صفحه 1 از 18 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 176

موضوع: همه چيز درباره فرم DS-2019

پیش فرض همه چيز درباره فرم DS-2019

با سلام

با توجه به اينکه اين فرم در خصوص ويزاي J1 (دانشجويان مبادله اي و يا محققين) صادر ميشود. به نظر ميرسد که تمام موارد در اين "موضوع" اطلاع رساني و متمرکز باشد.

با سپاس از همياري دوستان

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره فرم DS_2019

سلام

اين لينک هم اطلاعات مفيدي درباره فرم DS_2019 در اختيار ميگذارد.

http://www.educationusairan.com/fars...cs/visa-basics

فرمهاي DS_2019 ممکن است بلحاظ شکلي تفاوتهايي داشته باشه( بخاطر متفاوت بودن صادر کنندگان آن اعم از دانشگاه، مراکز تحقيقاتي و ....).. اما محتواي کلي انها يکسري از اطلاعات فرد است که در همه فرمها يکسان است.
    بعنوان نمونه :فايل پيوست را ببينيد.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

من در اروپا دانشجو هستم ، برای انجام پایا ن نامه ام می خوام به یکی از دانشگاههای آمریکایی برم . تحت ویزای j-1. از یک شرکت ایرانی نامه اسپانسر شیپ گرفتم و دانشگاه مقصد رو برای فرم ds-2019 راضی کردم و این فرم برای من صادر خواهد شد. می خوام بدونم کسی تجربه ای داره که چه مدارکی غیر از اونچه که در سایت سفارت اومده نیازه؟ بخصوص مدارک مالی مورد نیاز.
    دیگه اینکه چه جور مصاجبه ای داره؟
    آیا ریجکت f1 قبلی می تونه روی گرفتن این نوع ویزا موثر باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط stranger2012 نمایش پست ها
    من در اروپا دانشجو هستم ، برای انجام پایا ن نامه ام می خوام به یکی از دانشگاههای آمریکایی برم . تحت ویزای j-1. از یک شرکت ایرانی نامه اسپانسر شیپ گرفتم و دانشگاه مقصد رو برای فرم ds-2019 راضی کردم و این فرم برای من صادر خواهد شد. می خوام بدونم کسی تجربه ای داره که چه مدارکی غیر از اونچه که در سایت سفارت اومده نیازه؟ بخصوص مدارک مالی مورد نیاز.
    دیگه اینکه چه جور مصاجبه ای داره؟
    آیا ریجکت f1 قبلی می تونه روی گرفتن این نوع ویزا موثر باشه؟
    سلام. اگر فاند ندارید یک bankstatement برای اغلب دانشگاه ها کافیه. در قسمت international office اطلاعات با جزییات معمولا هست.

Junior Member

سلام دوستان، پایین این فرم DS2019 بجز امضا وتاریخ نوشته place . یعنی چی؟ مکانی که در اونجا این فرم و اوضا می کنمه؟ فرم من الان دبی هست. گفتم پست کنم دبی خونه ی دوستم تا زودتر برسه. حالا مثلاً اگه تو دبی امضاش کنم باید بنویسم Dubai؟

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh_m نمایش پست ها
    سلام دوستان، پایین این فرم DS2019 بجز امضا وتاریخ نوشته place . یعنی چی؟ مکانی که در اونجا این فرم و اوضا می کنمه؟ فرم من الان دبی هست. گفتم پست کنم دبی خونه ی دوستم تا زودتر برسه. حالا مثلاً اگه تو دبی امضاش کنم باید بنویسم Dubai؟
    من امضا نکرده بودم. تو خود سفارت آفیسر بهم گفت امضا کن و من فقط امضا کردم و قسمتای دیگه حتی تاریخ رو هم ننوشتم و اونم چیزی نگفت.
    Never Say Never

Junior Member

با سلام خواهش می کنم راهنماییم قانون عدم حضور فیزیکی در آمریکا بعد از اتمام ویزا قضیش چیه

Junior Member

سلام
    من دوشنبه وقت سفارت دارم برای مصاحبه ، فرم DS-2019 رو دانشگاه واسم فرستاده ولی امروز وقتی داشتم مدارک لازم رو برای سفارت مرور می کردم به یه فرم به اسم DS-7002 برخوردم کسی می دونه که این چیه؟

All participants in the J program must present a Form DS-2019 prepared by a designated sponsoring organization.

Form DS-7002 for Training/Internship J-1 visas

This information pertains only to Trainees and Interns with a Form DS-2019 that was issued on or after July 19, 2007.

In addition to the Form DS-2019 each applicant must also present Form DS-7002, the Training/Internship Placement Plan, when applying for a J-1 visa. If your Form DS-2019 was issued prior to July 19, 2007 a Form DS-7002 is NOT required.

Form DS-7002 must be completed, signed and provided by your sponsoring organization. Sponsors may access the form at: http://www.state.gov/documents/organization/84240.pdf (pdf/210kb).

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام

من فرض رو بر این میذارم که شما برای فرصت مطالعاتی اقدام کردین. پس نیازی به این فرم ندارین
    این فرم DS-7002 فقط برای دوره های کارآموزی کاربرد داره

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط saarraa نمایش پست ها
    سلام
    من دوشنبه وقت سفارت دارم برای مصاحبه ، فرم DS-2019 رو دانشگاه واسم فرستاده ولی امروز وقتی داشتم مدارک لازم رو برای سفارت مرور می کردم به یه فرم به اسم DS-7002 برخوردم کسی می دونه که این چیه؟

All participants in the J program must present a Form DS-2019 prepared by a designated sponsoring organization.

Form DS-7002 for Training/Internship J-1 visas

This information pertains only to Trainees and Interns with a Form DS-2019 that was issued on or after July 19, 2007.

In addition to the Form DS-2019 each applicant must also present Form DS-7002, the Training/Internship Placement Plan, when applying for a J-1 visa. If your Form DS-2019 was issued prior to July 19, 2007 a Form DS-7002 is NOT required.

Form DS-7002 must be completed, signed and provided by your sponsoring organization. Sponsors may access the form at: http://www.state.gov/documents/organization/84240.pdf (pdf/210kb).

صفحه 1 از 18 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)