صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: دریافت بورس | کمک هزینه | فاند در رشته مهندسی پزشکی و علوم مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering in azad universuty of mashhad

پیش فرض پاسخ : دریافت بورس | کمک هزینه | فاند در رشته مهندسی پزشک

سلام خسته نباشید من الان ترم دوم مهندسی پزشکی هستم
    میخوام واسه ارشد هرجور شده برم خارج ادامه تحصیل بدم
    مهم نیس زیاد کجا باشه.فقط میخوام بورسیه بشم
    لطفا راهنماییم کنید که تو این 4 سال چیکار باید بکنم؟ که بتونم راحت بورسیه بگیرم

پیش فرض پاسخ : دریافت بورس | کمک هزینه | فاند در رشته مهندسی پزشکی و علوم مرتبط

سلام دوستان.
    من کارششناسیم با گرایش بیومکانیک تو آزاد داره تموم میشه و میخوام واسه ارشد اقدام کنم.
    میخوام بدونم کودوم دانشگاه ها تو کودوم کشور واسه مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک خوبه البته هزینه هم مهمه که اگه بورس باشه چی میشه
    من طبق سرچی که کردم فهمیدم امریکا و آلمان و کانادا و بعضی از دانشگاه های بلژیک و ژاپن هم خوبه لطفا اگه کسی اطلاعی داره نظر بده
    و همینطور بجز مدرک زبان و معدل بالا و جی آر ای چیزه دیگه ای هم واسه پذیرش گرفتن لازمه یا نه؟

سلام من دانشجوی رشته مهندسی پزشکی ام ترم4 و این ترم انتخاب گرایش دارم بنده علافه مند و پیگبر ادامه تحصیل در مقطع ارشد در خارج از ایران هستم میخاستم بدونم کدوم گرایش در خارج ایران از نظر کاربرد و ادامه تحصیل و از همه مهم تر پیدا کردن کار بهتر و قابل توجهه؟و اینکه برای مقطع ارشد میشع از بورس Erasmuاستفاده کرد اگه مقدوره توضیخاتی راجب این بورس بهم بدین و سوال اخر اینکه کدوم کشور رو برای ادامه تحصیل و زندگی تو این رشته پیشنهاد میکنید ممنون میشم پاسخگو باشید

سلام من دانشجوی رشته مهندسی پزشکی ام ترم4 و این ترم انتخاب گرایش دارم بنده علافه مند و پیگبر ادامه تحصیل در مقطع ارشد در خارج از ایران هستم میخاستم بدونم کدوم گرایش در خارج ایران از نظر کاربرد و ادامه تحصیل و از همه مهم تر پیدا کردن کار بهتر و قابل توجهه؟و اینکه برای مقطع ارشد میشع از بورس Erasmuاستفاده کرد اگه مقدوره توضیخاتی راجب این بورس بهم بدین و سوال اخر اینکه کدوم کشور رو برای ادامه تحصیل و زندگی تو این رشته پیشنهاد میکنید ممنون میشم پاسخگو باشید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)