صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 38 , از مجموع 38

موضوع: مشاوره در خصوص انتخاب دانشگاه مناسب در رشته مهندسی پزشکی و علوم مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص انتخاب دانشگاه مناسب

سلام به همگی.
    چن تا سوال داشتم.
    اول اینکه فرق قبولی از طریق وزارت بهداشت و قبولی از طریق وزارت علوم چیه؟
    کدومش بهتره و جای پیشرفت بیشتری تو زمینه کاربردی وعملی داره؟
    توی ایران میشه با کارشناسی ارشد شروع به کار کرد یا نه؟
    ممنون.

Junior Member Mahtab_000_R آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engeneering

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص انتخاب دانشگاه مناسب در رشته مهندسی پزشکی و علوم مرتبط

سلام من دنبال یه گرایشی از مهندسی پزشکی میگردم که به پزشکی خیلی نزدیک باشه ، از بیو الکتریک و مکانیک خوشم نیاد ، خودم گرایشم بالینی هست، کشور مد نظرم هم امریکا ، میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص انتخاب دانشگاه مناسب در رشته مهندسی پزشکی و علوم مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahtab_000_R نمایش پست ها
    سلام من دنبال یه گرایشی از مهندسی پزشکی میگردم که به پزشکی خیلی نزدیک باشه ، از بیو الکتریک و مکانیک خوشم نیاد ، خودم گرایشم بالینی هست، کشور مد نظرم هم امریکا ، میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟
    Tissue Engineering
    Biomaterial

Junior Member Mahtab_000_R آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engeneering

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhani2011 نمایش پست ها
    Tissue Engineering
    Biomaterial
    ممنون ، یه چیزی به نام مهندسی خون دیدم ، آیا واقعا همچین چیزی هست!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahtab_000_R نمایش پست ها
    سلام الان regenerative medicine داغ ترین بحث مهندسی پزشکی در کشورهای غربیه

Junior Member

سلام.من کارشناسی فیزیک امیرکبیر خوندم.می خواستم بدونم امکانش هست تا با معدل دیپلم به کانادا برم و از اول مهندسی پزشکی بخونم؟

Junior Member

سلام کارشناسی مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی همدان معدل 14.73 زبان از 10 در حد 6 الان مشغول به طرح هستم.حدود 15 تا 30 میلیون سرمایه دارم 24 سالمه دارم برای کنکور ارشد میخونم و مدارک فنی حرفه ای در زمینه برنامه نویسی میکروکنترلرها plcها و ابزار دقیق و سیستمهای مدار واسط دارم.
    3 پروژه دولتی حدود 10-15 میلیون انجام دادم.
    دوست دارم هیت علمی دانشگاه بشم و فکر میکنم تنها راه روتینش اینه که تو دانشگاههای خوب خارج از کشور مدرک بگیری .آیا برای ارشد اقدام کنم؟یا برای دکتری اقدام کنم؟
    کدوم کشور و دانشگاه بهتره ؟
    و مراحل کار رو هم بهم بگید ممنون.

من میخوام در رشته مهندسی پزشکی در مقطع کارشناسی ارشد از یه دانشگاه خوب و رایگان در المان پذیرش بگیرم همراه با ایلس و مدرک معتبر المانی مثلا b2..اطلاعاتم خیلی کمه..میشه راهنماببم کنید اسم چند تا دانشگاه که این رشته را دارد؟ایا امیدی به گرفتن پذیرش است؟ممنون میشم راهنماییم کنید

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)