبال فاندم (البته اگه آمریکا باشه که خوب چه بهتر)

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Kia70 نمایش پست ها
    رزومم تا آخر ترم ۶ در همین حده که معدلم حدود ۱۷.۷۵ (۳.۵۴ GPA) و این که هم زمان ۲ تا رشته می‌خونم(رشته دومم هم مهندسی‌ کنترل پلی تکنیکه) و تا حدودی شرایطش رو دارم که رشته دومم رو هم حداکثر با اختلاف یک ترم با رشته اولم تموم کنم. اواخر آبان ماه هم امتحان تافل میدم که می‌تونم روی نمرهٔ ۱۰۰ به بالا حساب کنم.
    حالا به نظر شما اگه بخوام واسه مستر با حداقل فاند ۲۵ هزار تا در سال اپلای کنم کجا رو پیشنهاد می‌کنید؟
    آمریکا یا کانادا یا اروپا واسم خیلی‌ مهم نیست بیشتر دنبال فاندم (البته اگه آمریکا باشه که خوب چه بهتر)
    دروود.
    دوست عزیز شانس شما خوبه اما اگر برای امریکا بخواهید اماده بشید باید در ازمون GRE هم شرکت کنید تا پس از کسب نمره خوب برای اونجا اقدام کنید اما برای کانادا این ازمون اجباری نیست اما داشتنش یه امتیاز مثبت حساب میشه، شما اگر بتونید GRE خوبی کسب کنید احتمال زیاد برای دوره مستر می توانید از ان کشورها فاند بگیرید. برای جستجو باید با استادها هماهنگ باشید تا در خصوص مقدار فاند به نتیجه یکسان برسید اما روی اروپا حساب نکنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دروود.
    دوست عزیز شانس شما خوبه اما اگر برای امریکا بخواهید اماده بشید باید در ازمون GRE هم شرکت کنید تا پس از کسب نمره خوب برای اونجا اقدام کنید اما برای کانادا این ازمون اجباری نیست اما داشتنش یه امتیاز مثبت حساب میشه، شما اگر بتونید GRE خوبی کسب کنید احتمال زیاد برای دوره مستر می توانید از ان کشورها فاند بگیرید. برای جستجو باید با استادها هماهنگ باشید تا در خصوص مقدار فاند به نتیجه یکسان برسید اما روی اروپا حساب نکنید.
    ممنون از پاسختون.
    خوب حالا به نظر شما حداقل ۲۵۰۰۰ تا فاند برای آمریکا یا کانادا معقوله؟ یعنی‌ انتظار من از خودم با توجه به شرایط موجود منطقی‌ هست یا نه؟
    یه سؤال دیگه این که اگه کشور واسم زیاد فرقی‌ نداشته باشه(آمریکا یا کانادا) کدومش به نظرتون فاند بیشتری میده؟ کدومش به صرفه تره؟
    مرسی‌

نقل قول نوشته اصلی توسط Kia70 نمایش پست ها
    You can get admission+funding easily from Canadian schools, but the stipend is never over 15000

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)