صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: دریافت بورس | کمک هزینه | فاند در رشته مهندسی پزشکی و علوم مرتبط

ApplyAbroad Senior Veteran

Thumbs up دریافت بورس | کمک هزینه | فاند در رشته مهندسی پزشکی و علوم مرتبط

درود

دوستان در این تاپیک به بررسی و بحث و تبادل نظر در زمینه های تاثیر گذار در گرفتن فاند Fund or Scholarship and etc در مهندسی پزشکی خواهیم پرداخت به امید اینکه تمامی دانش پژوهان علاقه مند به این رشته با استفاده از تجارب و دانسته های عزیزان کاردان موفق به دریافت کمک هزینه ها و فاندها و بورسیه های مختلف شوند .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

پیش فرض پاسخ : دریافت کمک هزینه در زمینه های مهندسی پزشکی

تاپیک عالی هست نمیدونم چرا بچه ها استقبال نمیکنن منم دقیقا همین سوال دارم که بگم برای فوق لیسانس از امریکا بهتر میشه فاند گرفت یا اروپا کشورهایی مثال آلمان
    و زمین چه دیریست دیوانه خانه ای بوده است ...

نقل قول نوشته اصلی توسط pandemonium نمایش پست ها
    تاپیک عالی هست نمیدونم چرا بچه ها استقبال نمیکنن منم دقیقا همین سوال دارم که بگم برای فوق لیسانس از امریکا بهتر میشه فاند گرفت یا اروپا کشورهایی مثال آلمان
    درود

دوست عزیز در مقطع Master گرفتن فاند به مراتب سخت تر و رقابتی تر هست و ابن تفاوت در آمریکا و اروپا هم هست مخصوصا در اروپا که گرفتن فاند کار راحتی نیست در این مقطع !!! کشور هایی مثل آلمان هم که یا دانشگاه هاش رایگان هستن یا شهریه پایینی دارد فاند DAAD رو دارن که شرایط و نحوه اقدام خاص خودش رو داره می تونین به سایتش مراجعه نمایید .در اروپا برای دوره BME بورس اراسموس موندس هم هست که می تونین اقدام کنین . کشورهای فنلاند و بلژیک هم گروه BME خوبی دارن یا رایگان هستن یا شهریه ها پایین هست که فاندی برای Master به ندرت مبشه گرفت . می تونین با مراجعه له نتایج پذیرش فروم هم متوجه بشین . الیته شما با توجه به اینکه دانش آموز دوره سوم دبیرستان هستین برای دوره Bachelor احتمالا اقدام خواهید کرد شرایطتون به مراتب سخت تر و تا حدودی میشه گفت تنگنا تر خواهد بود .

محمدرضا

چن دانشگاهی که من چک کردم برای مهندسی پزشکی full fund می دادند.آیا این فاند برای همه دانشگاه در این رشته با توجه به جدید بودن این رشته وجود دارد یا فاند این رشته هم مثل بقیه رشته ها بگیر نگیر داره

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmajdi3 نمایش پست ها
    چن دانشگاهی که من چک کردم برای مهندسی پزشکی full fund می دادند.آیا این فاند برای همه دانشگاه در این رشته با توجه به جدید بودن این رشته وجود دارد یا فاند این رشته هم مثل بقیه رشته ها بگیر نگیر داره
    درود

دوست خوب من ضمن خوشامدگویی عرض کنم خدمتتون درسته حق باشماست بودجه های تخصیص داده شده به فیلد های مختلف مهندسی پزشکی در جهان می تونیم بگیم قابل توجه است بنا به دلایل نوین بودن رشته ، نیازمندی های بیشتر از پیش ،پیشرفت رشته ، پیدایش پنجره های جدید در علم کهن پزشکی و و و ... . اما این سوال که آیا Fund برای این فیلد نسبت به بقیه ها در همه ی دانشگاه ها عالیه ؟! متاسفانه پاسخش نه است از این رو که ببینین بودجه ها برای پیشرفت روزافزون رشته های مختلف در نظر گرفته می شه اما بسته به تقاضاها، داوطلبین و نیاز ها متفاوت هست طبیعی است که دانشگاهی که در علوم دیگر چشمگیر تر هست سرمایه گذاری بیشتری در اون علوم انجام دهد اما خوب این رشته هم مثل باقی رشته ها رقابتی هست و صدالبته غیرقابل تضمین !!! اخیرا مقاله هایی می خوندم در زمینه Cognative Neuroscience که بی ربط هم به این قضیه نیست روی صحبت بیشتر روی رابطه ی مغز و اعصاب با ذهن و پیاده سازی اون به حالت ریاضی بود که ار کاربردهای اون می تونیم به فعالیت های مغز و ذهن در حالت خواب و بهتر بگیم بیماری صرع اشاره کنیم هدف از بیان این مطلب این بود که ببینین یه فیلد از مهندسی پزشکی مرتبط هست به چند تا فیلد دیگر که موجب تخصیص دادن بودجه های تحقیقاتی از رشته های دیگر می شود به عنوان نمونه همین نوروساینس شناختی رو عرض کنم برای اطلاع از فعالیت های ذهن به علت تجرد گرایی نیاز به ورود دانش پژوهان علم فلسفه با گرایش فلسفه ذهن است ، برای اطلاع از فعالیت های مغز نیاز به ورود دانش پژوهان علم پزشکی و یا مهندسی پزشکی هست ، برای ارتباط بین مغز و ذهن نیاز به ورد دانش پژوهان مهندسی پزشکی است برای مدلاسیون ریاضی نتایج نیاز به داش پژوهان علم Computential Neuroscience است ، برای ارائه الگوریتم های پیاده سازی برای سیستم های خبره و هوشمند و یا اصطلاحا ربات ها در اسکیل های مختلف نیاز به وزود دانش پژوهان علم هوش مصنوعی است ، برای طرح اولیه ربات ها نیاز به دانش پژوهان بیومکانیک ، رباتیک ، الکترونیک و ... است و در نهایت برای به ثمر رسیدن تمام این مراحل نیاز به همکاری همه ی این ها هست که به طبع آن بودجه هایی که تخصیص داده میشه برگرفته از تمامی این رشته ها هست از این نظر می تونیم بگیم فاند هایی که برای مهندسی پزشکی در دانشگاه ها وجود داره به مراتب بیشتر از بقیه است اما نه احتمال گرفتن آن راحتتر !!! بسیار رقابتی است همانند رشته های دیگر دوست خوب من .

محمدرضا

پیش فرض پاسخ : دریافت بورس | کمک هزینه | فاند در رشته مهندسی پزشکی و علوم مرتبط

سلام دوست عزیز
    از کجا متوجه میشید که دانشگاه full fund میده من کلی سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم میشه راهنمایی کنید به ترتیب به کجاها باید برم ؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط bioelectric نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    از کجا متوجه میشید که دانشگاه full fund میده من کلی سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم میشه راهنمایی کنید به ترتیب به کجاها باید برم ؟
    مرسی
    درود

دوست خوب من به سایت دانشگاه مورد نظر » دپارتمان مورد نظر » مراجعه به Faculty - LAB - Financial Aid or Financial Support or Scholarship مراجعه کنین اگر موردی رو بافت نکردید باید از خود اساتید بپرسین . لطفا قبل از هر گونه ارسال ویکی اپلای رو مرحله مرحله مطالعه نمایید .

محمدرضا

Junior Member

سلام بچه ها .من دانشجو کارشناسی مکانیک دانشگاه خواجه نصیرم .معدلم 15.25 و GRE 311 وربال 149 و کوانت 162 .یک مقاله توی IEEE راجع به ECG جنین دارم و توی یک کنفرانس 2013 Computing in Cardiology اراعه دادم.الانم میخوام واسه2014 fall رشته Bio medical Eng تو گرایش های signal pro یا Image pro یا Cardiovascular Eng اپلای کنم واسه Direct PHD .شرایط Fund ام چجوریه و نظری دارید کجا اپلای کنم؟

Junior Member

با سلام

میخواستم از دانشگاه Marquette یا MSOE شهر میلواکی ایالت ویسکانزین برای Fall 2017 اپلای بگیرم.

میخواستم ببینم میشه از این دانشگاه فول فاند گرفت ؟

من میخوام در رشته مهندسی پزشکی در مقطع کارشناسی ارشد از یه دانشگاه خوب و رایگان پذیرش بگیرم همراه با ایلس و مدرک معتبر المانی مثلا b2..اطلاعاتم خیلی کمه..میشه راهنماببم کنید اسم چند تا دانشگاه که این رشته را دارد؟ایا امیدی به گرفتن پذیرش است؟کشور المان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)